A kde je tak lacna posilka? :)
30.12.2019 - 20:42:06
00
u niekoho v pivnici
30.12.2019 - 20:44:08
00
takze uz asi aj Pieskovisko leti do kosa
30.12.2019 - 21:10:37
04
Grcaaaam.
30.12.2019 - 21:29:10
00
lto napísal:
do hrobu si ziaden majetok nevezmes. Bohatstvo je cennejsie to, kde ho mola a hrdza nezerie a zlodej neukradne :)

Hlavne ze vsetci Petovi radite ako niekam docestovat a ist do posilky a aby siel podnikat. A naco, ked tie zarobene prasule si do hrobu nevezme.
30.12.2019 - 21:34:47
00
kua kde sa to vypína ?
30.12.2019 - 21:53:09
02
Hosť napísal:
Jedinou liecebnou, ktora vie vyliecit vsetky charakterove vlastnosti je krematorium. Ale nechcem velmi predbiehat :)

Dnes som na vyjazde stretol bezat polonaheho chlapika. Ani ma nenapadlo sa ho opytat, akej znacky ma ciapku, rukavice a plavky (?). Viem, ze by mi to bolo platne ako mrtvemu zimnik. Kazdy by mal vediet co si k svojmu telu moze dovolit. Ja som mal v termoske caj s rumom, lebo zilinsky tucniak nie som a ani nikdy nebudem.

Pred casom som nasiel na znameho strave jeho fotky, kde behaju s kamosmi lesom po asi 15 cm snehu..jeden chlap tam bezal v trenirkach a tielku..ziadne santenie,normalne 9km dlhy beh s 600m prevysenim :)
30.12.2019 - 21:53:55
00
Hosť napísal:
Neviem ako on, ale ja mam logicke myslenie. A nestazujem sa, len poukazujem na chyby prirody. Nie vsetko ma zakon akcie a reakcie. Niekto ma udrie a umriem a on sa dozije 100rokov s kopou penazi. Oko za oko nikdy nefungovalo. Vzdy prezili silnejsie jedince.

Ked budem mat 4 esa a dalsi 4,5,6,8 kazdy inej farby a ten co ma esa vylozi, tak vyhra. Zakon dzungle este nikto neoblafol. Je to len uhol pohladu, ze sa viete uskromnit a nebudete smutit, ze nemate bicykel, ale si kupite napriklad hacik, vlnu a vtichosti budete v stasti do smrti v kute strikovat a budete sa citit stastnejsie, ako ten co ma 10 000€ bik a spadne mu na preteku retaz.


https://www.tvnoviny.sk/zahranicne/1733738_neuveritelne-bohaty-japonec-zil-omylom-60-rokov-v-chudobnej-rodine


Generátor náhodných slov :D thumb_up4thumb_down
30.12.2019 - 22:44:00
02
Hosť napísal:
A petovi navrhujete, aby sa zmenil. Ja vidim, ze unho sa to neda. Nema rovnake podmienky ako vy.
To mi vadi viac, ako to, ze sa ma niekto horsie. A zakony prirody su nerovnomerne. Ved niesom slepy. Silnejsie zviera zozerie slabsie.

Ano .. ak nema moznost mat peniaze, tak zmenit myslenie a najst funkcne riesenie je zle. Lepsie je teda tuzit po peniazoch, vypisovat po fore a lutovat sa, ako to nejde, lebo nema rovnake podmienky a nikam sa neposunut. Ano, to naozaj dava zmysel .... :x
30.12.2019 - 22:48:56
02
Hosť napísal:
Hlavne ze vsetci Petovi radite ako niekam docestovat a ist do posilky a aby siel podnikat. A naco, ked tie zarobene prasule si do hrobu nevezme.

Bud adresnejsi. Ja som pisal o cestovani iba. A ano, ja musim tiez cestovat, ked chcem niekam ist. A tiez ma to stoji cas, energiu a peniaze ;)
30.12.2019 - 22:51:07
01
Fukcne riesenie, ako som uz pisal, je napriklad to strikovanie v kute. Vas navrh bol pozeranie telky. To je ako niekomu dat nasilu jedlo, ktore mu nechuti a za vitrinou vidi chutnejsie. Alebo na strome je jedna hruska, nizky na nu nedociahne a kym pride po rebrik, tak ju vyssi odtrhne a zje.

Vy peniaze mate, tak sa nemusite lutovat, mate to lahsie. A potvrdili ste to napisanim, ze niektori to maju tazke.

Pokial niekto napise pravdu, ze sa ma zle, tak mu to nejdem vyvracat. Obaja chcu bicyklovat, ale len jednemu je to dopriate, ak porovname invalida na voziku a zdraveho. Ten druhy sa musi uspokojit s tym, ze nemoze bicyklovat a musi si najst inu zalubu.
Zdravy si to velakrat neuvedomi, dokial sa sam do takej situacie nedostane.
Ja ked som siel okolo vozickara na bicykli som si to uvedomil.

Ito, Mna jazdenie nestoji nic. Jazdim len v okoli bydliska a staci mi to. Ked pisem, ze ten kto ma auto, ma vyhodu, tak len preto, ze sa mi to zda nefer, voci tym co im napriklad vzali vodicak natrvalo, alebo maju chorobu, ze im vodicak nedovolia spravit, alebo bicykel im niekto daroval, ale ziju z invalidky v garsonke a vyhoreli a maju kvoli tomu dlh.
Tak nech si aspon zasportuju vonku, ked je to zdrave. Vidia niekde video na mestskej wifi z trailu a hradu, na svojom telefone, co mali este pred vyhorenim a nemozu tam ist, lebo nemaju auto, ani nikoho, kto ich tam dovezie a vlak tam nejde.

Nie vsetci sa maju rovnako a nieje to len tym ze si tak zariadili zivot.

Nechajte Peta, hra s karatmi ake dostal. Vy ste si vytiahli esa, tak je jasne, ze bude hromzit, ako prehravajuci u stola s pokrom.
30.12.2019 - 23:23:27
00
uz aby sme isli vsetci naspat do otrokarni robit ......:-)
31.12.2019 - 00:43:12
03
Jasne. Všetci máme esá, pečené holuby samé do huby padajú, už nevieme čo s nimi (ja ich hádžem tigrom ktoré chovám v klietke pre svoje potešenie), s peniazmi kúrime a voľného času máme toľko že tuším to vychádza v priemere na 28,5 hodín denne.
Len vy dvaja máte čierneho Petra a k tomu dve dvojky. Beznádejná situácia. Chudacikovia.
A potom chlapík so skutočnými problémami sa srdcervúco lúči s bajkovaním kvôli naozajstným zdravotným problémom, ktoré mu naozaj nedovolia vôbec jazdiť nie to ešte trénovať, a Petov najväčší problém je, že on nemá bundu do dažďa a predpoveď počasia hovorí že možno bude pršať, a on zajtra nepôjde na plánovaný výjazd.
Bez štipky empatie a slovka povzbudenia.
Povzbudenia, ktorého on dostal tony, len ho statočne ignoroval. Ufňukaný sebec.
31.12.2019 - 07:20:25
053
Uz sa tu maze :D /skoda, ze som nepozrel skor, ked som videl, ze su nove prispevky, tesne som nestihol :(/.. ale napisem to este raz, Minikin, tusil som, ze chovas tigrov :D


Naposledy upravil lto dňa 31.12.2019 - 20:28:35, celkovo upravené 1 krát.

31.12.2019 - 16:09:38
00
Tesak napísal:
uz aby sme isli vsetci naspat do otrokarni robit ......:-)

Aj my, dôchodcovia???
31.12.2019 - 16:17:02
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up