presne preto aby si sa vyhol zbytocnym problemom tohto typu. Snad si nemyslis, ze ti niekto umyselne v Canyon servise niekto poskrabal ten ram ?
05.03.2020 - 20:51:43
00
crymo99 napísal:
presne preto aby si sa vyhol zbytocnym problemom tohto typu. Snad si nemyslis, ze ti niekto umyselne v Canyon servise niekto poskrabal ten ram ?

Prosím ťa prestaň byť voči mne zaujatý a prečítaj si ešte raz čo som napísal, bicykel som im musel zaslať, brzdy slzili kvapalinu. Ja naozaj nemôžem za to, že sa poškodil ani nevravím, že ho poškodili úmyselne, úmyselne ho mohli poškodiť pri preprave ako je známe zo skúseností.
05.03.2020 - 20:55:54
00
@Lery741: Mal si si nastavit prehadzovacku a odvzdusnit. Ked to nevies, mal si im to oznamit, oni by ti ponukli, ze daj si to urobit v lokalnom servise a preplatia ti to. Je to vzdy risk posielat to v tej krabici. Nikdy nevies co s tym budu robit pocas prevozu. Mne prisiel rovno z nemecka obity Lux ale otrieskany az na karbon, este aj v nom bola ryha. Nastastie uz mi vymenili v ceskom Canyone ram za novy a uz je to vseto ok. 3 tyzdne to trvalo cele. Ty mas len farbu obitu, su tu firmy co ti to urobia, ze to bude ako original. Takze bud sa s nimi natahuj alebo si to nechaj streknut. Napr tu: https://www.mamo-carbon.sk/
05.03.2020 - 21:07:02
03
marek73 napísal:
@Lery741: Mal si si nastavit prehadzovacku a odvzdusnit. Ked to nevies, mal si im to oznamit, oni by ti ponukli, ze daj si to urobit v lokalnom servise a preplatia ti to. Je to vzdy risk posielat to v tej krabici. Nikdy nevies co s tym budu robit pocas prevozu. Mne prisiel rovno z nemecka obity Lux ale otrieskany az na karbon, este aj v nom bola ryha. Nastastie uz mi vymenili v ceskom Canyone ram za novy a uz je to vseto ok. 3 tyzdne to trvalo cele. Ty mas len farbu obitu, su tu firmy co ti to urobia, ze to bude ako original. Takze bud sa s nimi natahuj alebo si to nechaj streknut. Napr tu: https://www.mamo-carbon.sk/

Takže ešte raz a naposledy, lebo tu vidím snahu zo mňa robiť debila.
Keby bol problém len v prehadzovači a zavzdušnení bŕzd tak im bike neposielam, hlavný problém je, že cez piestik páky unikala brzdová kvapalina, čo som posúdil ako chybný diel na výmenu, nastavenie bŕzd a prehadzovačky
som nechal na nich, keď už som im bike musel poslať,.... Chápeme sa už, či ešte niekto si kopne?
05.03.2020 - 21:14:27
06
Mal si plne pravo to vratit nechapem tychto ludi...das za bike stovky eur a potom ti pride pokazeny a ty si ho mas opravovat???
Keby si to kazdy spravil sam tak by sem uz posielali asi aj zlomene tie ramy...
Chcete mi povedat ze ak by ste si v kamennej predajni vyhliadli bike, na mieste by ste zistili odrbanu farbu...nefunkcny salter a tecucu brzdu tak by ste ho aj tak kupili s tym ze je to dobre ja si to opravim alebo zaplatim dalsie e za opravu...wtf???
05.03.2020 - 21:26:19
08
Nie ja som si nechcel kopnut. Po mojich skusenostiach 2018 a 2020 by som si kupil novu packu a dal to vymenit a poslal im fakturu. Myslim to v dobrom. To ti tam obuchalo koleso na tej strane ? Neviem ako si to mal zabalene, Mne to prislo nejako, tak ako to balia original, kedze mam XL, obe kolesa aj prehadzovacka boli dole, a z ciech mi to poslali uplne inaksie, vobec to nerespektovalo tu krabicu tie diely kde to malo zapadnut, ale tak to omotali, ze sa nastastie nic nestalo. Ked som to najprv videl uz ma islo slahnut ze to bude obite a este aj s 8kami na kolesach. nastastie sa tak nestalo. Drzim ti palce, tieto trampoty nikto nema rad.
05.03.2020 - 21:29:12
03
Laro22 napísal:
Mal si plne pravo to vratit nechapem tychto ludi...das za bike stovky eur a potom ti pride pokazeny a ty si ho mas opravovat???
Keby si to kazdy spravil sam tak by sem uz posielali asi aj zlomene tie ramy...
Chcete mi povedat ze ak by ste si v kamennej predajni vyhliadli bike, na mieste by ste zistili odrbanu farbu...nefunkcny salter a tecucu brzdu tak by ste ho aj tak kupili s tym ze je to dobre ja si to opravim alebo zaplatim dalsie e za opravu...wtf???

Málo kto sa na to pozrie z tohto pohľadu, kým sa ho to netýka. Dôležitejšie je človeka zdiskreditovať za neschopného,však sme na fóre tu sa to môže...
05.03.2020 - 21:34:04
06
Moja skusenost je 2x som od nich kupoval bike, 2x som im ho odrbal o hlavu. Raz poslali novy, druhy krat vymenili ram. Z mojho pohladu nemam z toho dobry pocit, ze som to vobec musel absolvovat. Mam kolegov co ani raz nemali problem a maju od nich viacej bikov. Ja som mal 2x. Nastastie to dopadlo dobre na zaver, servis v cechach sa ku mne spraval korektne. Bicykle su to super, ale toto by sa stavat nemalo, vystupna kontrola evidentne stoji za prd. Ja sa bojim toho transportu lebo som raz videl jak mi ***** s tou krabicou a este hore nohami UPSkar. Preto by som si to radsej ak by sa dalo nejake prkotiny riesil sam a nechal si to preplatit. Celkom urcite nie za vlastne. Vaznejsie veci jednoznacne reklamovat. Nafotil si si krabicu ako si to ulozil pred poslanim? Ja fotim ako som to dostal aj ako to posielam. Pre taketo pripady. Ak si to zabalil rovnako ako si to dostal aj z nemecka tak tam nie je o com diskutovat. Maju to nahovno vymyslene ked sa to odrelo pri ceste. Maju to aj tusim poistene nie ?
05.03.2020 - 21:44:00
00
Lery741Tiez som kupil Luxa a presiel si reklamaciou (tlmic). Tiez som sa chcel vyhnut zaslaniu do CZ ale nakoniec musel ist. Nastastie vsetko OK. Z mojho pohladu mas to plne pravo riesit tie skrabance, ak si ich nespravil ty. Toto sa tazko dokazuje kto, ako a kedy k tomu prislo. Kuriera objednaval C a navyse mne pride nerealne, ze by to nebolo poistene, ci?
05.03.2020 - 21:50:35
00
Čaute, tiež predpokladám, že zásielky majú poistené voči poškodeniu prepravou. Predsa vedia, že sa jedná o cenný obsah, keď aj prevoz zabezpečujú oni.
05.03.2020 - 21:55:11
00
Ja sa fakt cudujem ludom co si objednaju Canyon. Je tolko znaciek a tolko modelov ze sa jeden z toho moze p0srat. Canyon by som nekupil nikdy ani keby bola kupa neviem aka vyhodna. Stale je to len loteria, bud je vsetko ok alebo uplne na h0vno...a to je cisty fail a nie volba ist do Canyonu.
05.03.2020 - 22:25:51
09
Chvílku som sa tiež pohrával s myšlienkou,že by som aj išiel do toho CANYON-u.....ale ako tak čítam o častých reklamáciách .....tak na to kašlem :).Asi vsadím na istotu a pôjdem do overenej kamennej predajne ;)
06.03.2020 - 06:04:27
02
Tiež som teraz objednával z Canyonu, tá istá skúsenosť, došiel mi bike ktorý som musel obratom vrátiť. Následne čakačka, a druhý bike už OK. Ten prvý mal také očividné chyby že nechápem ako ho mohli odoslať. Takisto tá "Bike Guard" krabica, poskytuje minimálnu ochranu voči poškodeniu v preprave, je to len obyč krabica s vystuženými rohmi. podľamňa musia počítať s tým že pár percent bicyklov sa im v preprave zničí. Moja mala prerazený bok, našťastie sa to vyhlo bicyklu.
06.03.2020 - 07:43:49
00
Aké chyby? Daj foto.
06.03.2020 - 09:06:47
00
Kurna chlapi teraz rozmyslam ci to zrusit :D
06.03.2020 - 09:22:54
00
keyboard_arrow_up