Už som na to prišiel, aspoň viem, že náhradnú nám voziť klasickú
20.07.2019 - 17:58:03
00
Vcera prisla konecne galda veloflex vlaanderen (raven) tak som ju bez problemov nalepil tufo paskou a jazdi sa dalej.
Za mna stale top galdy. Uz len pockat na akciu ravenov :)
23.07.2019 - 07:42:09
00
Ahojte chlapi chcel by som sa opýtať na nejakú objektívnu recenziu pláštou (samozrejme, že cestných a môže byť aj v angličtine). A ako sa aj nazýva toto vlákno... Aké plášte jazdíte vy? A komu by sa chcelo tak aj nejaké jeho pocity z nich. Veľmi pekne Ďakujem :) .
31.07.2019 - 11:43:58
00
Odstranoval uz niekto tie "sople" co sa vytlacaju spod galusky z Tufo pasky. Co skusit? mechanicky ci si pomoct nejakym riedidlom? Zase aby to nenavzlinalo dovnutra na pasku a neuvolnilo lepenie.
Inkasie k odstranovaniu stareho lepidla z rafikov som nasiel taku malu pomocku. Bolo to dost stare lepenie paskou, ta isla dola a naslednu vrstvu lepidla som zo dva tri krat natrel syntetickym riedidlo (6006) a potom zosuchal drevenou spachtlickou z lekarne - take tie "hrdelne" ... :) Dokonca sedel priemer koncoveho obluka spachtlicky s vnutornym priemerom korytka na rafiku...
31.07.2019 - 14:29:23
00
Neváľa sa niekomu doma nejaká nepotrebná jazdená galuska?
31.07.2019 - 16:32:30
00
Ja mam
Ale som z ba
31.07.2019 - 18:59:18
00
Hosť napísal:
Neváľa sa niekomu doma nejaká nepotrebná jazdená galuska?


Stále aktuálne, aj odkúpim, ponúknite
01.08.2019 - 23:02:50
00
Hosť napísal:
Neváľa sa niekomu doma nejaká nepotrebná jazdená galuska?



marp diky moc za galdu! :)
16.08.2019 - 14:51:55
00
Edis napísal:
Ja som mal defekt a pouzil tufo extrem . Chybu som urobil v tom , ze som sa ho snazil dat co najviac a dlho mi to trvalo , takze mi to zalepilo hned za ventilom vnutri galusky a nepustilo to dalej ani tufo - ani vzduch . Nabudúce naliat a hned fukat , aby sa to dostalo tam , kam má .

Podelim sa o skusenosti s pouzitim Tufo Extreme (teraz Tufo Carbon) v terene. Zacnem tym, ze raz som vybral cestak z garaze a zistil som, ze zadna galuska je spustena, taky pomaly defekt, kedze po poslednom vyjazde som nic nepozoroval. Tak som v zmysle pokynov vyskrutkoval ventil, pretrepal tmel, striekol asi 1/3, zaskrutkoval ventil, zatocil kolesom, nafukal. Vsetko v pohode, jazdil som na tom stovky km az to prislo, defekt na ceste - prerezana galuska o ostry kamen v strkovom zasype priecneho prekopu cesty. Vybral som ventil, pretrepal tmel, vsunul sosakom do rurky po ventile a chcel natlacit, Neslo! Stlacal som flasticku ako to slo, stale neslo. Vsimol som si, ze sosak je upchaty (asi od predchadzajuceho pouzitia). Nejak som som tu zatku vytlacil palickou dovnutra flasticky a skusil znova. Stale neslo, asi kusok "zatky" ostal vnutri ventilovej rurky. Co teraz? Kamarat radi, zober palicku a vysparaj. Sparal som sparal, az sa palicka zalomila uplne zarovno s hrdlom ventila. Sme v riti. Poslal som ho po pomoc (ihlu, spendlik) do nedalekych chat. Tak som spozoroval dve mlade mamicky iduce po ceste a napadlo mi sa spytat, ci nemaju ihlu, spendlik alebo sponku do vlasov (este aj drotova vystuz z podprsenky by sa dala pouzit, ale to som sa radsej hned nepytal ;) ). Mal som stastie, mali sponku. Sponkou som vybral zalomeny kusok konarika z ventila, prespral ventil, aby bol priechodzi. Potom dalej to uz bolo jednoduche, vstriekol asi 1/2 tmelu, kuskom papierovej vreckovky vytrel vnutorny zavit, naskrutkoval ventil, zacal fukat. Dier(k)a bola relativne dost velka a blizko rafku, tmel zacal vytekat, naklonili sme cely bajk (koleso nebolo vyberane), aby sa dierka ocitla v najnizsom bode, tmel zafungoval, ale nefukali sme radsej vela. Po 10 minutach som trochu prifukol a absolvoval cely vyjazd.
Ponaucenia:
- mat so sebou sponku, alebo nieco podobne na uvolnenie upchateho sosaka tmelu alebo ventila;
- dobre padne kusok spilky dlzky Tufo flasticky na rozmiesanie tmelu, ktory casom vo flasticke sedimentuje (pretrepanie nestaci);
- do vybavy som si pridal tiez na polovicu prestrihnute "uchošťoury" (tampony na cistenie usi) na rychle vycistenie zavitu ventilu po aplikacii tmelu;
- pri oprave defektu galusky je lepsie hned vybrat koleso z ramu, aby sa s nim pohodlnejsie manipulovalo (naklonenie kolesa dierkou dole).
Vyssie uvedene drobnosti nezaberaju fakticky ziadne miesto v kapsicke a vyznamne pomozu, ked treba.
23.08.2019 - 19:51:14
05
Ja nosím aj náhradný ventil.
23.08.2019 - 19:56:52
01
Idem si hned pridat. :)
23.08.2019 - 20:00:46
00
Na flasticke Tufo Extrem je "drotik" s plastovym klucom na ventil. Na tento drotik som prichytil obycajnu kancelarsku sponku prave pre taketo pripady
23.08.2019 - 20:14:42
00
Michelin power competition už nikdy viac. S plášťami som spravil cca 1200km (asi mesiac jazdenia). Pri jazde po rovine mi len zrazu zasyčalo zadné koleso a v momente som išiel na prázdnom plášti. Nič som som pritom netrafil, išiel som po krásnom čistom asfalte. Plášť bol prerezaný na bočnici. Asi som ho niekde načal a na rovine mi to povolilo. Na dojazd som to musel podlepiť zvnútra. Pocitovo tie plášte krásne išli, ale tá bočná ochrana je mizerná. Stále som používal Continental ultra sport II, ale chcel som vyskúšať aj niečo "lepšie". Po tejto skúsenosti už len Ultra sport II
18.09.2019 - 19:03:52
00
Pani otazka, Jazdim na fulcrumoch quatrach a 15 eurovych michelin plastoch, rozmyslam nad upgradom, ale asi nebude na vymenu celych kolies rozmyslam ze aspon poriadne plaste. Ma to vyznam? nahodit tam nejake 40-50 eurove plaste? pocitim rozdiel? ....Prip mam starsie quattra, tzn uzsie a 23 plaste, mozem dat v pohode 25plaste?

Na bazari napr vyskocili Vitoria Rubino Pro Speed 23, keby boli dobrou volbou.
26.09.2019 - 19:35:34
00
Má to význam a rozdiel cítiť. Ale nekupuj z bazáru (na čo, prečo, nerozumiem. Iba kvôli cene?) Ak širší plášť zoberie vidlica, brzda a zadná stavba, tak daj aj 28. Tu máš jedny z najlepších, čo sa dajú kúpiť - https://www.merlincycles.com/vittoria-corsa-g-isotech-folding-tyres-with-2-free-inner-tubes-pair-112476.html
26.09.2019 - 20:11:33
00
keyboard_arrow_up