Ešte veľa vody pretečie v Nitre, kým to nejako pospájajú.
09.06.2019 - 19:40:49
00
Budte radi, že máte aspoň to málo. Tu v okrese TO nieje ani centimeter. ;(
09.06.2019 - 20:30:17
00
Jasné že je fajn aspon nieco. mne je to zatial osobne jedno, nepožívam tie trasy.
ale pre rodiny s detmi je to super, že by sa mohli isť zmyslupne pobikovať, pritom sa nebáť že ich niekto prejde a nie len po kuskoch jazdiť.
11.06.2019 - 10:20:17
00
nema niekto zaujem o tieto kotuce??? jazdene asi cca 180KM cena dohoda
https://california-ebike.com/shop/trp-disc-rotors/
14.06.2019 - 16:06:29
00
nazdar, kade sa najlepšie spustiť z hrebeňa na podhorany, nech je to aspoň trochu dobré, zaujimavé (podľa možností)? tú stranu som asi nikdy nejazdil. po modrej z trojchotára? po cyklotrasách zo sedla pod žibricou? alebo vytlačiť na žibricu a z nej?

Prílohy:

zobor.jpg
zobor.jpg 533.17 KiB thumb_up1thumb_down

29.07.2019 - 17:06:59
00
vyniest na Zibricu a spustit sa dolu by bolo kazdopadne velmi zaujimave :) To ani neskusaj, nepojde to na biku ani hore ani dolu (plus sa tam ofic s bikom nemoze). Za seba vravim, ze najvacsia zabava bude predlzit si to po hrebeni/popri hrebeni az na Pliesku a odtial po zltej, ale je to hodne velka zachadzka.
Priamo zo sedla tam podla mna nie je nic zaujimave, su to ciste zvaznice.
29.07.2019 - 17:54:05
00
https://www.strava.com/segments/12978021 vytlacit na Zibricu a potom dole na Dlhu skalu,je tam aj segment na Strave,takze zjazdit sa to da,len to je riadna strmina,osobne som to este neskusal,a este po tychto burkach tam budu urcite vymlete rigole,tak opatrne :) inak ako pise sekiller
29.07.2019 - 19:02:21
00
Vytlacit na zibricu smerom od sedla je dobra makacka, ale ten zjazd na dlhu skalu nieje taky strasny.
Videl som to aj chalanov co to davali na XC-ckach.
29.07.2019 - 20:12:04
00
Len pozor na fotopasce pri tom tlačení
29.07.2019 - 21:32:46
00
Ked chces silou-mocou ist cez Zibricu, tak 200m pod Sedlom po asfaltke smerom na Stitare je odbocka dolava hore kadial chodia s traktorom kosit luku. Tadial sa to da vyslapat az do cca 30m od vrcholu Zibrice - za predpokladu, ze na to mas nohy, techniku, prevody, resp. vsetko dokopy. Je to dost na moral to vyslapat cele na jeden sup. Na luke drz smer kolaji a ked sa stratia pokracuj po pravej strane od vrcholu do diery v stromoch. Je to taky val a chodnik zaroven, byva tam v sezone malincie, uz to v tejto teme bolo uvedene aj na mapke. Na konci, takmer na hrane kamenolomu sa rozhodnes, ci zatocis dolava hore na vrchol alebo doprava po hrane kamenolomu na pravu bocnu luku smer Zirany. Je to dobry trening, ale ked to zrovna nepotrebujes, tak je to zbytocna namaha na dlhsej ceste.
Do Podhoran sa zo sedla normalne zosupnes naskor dolava po cyklotrase a potom v pohode po tej luke (zlta alebo modra).
29.07.2019 - 23:28:14
00
kucofly napísal:
Len pozor na fotopasce pri tom tlačení

Fotopasce su na hlavnom chodniku? Od luky hore, alebo aj od luky dole ku chate?
29.07.2019 - 23:47:26
00
Raz som to od dlhej skaly tlačil smerom hore, to bolo čisté peklo. Je možné že sa to bude dať zísť dolu, ale predpokladám že celý čas treba visieť na brzdách. Neskúsil som, ale asi to nebude veľká zábava
30.07.2019 - 00:25:27
01
vďaka za odpoveďe

sekiller napísal:
Za seba vravim, ze najvacsia zabava bude predlzit si to po hrebeni/popri hrebeni az na Pliesku a odtial po zltej, ale je to hodne velka zachadzka.

práveže chodím od Nitry takže tú stranu (plieška, meškov na všetky strany) mám komplet pojazdenú

Ked chces silou-mocou ist cez Zibricu

nikde som nepisal že chcem ísť práve cez žibricu, ale viem presne čo myslíš, už som tade šiel a ponad kameňolom do Žiran, videl som aj že nad kameňolomom doľava sa dá ísť na žibricu,

mne strmé a tažké veci nevadia, práve naopak, niekoľko rokov som jazdil DH, teraz mám enduro, ako som písal stranu od Nitry mám komplet objazdenú, s pár KOMami, už ma to trošku nudí niekedy. Sem tam chodím po hrebeni, resp uplne po hrebeni je to blbosť takže popod a napadlo mi spustiť sa na podhorany a spodom naspäť na dražovsky.

Z trojchotára po modrej a ze sedla pod žibricou cyklotrasy sú všetko "nezaujímavé" zvážnice? Ja si to prejdem všetko len aby som nešiel zbytočne uplnú blbosť.
30.07.2019 - 14:00:46
00
áno
30.07.2019 - 14:14:25
00
Včera som prešiel časť cyklotrasy NR-Vráble. (už hotovej)
Pri jazde z Pane na Golianovo som si všimol nové smerníky. (Ako ísť z Pane na Vráble neviem - neregistroval som smerové šípky. )
Zatiaľ je asfalt OK a dá sa aj na cesťáku. (miestami je už spláchnuté blato z polí)
Odporúčam aj korčuliarom - ideálny nástup na kopci nad Golianovom. Od Janíkoviec je to strmé.
01.08.2019 - 09:12:11
00
keyboard_arrow_up