vcera sme sa pocas vyjazdu stretli so skupinou cca 20 diviakov :shock:

cast z nich nas obiehala zpredu a dalsi zozadu

ked zopar z tych za nami zastalo a uprene na nas pozerali, prestala to byt sranda

nastastie sa po chvilke rozhodli, ze nas obidu
po polhodinke som zacal lutovat, ze som ich nesfotil, no vo chvili, ked boli vsade naokolo nebolo na fotenie ani pomyslenie
17.12.2007 - 09:12:44
00
utok matranskych diviakov :twisted: :mrgreen: no asi by mi tiez vyschlo v krku...
17.12.2007 - 09:28:41
00
utok matranskych diviakov :twisted: :mrgreen: no asi by mi tiez vyschlo v krku...

a zvlhlo inde :lol:
17.12.2007 - 09:43:01
00
vcera sme sa pocas vyjazdu stretli so skupinou cca 20 diviakov :shock: ... ... ...


Kde to bolo? (Nech si pripravim fotak.) :shock: :D
17.12.2007 - 19:46:56
00
Ahojte, takze vcera sme boli bikeovat nad cervenym kamenom. A po zjazdiku v lese asi cca 200m. Sa na nas pozeralo nieco co vyzeralo ako medved ale cierne jak uhol. Manzelka sa az triasla od strachu upalovali sme odtial tak, ze by sme mohli ist rovno na olympiadu. Najprv som mal pocit, ze je to nejaky obrovsky pes, ale ked sa to postavilo na zadne. hmmm tiez mi vsetko jedno nebolo. Ale aby som pred manzelkou neukazal strach tak som si potom na kofole robil srandu ci to nebol Mayga na hunach :) No velmi by ma zaujimalo co to bolo na psa to bolo prilis velke a na medveda priis cierne
14.04.2008 - 12:58:02
00
Ahojte, takze vcera sme boli bikeovat nad cervenym kamenom. A po zjazdiku v lese asi cca 200m. Sa na nas pozeralo nieco co vyzeralo ako medved ale cierne jak uhol. Manzelka sa az triasla od strachu upalovali sme odtial tak, ze by sme mohli ist rovno na olympiadu. Najprv som mal pocit, ze je to nejaky obrovsky pes, ale ked sa to postavilo na zadne. hmmm tiez mi vsetko jedno nebolo. Ale aby som pred manzelkou neukazal strach tak som si potom na kofole robil srandu ci to nebol Mayga na hubach :) No velmi by ma zaujimalo co to bolo na psa to bolo prilis velke a na medveda priis cierne
14.04.2008 - 12:59:51
00
U nás máme raritku teraz, bieleho daniela.
14.04.2008 - 13:15:54
00
U nás máme raritku teraz, bieleho daniela.


root: Je ich viac ;-)
14.04.2008 - 13:21:02
00
Ahojte, takze vcera sme boli bikeovat nad cervenym kamenom. A po zjazdiku v lese asi cca 200m. Sa na nas pozeralo nieco co vyzeralo ako medved ale cierne jak uhol. Manzelka sa az triasla od strachu upalovali sme odtial tak, ze by sme mohli ist rovno na olympiadu. Najprv som mal pocit, ze je to nejaky obrovsky pes, ale ked sa to postavilo na zadne. hmmm tiez mi vsetko jedno nebolo. Ale aby som pred manzelkou neukazal strach tak som si potom na kofole robil srandu ci to nebol Mayga na hubach :) No velmi by ma zaujimalo co to bolo na psa to bolo prilis velke a na medveda priis cierne

Nebol to KING KONG :P
14.04.2008 - 13:21:54
00
tak pridam aj ja moju prihodu zo 06.04.08, s priatelkou sme bikovali v kludnom tempe po lesnej asfaltke ked zrazu pred nas vyskocila srna (mama) s dvoma mladymi, tak sme zastali aby sa nas nezlakli, ale uz bolo asi neskoro, mama s jednym z mladych sa rozbehla do lava (smer les) no to druhe mlade sa rozbehlo do prava (smer luka) no nevsimlo asi jeden zo stromov a napalilo priamo do neho, mlade sa zacalo metat v jarku a po cca 3min. bolo po nom :cry: zrejme si zlomilo väzy od toho narazu, inac si to vysvetlit neviem, ked som ho blizsie pozrel nemalo ziadnu ranu ani na krku ani na hlave (ziadna krv), zbytok vyjazdu sme boli uz len ticho a pekne mimo z toho co sme videli, ved je to take krasne zviera a nechapem tych polovnikov ako mozu nieco take strielat, tu gulku by si zasluzili oni.
14.04.2008 - 14:02:25
00
nesmúť, keď to sŕňa nevidelo strom, možno bolo slepé, také by v prírode aj tak dlho nežilo.
14.04.2008 - 15:07:39
00
mi sme isli z cez les sme sa vracali a nas zacal diviak nahanat sme boli 4 ale ak mi dobre tachac ukazoval tak sme trielili 60 km/h dole kopcom a diviak popri hodnu minutu bezal a krochnil jak svina xD potom vydel ze mam cestne plaste znacky Longus a osem kolo a ked zbadal ze mam kluky shimano acera a ze v zadu este prehadzujem na 8 prevod tak kvikol a isiel prec ozaj sa mu to neoplatilo.
14.04.2008 - 15:14:14
00
ja som isiel sam rano do lesa a asi 2metre predomnou vybehla s krykou srnka najskvor som sa zlakol ale ked som videl co to je tak ma strach presiel
14.04.2008 - 18:06:15
00
také dojímavé :cry: :cry:
14.04.2008 - 18:09:41
00
ja som raz siel dole z marhatu na blatnicku stranu a perifernim videnim som nieco hybajuce sa zazrel zastal som a asi 10-15metrov predomnou skocil taky riadny jelen dost siroku ulicku a celu ju preskocil len som ziral tupo...bolo to krasne srnky su oproti tomu nic diviaka necem stretnut by sa mu smykalo by som sa pokakav :D
14.04.2008 - 19:02:19
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up