To som pochopil okamžite :idea: Určite tam bude prevládať oranžová farba. Však mám pravdu. Ale veľmi rád sa prispôsobím :D
17.04.2008 - 21:51:35
00
Bude to kombinacia cierna, siva, oranzova, biela :wink: neboj sa urcite sa ti budu pacit :wink: . A hlavne budu nase vlastne.
Kto este ide v sobotu na trasovanie na Porac ?
1. Drotar
2. Wilkinson
3. Vladika
4. Stano ( z Poradu)
17.04.2008 - 21:59:46
00
Caf hlopy. Dneska som dal lajtku SNV-Kosarny-Medvedia-Biksovka-Masa-SNV. Pekne to zacalo, casovka na MacoHead za 22 min, potom to prislo. Z MacoHead strmy zjazd po pralese medzi kopcami co sa volaju Kamenna cesta priamo na biksovku. Rucil som tam takeho tigra ze dovidenia. Pumpy na doraz a loping cez volant. Narazil som si rameno bo som s nim zapikoval do zeme (nesol som do kotula bo som mal PDA v rubzaku ta v lufce som myslel na neho ze nepolamem displey). Pleco me boli jak kur...a som zvedavy jak to dopadne ale isto budzem out na isty cas.
18.04.2008 - 00:49:25
00
Caf hlopy. Dneska som dal lajtku :lol: Rucil som tam takeho tigra ze dovidenia. Pleco me boli jak kur...a

Raz nedam na Vas mladsich pozor a idete sa pozabijat :lol:
18.04.2008 - 07:12:38
00
Raz nedam na Vas mladsich pozor a idete sa pozabijat :lol:

Znas co, ja presne znam co je na pricine. Moja lenivost. Nevymenil som brzdove gumky v zadu a slabsi mi to hame. Ta som musel dobrzdovac s prednu a asi vecej jak bulo zdrave. Stacil mensi kamen a...
18.04.2008 - 08:35:27
00
Znas co, ja presne znam co je na pricine. Moja lenivost. Nevymenil som brzdove gumky v zadu a slabsi mi to hame. Ta som musel dobrzdovac s prednu a asi vecej jak bulo zdrave. Stacil mensi kamen a...

Tak to dones a vymenim :wink: to ne su srandy sak tu ide o zivot :lol:
18.04.2008 - 09:01:19
00
no len to ma jednu chybu nebudu MODRE :!: :!: :!: :!: :!: :!:
:wink:


To máš pravdu, že to je CHYBA!!!!!!!!! :cry: :cry: Ta toto prečo nám s Peťom robíte? :( Ešteže mám oranžovú vidlu. :lol: :lol: :lol: No dnes sa rozhodnem. Ale keď tak premýšľam, veď ja nie som ČLEN. Asi sa začlením, abo čo, abo jak. :? :? :?
18.04.2008 - 09:13:28
00

To máš pravdu, že to je CHYBA!!!!!!!!! :cry: :cry: Ta toto prečo nám s Peťom robíte? :( Ešteže mám oranžovú vidlu. :lol: :lol: :lol: No dnes sa rozhodnem. Ale keď tak premýšľam, veď ja nie som ČLEN. Asi sa začlením, abo čo, abo jak. :? :? :?
tak to si uz mala davno neviem naco si cakala :wink:
P.S.:ak uz sa bavime o trickach tak dnes mi prisniesla teta postarka teketo:

Prílohy:

t_panske_micz_045_p_z.JPG
t_panske_micz_045_p_z.JPG 79.17 KiB thumb_up0thumb_down

18.04.2008 - 10:55:20
00
Jéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééj , tá farba je božská. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ale nie, aj inak je krásne - na METALLICE som vyrástla - brat bol veľký fanda a ja som to musela počúvať, či sa mi to páčilo alebo nie. A mne sa to nakoniec ku podivu zapáčilo :wink: :roll:
18.04.2008 - 11:26:47
00
Jéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééj , tá farba je božská. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ale nie, aj inak je krásne - na METALLICE som vyrástla - brat bol veľký fanda a ja som to musela počúvať, či sa mi to páčilo alebo nie. A mne sa to nakoniec ku podivu zapáčilo :wink: :roll:
:shock: si mohla povedat skor s Vladikom ideme v Juni na koncert do Prahy si mohla ist s nami :wink:


:!: este nieco 10. maja sa kona kazdorocn pechod Levocskymi Vrchmi, minuli rok bolo super tak sa tesim aj na tento rok :!:
18.04.2008 - 11:31:04
00
Jóóój chlapci, s vami aj na kraj sveta :lol: :lol: :lol: a Praha - to je moja srdcovka................ale mňa by tam ten dav šialencov asi udupal - ja si radšej pustím kazetu :) :) :lol:
a ktorého je koncert?
18.04.2008 - 11:38:19
00
Nedá sa ísť do Levoče o týždeň neskôr? Ja som bola pred 2 rokmi a bolo absolútne perfektne.
18.04.2008 - 11:40:17
00
koncert je 3. juna, a ta levoca sa neda posunut to organizuje Turisticky klub javorina alebo tak nejak sa vola, a maju povolenie na prechod Vojenskym pasmom iba na ten jeden den
18.04.2008 - 11:44:40
00
Hmmmmmmmmm, tak to mám smolu. :cry: :cry: :cry:
18.04.2008 - 11:45:56
00
Hmmmmmmmmm, tak to mám smolu. :cry: :cry: :cry:

Hold zivot je o prioritach :roll: ja sa roboty velmi rad vzdam v prospech zabavy :lol: a Metalicu budeme pocuvat cestou do Varina :lol:
18.04.2008 - 15:56:33
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle)
keyboard_arrow_up