Skusim aj ja pridat zopar teplych slov. 8)
24.04.2008 - 21:45:16
00
Vidim, ze je tu strasne vela mudrcov, ktori si myslia, ze su najvacsi cyklisticki borci.
Kazdy mudruje o tom kto ma kolko najazdit a podobne a pritom staci aby si na bike isiel iba prvy krat a prave mozes narazit na takeho debila ako ten 14-rocny.
Podla mna je riesenie jasne, v kazdej autoskole robit psychotesty ako na zbrojny pas, ved aj auto je v podstate zbran a hlavne takymto cvokom potom zobrat papiere.
24.04.2008 - 21:54:35
00
Trochu sa to tu zvrhlo od témy... Takže naspäť...
http://www.muscle-fitness.sk/index.phtm ... ws&id=2414
Je jedno, či jazdíte na tenkých alebo tlstých gumách, alebo chodíte peši. Vždy vás niekto môže zraziť. Ak budete sedieť za volantom, pamätajte na to, že tí bez plechovej ochrany sú zvyčajne slabší.

Nepoznal som ho dobre. Občas sme sa stretli na skupinovom výjazde, občas prehodili pár slov, či už pred výjazdom, alebo pri jazde v skupine. Nebývalo to často, napriek veku väčšinou jazdil vpredu a ja vzadu...
Ale v stredu 30. apríla určite nebudem mať dobrý deň.

Prílohy:

Ivan_Uríček.jpg
Ivan_Uríček.jpg 180.97 KiB thumb_up0thumb_down

24.04.2008 - 21:56:48
00
a ku.va to snad nie? ja som po dlhej dobe išiel na cestných slickoch po hlavnej ceste a už som ich dal hore necítil som sa bezpečne ani na krajnici ani celkovo bezohľadnosť vodičov je bez hraníc a mam pocit že sa nezmení
25.04.2008 - 06:56:54
00
Každý šport je žial nebezpečný len ten "náš" je niekedy až extrémne a ide o zlomky sekundy.
Jazdil som a občas jazdím na cesťáku a od 2002 aj na MTB a toto (+väčší počet áut) bol jeden z dôvodov "zatočiť" do lesa.
Štvorkolky tiež rátam ako nebezpečené aj ked som mal len jeden stret cestou na Babu na červenej a nebyť prilby, tak odletený šuter od kolies mám "zarytý" hlboko v hlave...

Mimochodm, viem že "stará škola" na žiletkách nemá rada prilby, a dúfam že viac kolegov si na prilbu zvykne a bude ju nosiť aj na bežné ľahké švihy.

Pád na hlavu je vždy rizikový a poznám prípad kedy auto ľahko zacúvalo a drklo do chodca a pádom na obrubník si chodec rozbil lebku so smutným koncom...
25.04.2008 - 19:23:02
00
keyboard_arrow_up