hmm. ja som tiez od piatka nachcipany, ale antibiotika nepapam. v detstve som sa krmil len TETRACYKLINIKMI a prisiel som o zubky... teraz len čajíkujem a oddychujem a papám jabĺčka a po praci sa potim a pozerám sa na foxinku s blatníčkom. :wink:
23.04.2008 - 17:34:16
00
Chlapci naši prechladnutí - Charlie, Kopti aj Lord Klaymen, liečte sa a prajem Vám rýchle uzdravenie. Už sa teším, keď si niekedy spolu zajazdíme. Včera bola cyklojazda mestom, ale bola poriadna "kosa", myslel som, že umrem od zimy. Zachránil som to doma veľmi horúcou sprchou. Z Cyklopozitívakov bola poriadna kopa, Terry dokonca prišiel skoro s kompletnou rodinou. To je na chválu, nepíšte srandičky. Zo známych osobností bol Sagan a spol. V cieli bola chladená kofola. Keď som ju videl v tej zime, tak sa mi všetky chlpy postavili do radu. Zdŕhali sme rýchlo domov do tepla. Posielam Vám na zohriatie aspoň tieto akože usmiate slniečka :D :D :D .
23.04.2008 - 20:41:20
00
Gratulujem

Prílohy:

mtb-bikemaraton-svjur_053.jpg
mtb-bikemaraton-svjur_053.jpg 300.04 KiB thumb_up0thumb_down

23.04.2008 - 20:42:13
00
diki moc jaro ale budem moct dufam ist na bike az o tyzden :(
24.04.2008 - 10:50:41
00
2Jaroza: uz je to lepsie ako vcera, lepsie sa citim. ak to pojde takto dalej, tak vo varine budem zdravy ako ryba. len pit nebudem, lebo antibiotika :roll:
24.04.2008 - 16:53:41
00
Chlapci som rád, že už môžete udierať do klávesnice, sila sa Vám už vracia späť. Aj keď pomaly ako píšete.
Dnes som bol prejsť celú 30 km trasu Dema fatranského MTB maratónu. Zo Žiliny z centra najkratšou trasou do Stráňav plus trasa maratónu a naspäť, to je spolu 55 km. Slušná porcia v nohách. Všetko je prejazdné :D ! Treba dať aj tak pozor! Čisto 30km trasa sá dá prejsť bez prestávok ako tréning do 3 hodín. Berte to ako orientačný údaj :oops: Mám zazanamenané jednotlivé úseky, rýchlosti na nich a čas strávený v sedle. Teraz to začnem spracovávať textovo aj obrazovo.
Charlie, v nedeľu ideme v rámci tréningu preskúmať 26 km úsek z martinsko-vrútockej strany od Sedla Javorina a Saračníkov. Snáď to bude už prejazné všetko a vyjde aspoň trochu počasie :wink:
24.04.2008 - 19:18:49
00
Chlapci som rád, že už môžete udierať do klávesnice, sila sa Vám už vracia späť. Aj keď pomaly ako píšete.
Dnes som bol prejsť celú 30 km trasu Dema fatranského MTB maratónu. Zo Žiliny z centra najkratšou trasou do Stráňav plus trasa maratónu a naspäť, to je spolu 55 km. Slušná porcia v nohách. Všetko je prejazdné :D ! Treba dať aj tak pozor! Čisto 30km trasa sá dá prejsť bez prestávok ako tréning do 3 hodín. Berte to ako orientačný údaj :oops: Mám zazanamenané jednotlivé úseky, rýchlosti na nich a čas strávený v sedle. Teraz to začnem spracovávať textovo aj obrazovo.
Charlie, v nedeľu ideme v rámci tréningu preskúmať 26 km úsek z martinsko-vrútockej strany od Sedla Javorina a Saračníkov. Snáď to bude už prejazné všetko a vyjde aspoň trochu počasie :wink:

v nedelu som blizko, vo varine. skoda, ze nejdete 30tku, bo by som s vami siel :(
24.04.2008 - 20:12:20
00
v nedelu som blizko, vo varine. skoda, ze nejdete 30tku, bo by som s vami siel :(

Túto akciu vymyslel boss Terry. Charlie, my pôjdeme spolu aj s Kirim, keď budeš OK. Ešte je stále more času...
24.04.2008 - 20:17:38
00
Túto akciu vymyslel boss Terry. Charlie, my pôjdeme spolu aj s Kirim, keď budeš OK. Ešte je stále more času...

ok :wink:
24.04.2008 - 20:21:04
00
ja idem jednoznacne okuknut trasu buduceho "BRUTALISTU" :P
vo Varine sa sice organizuje velke stretko, ale ja ako typicky introvert dam prednost mensej skupinke na omrknutie trasy, ktoru žiaľ nepoznam. mam na mysli usek za Šaračníkmi. minule som to len zbehol do Vrutok a po asfaltke frekvencne domov. s blatom pokrstenymi - mazanymi novymi prevodmi. :P
24.04.2008 - 21:04:47
00
Túto akciu vymyslel boss Terry. Charlie, my pôjdeme spolu aj s Kirim, keď budeš OK. Ešte je stále more času...


času dosť to je pravda, ale mám pocit že sa mi z neho nejako ukrajuje... tento víkend Varín, budúci som tiež preč... ale 8.5. máme voľno :roll: ? čo poviete ?
24.04.2008 - 21:34:07
00
V nedelu odchadzame 0 12.00 ako vždy zo Soliniek od kostola a ide sa cez Višňove na Polom a odtiaľ prejsť 26-tku cez Vrútky späť na Polom a potom sa uvidí ale asi do Strečna. Bude nás tam celkom plno nakolko idu si prejsť aj Višňovsku dolinu o niečo neskôr a potom sa stretneme spolu na Javorine. Jaro ty nezabudni zo sebou zobrať poriadne nabitu kameru aby sme mohli spraviť ten šotík... pOčASIE BY MALO BYť V POHODE!!! 8)
25.04.2008 - 14:14:01
00

času dosť to je pravda, ale mám pocit že sa mi z neho nejako ukrajuje... tento víkend Varín, budúci som tiež preč... ale 8.5. máme voľno :roll: ? čo poviete ?

Chcel som ísť 8.5. na pretek do Vlkanovej vrámci cyklomaratónskej série, ale prihlasovanie a vybavovanie je ako v dobe "kamennej" :( . Asi ostanem doma a pravdepodobne budem môcť :lol:
26.04.2008 - 18:40:56
00
V nedelu odchadzame 0 12.00 ako vždy zo Soliniek od kostola a ide sa cez Višňove na Polom a odtiaľ prejsť 26-tku cez Vrútky späť na Polom a potom sa uvidí ale asi do Strečna. Bude nás tam celkom plno nakolko idu si prejsť aj Višňovsku dolinu o niečo neskôr a potom sa stretneme spolu na Javorine. Jaro ty nezabudni zo sebou zobrať poriadne nabitu kameru aby sme mohli spraviť ten šotík... pOčASIE BY MALO BYť V POHODE!!! 8)

Áno, áno - ide sa :D Ale najskôr musím dať vedieť, že dnešná brigáda pri Stráňavách na trase Dema fatranského MTB maratónu dopadla výborne :D . Upravoval a rozširoval sa podjazd pod lanodráhou, čistil sa les a upravoval zjazd, prekopávala sa lúka na prejazd a odvodňoval výjazd a spevňoval chodník na lúku v smere Stráňavy.

Prílohy:

Podjazd pod lanodráhu pod Polomom - brigáda 26.4.2008.jpg
Podjazd pod lanodráhu pod Polomom - brigáda 26.4.2008.jpg 286.94 KiB thumb_up0thumb_down

26.04.2008 - 18:48:34
00
Áno, áno - ide sa :D Ale najskôr musím dať vedieť, že dnešná brigáda pri Stráňavách na trase Dema fatranského MTB maratónu dopadla výborne :D . Upravoval a rozširoval sa podjazd pod lanodráhou, čistil sa les a upravoval zjazd, prekopávala sa lúka na prejazd a odvodňoval výjazd a spevňoval chodník na lúku v smere Stráňavy.

Toto sú účastníci dnešnej brigády. Naše pracovné nástroje vidíte, kvalitu práce posúdite v tréningu a na preteku :wink: Nálada bola výborná a nepokazilo nám ju ani jedno zlomené porisko na krompáči/za Tonom/ a ohnuté železo na motyke :lol: .

Prílohy:

Učastníci brigády 26.4.2008.jpg
Učastníci brigády 26.4.2008.jpg 236.63 KiB thumb_up0thumb_down

26.04.2008 - 18:56:51
00
keyboard_arrow_up