ja som uz tiez stastne doma. ale utahany som ako pes...neviem ci zajtra sadnem na bike :?
03.05.2008 - 22:53:31
00
..aj ja som prezila :wink:
mokra uz v prvych kilometroch (bohuzial slniecko dlho nevydrzalo)

toho blata som si uzila z vas hadam najviac (dostatocne som pokrstila novy dres)
moje prve slova v cieli: kamikadze a jatky, to je malo..

Foristi:

na poslednej obcerstvovacke som videla Danu a Lagondu (takisto i na štarte, v cieli) Lagonda startoval ako posledny..a vsetci mu tlieskali :)
Mirec si odstal hadam hodinovu radu na jedlo
Dutch by bol v jednom vyslape radsej doma ako na trati :evil: Kocky, pozor na neho, utoci nenapadne a zozadu!!
a Dudo ma spoznal vdaka mojej vasni k cervenej farbe :oops: a potom odzjazdoval..

Selu hodnotim pozitivne - aj vdaka tomu, ze som nespadla, (nechapem, ako je to mozne, no nestalo sa..) akurat som mala polhodinovu krizu :(

Organizacia i znacenie skvele, vidime sa o rok!
03.05.2008 - 22:58:03
00
Este dolezita poznamocka ked si tak prechadzam vysledky.

Gratulacia Elene a Anne k zlatu a striebru!

*bows
03.05.2008 - 23:06:45
00
-krasny maraton - trat so vsetkym co ma byt, keby niet blata, bol by pekne rychly, ale ja mam blatko rad... :P
-otrasna organizacia, dlhol som hladal prezentaciu, ciel na hrade je super, ale ciel bez jedla, pitia (tu soru pod hradom som radsej prehliadol), bez umyvania bajkov aj ludi... hm hm... dal som prednost fantastickej strave a kulture dolu v dedine za par grosov
-a pocasie, zjazdovat pol hodinu v krupobiti som si naozaj vychutnal, samozrejme v cieli azzuro :evil:
-este tak zlepsit si cas a budem spokojny :roll:
-nadherna atmosfera na trati, Moravaci budu mat vzdy navrch, obzvlast nainstalovane repraky v byvalom zeleznicnom tunely s kulisou zvuku parnej lokomotivy ma dostali :lol:
-este maly tip pre tych, co chcu byt rychli, treba startovat v druhej vlne, ziadny lievik som nezazil, je rozdiel, ci je na starte 500 alebo 200 ludi :idea:
PS
fakt tam bola invazia Slovakov, ako kobylky
04.05.2008 - 00:24:05
00
tak konecne som sa aj ja pridal k vam maratoncom, teda pretekarom. na uvodny pretek sezony (pre mna) dost slusna porcia kilometrov :)
blatko bolo mnam, mnam, ako napisal dudo, len ma mrzelo za na 90% som bol nuteny zliezt z biku, alebo cakat az sa ten pekny singlac skonci a na sirokej ceste potom predbehnut.. :(
na trati som sa ale aj tak dost vyblaznil:)
moje sklamanie ale nastalo po dajazde do ciela, ostal som tam stat ako tlk hladny, smadny, uzimeny, spinavy a takmer strateny... jedine co som vedel, tak ze auto so vsetkymi vecami je asi 5km odo mna a ja samozrejme nemam kluce. aspon ze sa mi tmax prihovoril, tak som nasiel predsalen znamu tvar :)
skratil by som to, organizacia z mojho pohladu zakladnych potrieb bola uplne zla. (pred 10min. som sa konecne osprchoval) nema asi zmysel rozpisovat sa o tom, kto tam bol, vie o com hovorim. na druhej strane pochvalil by som organizaciu na trati, teda zabezpecene prejazdy ciest ludia na krizovatkach, extra bohate obcerstvovacky, technicky servis na trati...
pravdupovediac, neviem ci pojdem aj o rok...

chcem este pozdravit vsetkych ktorych som stretol a mrzi ma ze sme viac nepokecali ale zaludok mi skrucal hlad a necitil som sa pohodlne v tom bahennom zabale miesaneho s vlasnym potom :)
04.05.2008 - 01:02:18
00
PS
fakt tam bola invazia Slovakov, ako kobylky


akurat vo vysledkoch ste vsetci oznaceni ako CZE......... :roll:
04.05.2008 - 06:16:09
00
Prisiel som, videl som, ale nezvitazil. :lol: Na druhej strane som to ani neocakaval, bol to moj prvy maraton s takouto dlzkou, takze aspon som sa vcerajskom zaradil medzi vysnenu "The League of Extraordinary...".
Vobec som nevedel, ako si rozvrhnut sily, aby som sa niekde neodpalil, nakoniec som v cieli zistil, ze kludne sa dalo ist aj trochu rychlejsie. :oops: Aspon by som sa vyhol tym nestastnym krupom na poslednej obcerstvovacke a naslednemu zjazdu chodnikom, ktory sa zmenil na zablateny potok...
Nabuduce budem vediet, ze treba ist urcite medzi prvymi z druhej vlny, lebo v lievikoch nas ti z druhej vlny za chvilu a bezpracne dobehli (a hned sme tym padom na nich stracali 20 minut. :evil: )

Trat preteku super, zabezpecenie zufale, prezentaciu sme trikrat obisli kym sme zistili ze to je tam, domov sme viaceri isli neosprchovani a hladni, s neumytymi bikami, lebo vsade bolo ludi, ze by sme tam stali doteraz.

To Dudo: este raz prepac, ze sme to nejako dobre nezosynchronizovali a cakali ste na nas v tej pizzerke, tombola vsak trvala dlhsie ako sme predpokladali a v tom hluku som nepostrehol ani sms
To Saldi: Inokedy neutocim, ale hnevali ma ti borci z kratkej, ktori si to sinuli traja vedla seba po celej sirke cesty, tak som im trosku brnkal po kolesach a aj tak sa neuhli... :evil:

A tato foto bola robena specialne pre Katka (ktory ma predbehol a dal sem svoju) :twisted:

Prílohy:

IMG_2427.jpg
IMG_2427.jpg 217.78 KiB thumb_up0thumb_down

04.05.2008 - 09:10:56
00
trat paradna a velmi rychla, ale dojazd priserny skoro ziadne miesto na obiehanie vdaka tej ich zltej paske, ludi tam bolo az az a kedze som startoval kdesi z prdele sveta tak namiesto obiehania som obcas mal regeneracne useky:D
no a najvtipnejsi (aj ked pre tych co absolvovali 92km skor do placu) zazitok z maratonu, ked som po 45 minutach statia v sore na jedlo dostal rozvarenu cestovinu, krajec chleba(ten bolo treba pytat) a 3 (slovom tri!!!) kocky masa...

ale celkovy dojem z akcie je paradny.
04.05.2008 - 09:17:57
00
Iba jedno odporucanie (kruto odskusana na vlastnej kozi), pred pretekom sa treba dobre vyspat a nemakat na dome dva dni v kuse. Nu a na dlhu treba aj cosi natrenovat. Pre mna to bolo velke trapenie, vobec som si to neuzil. :( ......
Ale stretko MTBikera to bolo fajne ... :) Len mi je luto, ze som s jednonohym nepokecal o daalsich planoch ...
Ostatne ohladne maratonu uz bolo povedane ... idem umyvat bike ...
04.05.2008 - 09:27:51
00
Prve fotky
http://www.ivos.nafoceno.cz/Author_Sela_marathon.html
04.05.2008 - 10:00:12
00
Mne sa velmi pacila trat, proste nadhera...Len tych ludi by mohlo byt menej (posledny z prvej vlny boli pred prednym kolesom uz po zideni z asfaltky). Blato som fakt necakal, nejako som to podcenil. Nabuduce si asi rozmyslim, ci pridem. Ani som nic v tombole nevyhral a "valit" sa po trati za tymi "bikermi"... :cry: Ale aj ja som zdrzoval - v zjazdoch, sa musim priznat.

A vdaka katkovi sme mali s Ondrom super ubytko a nemuseli spat v stane, kde by sme nemali sprchu.

Prílohy:

Komentár súboru: zvysky mtbikerov
IMG_0072.JPG
IMG_0072.JPG 378.35 KiB thumb_up0thumb_down

04.05.2008 - 11:58:37
00
asi to bude OT ale ako sa volal ten pripravok ktory propagovali tymi klincami v plasti?
Je to aj pre dusove plaste?

ivos.nafoceno.cz
04.05.2008 - 12:13:28
00
prezili sme to.cas na kratkej 3.25 v pohode,trochu blatka ale inac dost
rychle a znicujuci dojazd na hrad. :cry: k organizacii,pri kazdej masovke
su nejake problemy,je rozdiel dat najest a napit 250 -350 ludom alebo
1800.o rok urcite zas.
04.05.2008 - 13:15:32
00
no nam sa pacilo moc moc, a nebudem skryvat ze asi aj kvoli tomu ze som prisiel do ciela skor ako lagonda, i ked mal ozaj zly den, co uz nie kazdy den je nedela. Tiez to bola moja prva dlha trat, a vlastne aj najdlhsia aku som kedy na jeden vyjazd dal, ale vyslo mi to. spokojnost. nejake fotky

Prílohy:

dutch mirec danka.JPG
dutch mirec danka.JPG 500.85 KiB thumb_up0thumb_down

04.05.2008 - 13:43:58
00
...

Prílohy:

danka ondro lag tmax.JPG
danka ondro lag tmax.JPG 419.49 KiB thumb_up0thumb_down

04.05.2008 - 13:45:18
00
keyboard_arrow_up