Netreba hned rusit konto (bozechran), staci blokovat temy. Uz ich mam 439 a stale pribudaju :D a mam tam aj viacero velmi popularnych tem, nielen odpadky :)
20.05.2019 - 19:17:36
00
ennio napísal:
ano, v jednej teme v klude odignorujes toto, v druhej hento, v tretej zase nieco/niekto....az v klude odignorujes cele forum a radsej zrusis konto

Nemienim rušiť konto a už vôbec nie kôli kktinám ;)
Na fórum chodím rád a v podstate každý deň už hádam desať rokov pravidelne.
Tiež tu dávnejšie do mňa rýpali podaktorí kôli fotkám vo výjazdoch a ...
... tu som a pridávam ďalej a komu sa to nepáči/nepáčilo nech si ma blokne ;)
20.05.2019 - 21:26:42
02
Lubik to tie mosty či čo to bolo? :lol:
20.05.2019 - 23:39:44
02
V galerii nezobrazuje vsetky fotky z danej vyfiltrovanej temy, viete otom? Napr. ked si dam zobrazit temu Vaše vysnívané žiletky! tak mi neukaze predposledne dve fotky od kimla, pritom fotky pred aj po zobrazuje... :?: Alebo aj prvu fotku zo strany 41 od ice29 nezobrazi vo fotkach.
24.05.2019 - 09:47:23
00
uz tu par krat bol ten napad. ale nedalo by sa nejako (este neviem ako) ale minimalne tak ako je to teraz tak by som to asi videl tak ze v prvom prispevku by sa zhromazdovali odpovede na otazky ktore sa pytaju ludia stale dokola. tak ako niekto v repase sa uz po x´ty raz pyta ci sa da dat na favorit 10kolo kazeta. mozno by to zlepsilo prehladnost danych tem
27.05.2019 - 15:47:16
00
Bol som nejaky cas na dovolenke, neignorujem to tu :)

Vzhľadom na posledné udalosti na fóre navrhujem aby každý príspevok pred zverejnením na fóre prešiel schvaľovacím procesom. Minimálne cez autora témy, moderátora a administrátora. A bude tu konečne poriadok! A keď sa to ujme tak to vylepšíte ešte gramatickou a redakčnou korektúrou.


Otazka je ake forum tu chceme mat. Ci otvorene, kedy mozu prispievat vsetci aj ked maju iny nazor, neovladaju gramatiku a maju rozne psychicke rozpolozenie. Alebo to tvrdo kontrolovat, moderovat a pustat len kvalitne prispevky. Dlhodobo sa viac priklaname k tomu prvemu ako k druhemu, lebo to je iny typ fora a bola by to fundamentalna zmena. Najst kompromis medzi tym je tazke, moderovanie je casovo a psychicky narocne a velmi subjektivne, kedze sa vzdy najdu ludia co maju iny nazor ako moderator a nasledne obhajovanie a debatovanie je este narocnejsie ako samotne moderovanie. Cize ja som stale za to aby forum bolo otvorene, zasahovat len ked je to nutne.

Aj ked sa Martinov prispevok netykal priamo fotiek, myslim, ze vela fotiek konci v teme "Fotky bez zaradenia" a nie v prislusnej teme len preto, ze ludia nie su nuteni k volbe a tema "Fotky bez zaradenia" je ako vychodzia.

Vyskusal som to cez skratky ( symbol + na hornej liste) a cez sekciu albumov "FOTO".


Dik init za napady, premyslime to. Budeme prerabat vrchne menu a to tlacitko na pridanie fotky to asi neprezije, uvidime. Rovnako je na pretras kategorizacia fotiek celkovo. Ale nemyslim si ze uzivatel, ktory pridava fotku mimo fora, by bol schopny vybrat temu z autocomplete (alebo stromovej struktury nebodaj) aby bola relevantna a v kontexte. Skor by sa ozivovali mrtve temy fotkami mimo kontextu. Takto je to aspon v jednej teme, kde su "fotky bez zaradenia". A tlacitko na pridanie prispevku / temy so selectboxom nie, z rovnakeho dovodu. Ludia nedokazu trafit kategoriu v bazare; vybrat si z tisicok tem pri pridavani prispevku by generovalo strasne vela off-topicu a chyb.

Zas som si omylom oznacil vsetky temy za precitane, naspodu stranky pod aktivne temy... |( Na pc si to pyta potvrdenie, nejde to spravit aj na safari? :?:


Jaiub je to tam a funguje (u mna, Safari, iPhone 7). Nemas nejaky plugin co to rusi?

ten novy paging je nejaky rozbity, pravidelne sa mi stava, ze mi hodi nespravne cislo predoslej strany.


IDVert3X dik, skus ci uz OK

bolo by pls mozne v mape, ktora sa zobrazuje vo vyjazdoch (ked naimportujem gpx) zobrazit aj nejaku mierku ?
urcite to pomoze v orientacii hlavne ak trasu clovek nepozna


jojin to pozrie KinDo.

Vyzera, ze prestalo fungovat a stale tento stav trva (skusal som niekedy par mesiacov dozadu asi) .. oznacit postu ako precitanu/neprecitanu. Neprecitanu nenastavi na precitanu a opacne.


Opravene

V galerii nezobrazuje vsetky fotky z danej vyfiltrovanej temy, viete otom? Napr. ked si dam zobrazit temu Vaše vysnívané žiletky! tak mi neukaze predposledne dve fotky od kimla, pritom fotky pred aj po zobrazuje... :?: Alebo aj prvu fotku zo strany 41 od ice29 nezobrazi vo fotkach.


Zobrazuju sa len tie co boli uploadnute na nas server. Tie co su linknute z ineho servera nie.

uz tu par krat bol ten napad. ale nedalo by sa nejako (este neviem ako) ale minimalne tak ako je to teraz tak by som to asi videl tak ze v prvom prispevku by sa zhromazdovali odpovede na otazky ktore sa pytaju ludia stale dokola. tak ako niekto v repase sa uz po x´ty raz pyta ci sa da dat na favorit 10kolo kazeta. mozno by to zlepsilo prehladnost danych tem


Vid. prvu cast mojho prispevku. Technicky je to mozne, moderatori alebo autor temy to mozu robit, ale neviem si to realne predstavit nejak sprocesovat aby to pri temach realne aj fungovalo.


A este ad luckatomova - jej prispevky podliehaju pravidlam tak ako prispevky vsetkych ostatnych. Viac prispevkov jej bolo zmazanych / presunutych a mala uz aj docasny ban. Pokial sa drzi temy a neporusuje pravidla, nemaju moderatori dovod jej prispevky mazat alebo banovat. Ked do nej rypete, robite len zbytocny off-topic a flame. Nerieste ju a ju to prejde.
29.05.2019 - 18:14:43
06
( PRÍSPEVOK VYMAZANÝ )

Autor sa rozhodol vymazať svoj účet spolu s obsahom, ktorým do fóra prispel.


Naposledy upravil IDVert3X dňa 24.06.2019 - 18:29:12, celkovo upravené 2 krát.

29.05.2019 - 18:26:02
00
Je to vec názoru,ale v tomto súhlasím cervom, ak je to podané slušne v rámci pravidiel, má na to právo ako každý iný, je tu hromada aj horších príspevkov.
Aby kvôli jedincovi
na nejaké striktné nové pravidlo doplatili všetci, fakt nemá zmysel
29.05.2019 - 18:32:40
02
Common sense alebo tzv. zdravy rozum nemoze byt pridany do pravidiel uz len z toho titulu, ze sa zaklada na subjektivnom vnimani reality. Pravidla musia byt objektivne.
Tiez suhlasim s cervom.
29.05.2019 - 18:45:02
00
cervo napísal:
Jaiub je to tam a funguje (u mna, Safari, iPhone 7). Nemas nejaky plugin co to rusi?

Neviem onicom, pouzivam safari tak ako je, ip se :?: Teraz som nato naschval klikol, na sekundu-dve sa zobrazi stranka s potvrdenim, a ked na to nekliknem tak sa to akoby same potvrdi a obnovi sa stranka a mam to vsetko precitane..
29.05.2019 - 20:40:53
00
Kedze si citoval aj mna.. bola to ironia ako rekacia na neprimerane reakcie, cize aj ja som za to aby forum bolo otvorene a zasahovalo sa len ked sa musi
29.05.2019 - 20:59:35
00
KinDo napísal:
bolo by pls mozne v mape, ktora sa zobrazuje vo vyjazdoch (ked naimportujem gpx) zobrazit aj nejaku mierku ?
urcite to pomoze v orientacii hlavne ak trasu clovek nepozna
dik


pridal som mierku na mapu do laveho dolneho rohu.
30.05.2019 - 11:08:12
01
Jaiub napísal:
Neviem onicom, pouzivam safari tak ako je, ip se :?: Teraz som nato naschval klikol, na sekundu-dve sa zobrazi stranka s potvrdenim, a ked na to nekliknem tak sa to akoby same potvrdi a obnovi sa stranka a mam to vsetko precitane..


A hovoris o oznaceni vsetkych for ako precitanych, alebo vsetkych tem v nejakom konkretnom fore?
31.05.2019 - 20:08:35
00
Oznacit vsetky fora v sekcii aktivne temy. Schvalne skus, co to spravi...
31.05.2019 - 21:27:24
00
Aha, tam ta verifikacia nie je. Tak uz mam precitane forum aj ja :). Dorobime
31.05.2019 - 21:33:13
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up