Som sa cítíl ako na prvom stupni na základke keď som to čítal tak pomaly :lol: :lol: :lol:
20.04.2008 - 07:54:01
00
maly bug :)

Prílohy:

1234.jpg
1234.jpg 144.57 KiB thumb_up0thumb_down

20.04.2008 - 08:33:43
00
:D
20.04.2008 - 11:56:34
00
Tak mu treba. :twisted:

Prílohy:

pomsta_je_sladka.JPG
pomsta_je_sladka.JPG 141.41 KiB thumb_up0thumb_down

21.04.2008 - 18:52:01
00
:lol: Tak mu treba Mozno ze chcel vyhodit us to golfika len sa nevosiel do kanvy :lol:
21.04.2008 - 19:05:16
00
nieco zo zivota...

Priznám sa, že som váhal, či túto odpočutú príhodu zverejním. Úcta k
starším mi hovorila, nie. Pohotová reakcia vodiča áno...i keď - ak by
bol milší, mohol ju hodiť do ZOO. Napokon som si povedal, že je v tom
tiež kus reflexie dnešnej doby. Tak nech si každý z toho vyberie čo
uzná za vhodné.

Vyšlo prvé jarné slniečko a pekne pripekalo. Aj do električky. Na
tienistej strane plno, na slniečku prázdno. Predsa len... na pár
zastávok sa človek nebude vyzliekať a tak hľadá chladnejšie miesto.
To isté prišlo na um aj babke, keď nastúpila na púť za lepšími cenami.
Keďže už má na to vek, šla osloviť mladíka na chládku: "Uvoľníte mi
miesto?"
Ten, po celodennej šichte, vyčíslení voľných miest na opačnej strane
prostriedku a babkinom neustálom dorážaní ju odkázal na miesto
najchladnejšie:
"Viete čo? Sadnite si ľadovému medveďovi na k....t."
Ťažko sa to cituje, ale babi sa nevzdala a vybrala sa, s líčkami
červenými od rozhorčenia, priamo za vodičom približovadla. Prekonala
rozpaky a všetko to na neho vybalila. Spolu s vulgarizmami.
Šofér sa otočil a s nezáujmom sa je spýtal:
"A ja mám teraz čo? Odbočiť na severný pól?"

:D :D :D
21.04.2008 - 21:30:03
00
Básnička od tretiaka

:)

Prílohy:

mado_basnicka_tretiaka.jpg
mado_basnicka_tretiaka.jpg 26.3 KiB thumb_up0thumb_down

21.04.2008 - 21:41:40
00
2 mimi ty koks ja sice robim tiez chyby ale co je vela to je vela .... :roll:
22.04.2008 - 07:57:48
00
2 mimi ty koks ja sice robim tiez chyby ale co je vela to je vela .... :roll:

ved to je celkom normal :lol: ber to tak, ze je to tretiak a porovnaj si to napr. s niektorymi foristami - prispievacmi, kt. uz davno nie su tretiaci (ZS ...myslim :lol: ) a zistis, ze to nie je az take strasne :oops: , chalan ma este cas tu gramatiku poriesit, no nie vsetci tu...
inak rastie z neho riadny P. Országh-Hviezdoslav :lol:
rymy na urovni 8)
22.04.2008 - 08:11:15
00
Tak by som odhadol, že ten tretiak má dnes cca 30 rokov. :wink:
22.04.2008 - 08:41:22
00
Deník blondýnky
5. leden:
A je to, mám řidičák! Konečně můžu řídit auto a nemusím poslouchat instruktora: "Tady je zákaz vjezdu!" "Jedete v protisměru!", "Pozor na tu starou dámu! Brzdětě! Brzděte!" a podobně. Nevím, jak jsem to mohla ty dva roky vydržet!
8. leden:
Autoškola zorganizovala party na oslavu mého odchodu. Přišli všichni instruktoři.
Jeden se mi svěřil, že se za mě šel pomodlit, druhý měl slzy v očích a všichni společně tvrdili, že se při této příležitosti opijí. Bylo to velmi příjemné, ale myslím si, že až taková oslava byla trochu přehnaná.
12.leden:
Koupila jsem si auto. Musela jsem ho však nechat v prodejně, aby vyměnili zadní nárazník.
Při odchodu jsem totiž namísto jedničky zařadila zpátečku. To bude tím, že jsem už týden neseděla za volantem.
14.leden:
Konečně mám svoje auto. Při odchodu z parkoviště jsem byla tak šťastná,že jsem se rozhodla udělat si výlet. Ostatní řidiči měli stejný nápad. Jezdili za mnou a troubili jak na svatbě. Nechtěla jsem být nepříjemná,tak jsem se připojila k jejich hře a spomalila z 10 na 5 km/h. Všem se to moc líbilo a troubili ještě víc. 22. leden:
Mám úžasné sousedy. Vyrobili tabulku s velkým nápisem: POZOR PŘI PARKOVÁNÍ! Bílou barvou pro mě vyznačili velký box na stání a zakázali dětem hrát si venku, kde parkuji. Všechno proto, aby mě moc neznervózňovali. Je to velmi milé.
31. leden:
Všichni řidiči na mě troubí a dělají různá gesta. Je to milé, ale trošku nebezpečné.Když mi jeden chtěl cosi říct, nevěděla jsem, kde najít čudlík na otevření okna. Když jsem jí hledala, tak jsem do někoho narazila. Naštěstí jsem jela Svojí výletní rychlostí 10 km/h.
19. leden:
Město je velmi špatně osvětlené. Dnes jsem jela poprvé autem v noci a celou dobu jsem musela mít zapnuté dálkové světla, abych lépe viděla.Ostatní řidiči si mysleli to samé. Když mě spatřili, také si zapnuli dálková světla a troubili. Je to trochu nebezpečné. A takhle troubit by už neměli, ruší lidi.
26. únor:
Dnes jsem měla nehodu. Nedařilo se mi odbočit z kruhového objezdu.Bylo na něm totiž moc aut (nechci přehánět, ale byli tam přinejmenším čtyři). Jezdila jsem pořád dokola, držela se středu. Čekala jsem na svojí příležitost, do té doby, než jsem se unavila a narazila do pomníku ve středu objezdu.Myslím si, že by měli omezit dopravu na kruhovým objezdu na jedno auto.
3. březen:
Pronásleduje mne neštěstí. Když se vyjížděla z garáže, omylem jsem si spletla brzdu s plynem. Narazila jsem do auta přede mnou a rozbila mu celý pravý bok. Auto náhodou řídit instruktor autoškoly, který mi dal řidičák. Dobrý člověk, o tom netřeba pochybovat. Trvala jsem na tom, že je to moje chyba, ale on jen velmi slušně opakoval: "Bože, dpusť mi! Bože,Odpusť mi"
22.04.2008 - 08:57:10
00
Dopravne znacky po novom :P

Prílohy:

znacky.jpg
znacky.jpg 72.5 KiB thumb_up0thumb_down

22.04.2008 - 08:57:58
00
V kine:

- Môžem ťa pobozkať?

- Mňa? Veď teraz som ťa vyfajčila!

- Mňa???!!!
22.04.2008 - 09:13:07
00
tak toto je sila. Aj plakať aj sa smiať.

http://www.sme.sk/c/3841074/Knaz-vzliet ... mizol.html
22.04.2008 - 16:25:19
00
:lol: toho si uz hore nechali :twisted:
22.04.2008 - 17:44:06
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up