To je koľko percent dole?
26.07.2019 - 21:05:03
00
Ja tak pri 50% Ale vzdy stare niekomu darujem nech sa este vyuziju.
26.07.2019 - 21:29:50
02
ked zacina trcat platno :-D joke. pocitovo - ked uz citim ze ten plast nedrzi a zacina sa mi na nom zle jazdit.
26.07.2019 - 23:45:05
02
Toto teda fakrt neviem či niekto aj meria :) ak áno tak sa mi to zdá trochu smiešne, ale tak v pohode. No mením keď sa mi to zdá už moc zodraté, alebo sa začínajú trhať štuple :) A to trhanie plátna som tiež zažil pri Schvale Kojak :) to bol jasný indikátor na výmenu :)
27.07.2019 - 00:09:50
00
V poslednej dobe travim viac casu na asfalte a sotolinach ako v lese a ked v lese, tak ziadny hardcore, len lesne cesty, traily len vynimocne, nechybaju mi. Pohravam sa preto s myslienkou, ze by som prikupil, pripadne neskor vymenil MTB za gravel bike. Ale kym tak urobim, tak by som chcel mozno este vyskusat pohrat sa s plastami na MTB, ktory mi inak velmi vyhovuje geometriou aj pohodlim. Momentalne jazdim 29x2.25 Schwalbe Smart Sam a rozmyslam, ci by som nieco ziskal tym, keby som prezul na uzsie 29x2.00 Schwalbe G-One Bite, co je uz plast na gravel bike. Vzor, konstrukcia plasta aj sirka napovedaju, ze by mal mat mensi odpor a celkovo by mal byt rychlejsi najma na asfalte a sotoline. Co si o tom myslite, je to blbost, alebo sa to oplati vyskusat?
29.07.2019 - 13:11:37
00
dxdexter urcite to bude rozdiel a rychlejsie. ja som mal povodne na biku kenda slant six 27,5x2,1 a hned som ich vymenil za schwalbe hurricane 27,5x2,0 a je v tom citelny rozdiel. G-one plaste su este uplne inde ako lacne hurricane a maju este lepsie odvalovanie
29.07.2019 - 13:53:03
00
Gust0 to ma podobné vyriešené na jednom biku
29.07.2019 - 14:12:51
00
no ja som tam dal trekove plaste a rozdiel je citit - a to su dost tazke. ja mam 1.6" plaste na 23mm rafiku takze nejake 2,0" plaste budu uplne v pohode a nebudu musiet byt tak natlakovane. urcite najprv skus - kludne aj G-one - citam zatial len pozitivne ohlasy a potom uvidis. mozno ti to tak bude stacit a ostanes pri biku ktory mas. a ked ta to omrzi a budes chciet ist zasa do terenu tak len prehodis plaste.
inac skoda nekvality dusi tubolito - lebo pre taketo pripady by boli dobra volba
29.07.2019 - 16:54:28
00
Mini recka na Vittoria Mezcal TNT
Niekto tu pisal ze maju slabu trakciu,neviem teda ci myslel obyc,ci TNT,ale ja toto tvrdenie nemozem potvrdit. Dnes som vysiel vsade kde som chcel (3800vys.metrov ),napr na celu Kriznu..tlacil som len poslednych 5m,kde mi dosli sily.Tlak som mal 2,5 baru. Co sa tyka asfaltu a rychlosti celkovo, tak tam exceluje. Velmi rychly plast. Jedine co sa mi nepaci,ze je relativne makka zmes..cize trochu sa bojim o vydrz,kedze som si nechal poradit,plast a jednym z hlavnych poziadavok bola vydrz. Podla reciek tam vydrz velmi dobra sice je..nejde mi to ale dokopy s tou makkostou.
01.08.2019 - 23:35:43
00
Per cize vsetko super, ale strach nepusti ? :-P
02.08.2019 - 08:19:12
00
Izzy68 Nerozumiem 🙂
02.08.2019 - 09:18:17
00
Ze strach je velky pan. V podstate najmocnejsi. Uzivaj si to, ze Ti to nehadze, ma super trakciu a vsetko pozitivne, co si popisal... Podla mna lepsiu zivotnost pri tych vlastnostiach ake ma v dnesnej dobe nekupis u ziadnej inej znacky. Tesim sa na dlhodoby test.
lto čau :-D
02.08.2019 - 09:58:59
01
juju_pepe napísal:
Mini recka na Vittoria Mezcal TNT
Niekto tu pisal ze maju slabu trakciu,neviem teda ci myslel obyc,ci TNT,ale ja toto tvrdenie nemozem potvrdit. Dnes som vysiel vsade kde som chcel (3800vys.metrov ),napr na celu Kriznu..tlacil som len poslednych 5m,kde mi dosli sily.Tlak som mal 2,5 baru. Co sa tyka asfaltu a rychlosti celkovo, tak tam exceluje. Velmi rychly plast. Jedine co sa mi nepaci,ze je relativne makka zmes..cize trochu sa bojim o vydrz,kedze som si nechal poradit,plast a jednym z hlavnych poziadavok bola vydrz. Podla reciek tam vydrz velmi dobra sice je..nejde mi to ale dokopy s tou makkostou.


Ja som nedavno nahodil Barzo / Mezcal TNT G 2.0 29x2.25 na letne jazdenie. Barzu nemam co vytknut. Mezcal sa na prasnych polnych cestach / trailoch smyka v zakrutach viac ako by mi bolo mile, pricom nejde ziadne ostre zakruty a rychle prejazdy. S touto skusenostou by som siel do Barzo / Barzo. Podla mna clovek vela rychlosti nestrati a Barzo drzi lepsie.
02.08.2019 - 10:34:11
00
ja tiez jazdim vittoriu barzo tnt 29x2,25, starsiu verziu, dlho som ju jazdil aj vpredu aj vzadu, vzadu mi vydrzala 2500 km, ale vela asfaltu. neskor som nahodil na jesen dopredu maxiss forekaster 2,35 Exo a barzo dozadu a jazdil tak celu jesen,zimu a jar, vynikajuce kombo do mokra a blata a takych podmienok. na jar som dal opat barzo dopredu a michelin force xc dozadu a do suchych podmienok a po burkach vynikajuce kombo. aj vydrz a aj grip, michelin je o dost rychlejsi s trosku horsou trakciou na sypkom a mokrom ako barzo,ale stale vynikajuce na nase tereny, kamenite zvaznice a korenove a kamenite single. cize forekaster vynikajuci na jesen,zimu a jar, na asfalte brzda, barzo vyborny univerzal na celorocne jazdenie aj vpredu aj vzadu, michelin vyborny na xc jazdenie do suchsich podmienok, ale aj na mokrom v pohode, predvidatelny a rychly aj na asfalte, len na asfalte ide ryyyyychlo dole
03.08.2019 - 16:36:34
01
Máte niekto skúsenosti s plášťami Maxxis so svetlou bočnicou skinwall? :) zdrží to niečo v teréne? :) či len štýlovka? :) dikes za info :)
03.08.2019 - 20:58:44
00
keyboard_arrow_up