Kliknutím prejdeš na
skprofibike.sk
Reklama
To je origo ? Inak tieto mondrakery ja mozem :) Ziadne prehnuste Ska a flaskove nasilnosti (oi). Aj ked, teraz som si vsimol, ze tam idu lanka vospod.

edit: Jezus, odstran uz ten modul, ktory mi dava prispevky na prvu stranu a rozbija suslednost. Uz to beriem osobne, vsak toto nemoze byt nahoda :tmi: :tmi:

https://www.zonerama.com/lto-sk/369822

10.06.2019 - 21:20:21
tento splna aj funkciu sedenia na hornej ramovej trubke:) inak treba si ho olepit. lak moc nevydrzi
10.06.2019 - 21:36:43
Kaper napísal:
Ja by som mu vytkol ten kryt tlmica od zadneho kolesa,ukrutne malo miesta.Na zivo este menej ako na fotke.K tej retazi-mozno skus skratit o clanok,ak salter dovoli.Inak velmi podarene vozitko.

cca 1,6 cm v najužšom mieste medzi blatníkom a vystúpeným štupľom na plášti. V hutnom blate by sa to mohlo teoreticky zapchať blatom, ešte šťastie, že ja v blate nikdy nejazdím :)

lto napísal:
To je origo ? Inak tieto mondrakery ja mozem :) Ziadne prehnuste Ska a flaskove nasilnosti (oi). Aj ked, teraz som si vsimol, ze tam idu lanka vospod.

edit: Jezus, odstran uz ten modul, ktory mi dava prispevky na prvu stranu a rozbija suslednost. Uz to beriem osobne, vsak toto nemoze byt nahoda :tmi: :tmi:

Menil som zopár komponentov (celý pohon vrátane kľúk a prevodníka, plášte, brzdy, predstavec, riadítka, gripy). Tie káble by si za normálnych okolností možno ani nevšimol, vytiahol som ich z rámu viac, ako je potrebné - vždy dávam rezervu aj rezerve :)
10.06.2019 - 22:06:59
Ska&oi !
11.06.2019 - 11:46:29
luckatomova napísal:
Bolo by fajn ale ja už sa chcem bicyklovať.
Nebudem už nič meniť.

nevydrzalo ti to ani tyzden a uz rozpradavas bajk..
11.06.2019 - 12:23:54
Aj tak je pokazený, štrkoce neprehadzuje reťaz padá...

Zodpovedný prístup k práci a pozitívne myslenie...

11.06.2019 - 12:36:01
pokazene moze byt len to co niekedy fungovalo...dohodni sa s nejakym lokalom na vyjazde a ktokolvek ti to s 5EUR multiklucom da doporiadku za par minut...

edit: aky je dovod to rozpredavat ked si ho len par krat tlacila a ani si ho nepouzila?
11.06.2019 - 12:39:50
Bublina LT dreambiku rýchlo spľasla
11.06.2019 - 12:41:36
lucka sa s nikym dohadovat nepotrebuje lebo Lucka je fake account. Fotka doskladaneho biku ktory akoze skoncil na prvom vyjazde lebo prestal prehadzovat je robena na zahrade a bicykel je nejazdeny ako vidiet aj z gum na fotke. Sa divim ze to tu admini este neporiesili. Pripadne by mohol niekto z mtbiker centra povedat ci tu lucku nazivo niekedy videli tak ako tvrdi ze tam bola uz niekolkokrat
11.06.2019 - 12:42:18
To nieje bublina ale prirodzená evolúcia...

11.06.2019 - 12:43:57
A to preco ten bike rozpredavas? :D A bude aj dreambike 2.0 ?

Mountain biking is about the smiles,not the miles.

11.06.2019 - 12:49:31
Mikee napísal:
lucka sa s nikym dohadovat nepotrebuje lebo Lucka je fake account. Fotka doskladaneho biku ktory akoze skoncil na prvom vyjazde lebo prestal prehadzovat je robena na zahrade a bicykel je nejazdeny ako vidiet aj z gum na fotke. Sa divim ze to tu admini este neporiesili. Pripadne by mohol niekto z mtbiker centra povedat ci tu lucku nazivo niekedy videli tak ako tvrdi ze tam bola uz niekolkokrat

Bohuzial je to realna osoba. Mám to od ludí z mtbiker centra. Každopadne nič neporušuje aj ked lezie viacerým na nervy. Treba ignorovat a ona sa pominie. netreba ju krmit dalšími komentármi. napr už len logicky ked rozmyšlate, vie si poskladať bicykel, do inzerátov píše podrobné info o komponentoch ale ked jej zle začne radit nevie si to opravit - len sa chytáte na jej lep.
11.06.2019 - 12:51:06
luckatomova vyjdi niekam na kopec, stretni par bikerov a oni ti s radostou prehadzovacku nastavia... pre skuseneho bikera to je par min...

http://rumburak512.deviantart.com/

11.06.2019 - 13:07:37
Ja sa priznám že poskladať bike zvládnem možno aj tie brzdy teoreticky aj pre šmyk ale tá prehadzovačka je asi už nad moje sily...

11.06.2019 - 13:15:46
mipro napísal:
nevydrzalo ti to ani tyzden a uz rozpradavas bajk..

https://www.mtbiker.sk/bazar/komponenty-brzdy/374784/nova-sada-stvor-piestovych-brzd-shimano-saint-xt-.html

Uz teraz boli tie brzdy overkill a ide kupovat nove :) cele je to zahada ktora sa v ludskej zvedaovsti stale vrta :D

Kto druhému jamu báger, sám do nej mamut.

11.06.2019 - 13:16:44

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle ~ Horské bicykle)