Myslel som imunitu - obrany schopnosť pľuc. Ze fajčiari majú viac zhumplované pľuca, zraniteľnejšie vírusmi.


Naposledy upravil Hosť dňa 16.03.2020 - 13:04:26, celkovo upravené 1 krát.

16.03.2020 - 13:03:35
00
madbugie napísal:
v británii desaťtisícové koncerty a pod.... a bežný život u nich beží, akoby sa nič nedialo...

Trochu ťa poopravím... V Glasgowe bola posledná veľká akcia minulý štvrtok, končila predčasne o polnoci, pretože od polnoci platil zákaz veľkých akcií, max. do 500 ľudí. Tiež si myslím, že je to neskoro, malo to prísť skôr a úplný zákaz. Lenže ešte pár dní predtým Boris vyhlásil, že sa netreba báť, prežili nemecké bombardovanie, prežijú aj coronavírus a futbal sa bude konať. Hlavne, že sa zabúda na Brexit.

Glasgow je prázdnejší, ľudia viac sedia doma, MHD je prázdnejšia, aj keď sa nájde dosť ľudí, čo si návštevu obchodného centra alebo krčmy neodpustia. Ale však to aj u nás bolo tak, pred zákazom.
16.03.2020 - 13:04:12
01
Gusto0 napísal:
Ramonove vylevy chapem - ma rodinu, rizikove zamestnanie a ked sa to tu zvrhne nechcel by som mat pracu ktoru ma on. tak by som ho tu na vylevy upozornil miernejsim sposobom, alebo skor sa snazil pochopit preco tu momentalne pise co pise a akym sposobom. nejake odpalkovanie mu teraz urcite na psychike nepomoze.

To je v poriadku, ze ich chapes. Si empaticky clovek plny porozumenia a treba viac takych ako Ty, aby sa tento svet stal krajsim miestom. :) Mna ale naozaj nezaujimaju jeho utoky, ani jeho labilne ego. Zareagoval som az na jeho tretiu provokaciu a aj ked su mi ludia ako on ukradnuti, tak zas nedovolim, aby si z tohto fora spravili miesto na sebaprezentaciu a utocenie na druhych. A len taky "detail" - rodinu ma väcsina ludi a napriek tomu sa väcsina takto nesprava. A lekarov je tu tiez dost a cuduj sa svete, vsetci reaguju normalne. Takze len tolko za mna.
16.03.2020 - 13:22:57
017
JoKo napísal:
Trochu ťa poopravím... V Glasgowe bola posledná veľká akcia minulý štvrtok, končila predčasne o polnoci, pretože od polnoci platil zákaz veľkých akcií, max. do 500 ľudí. Tiež si myslím, že je to neskoro, malo to prísť skôr a úplný zákaz. Lenže ešte pár dní predtým Boris vyhlásil, že sa netreba báť, prežili nemecké bombardovanie, prežijú aj coronavírus a futbal sa bude konať. Hlavne, že sa zabúda na Brexit.

Glasgow je prázdnejší, ľudia viac sedia doma, MHD je prázdnejšia, aj keď sa nájde dosť ľudí, čo si návštevu obchodného centra alebo krčmy neodpustia. Ale však to aj u nás bolo tak, pred zákazom.


toto mi ako do 500 ľudí nepríde... zábery z víkendu 13.3. 14.3, možno je to zasa nejaký FAKE, ale čomu sa dá dnes už veriť...

https://denniks.sk/29936/video-v-britanii-sa-cez-vikend-tisice-ludi-zabavali-na-koncertoch/?fbclid=IwAR3JuNyUZC5LbD_fr4pYBaXDjfdqbzWKPkzqkIG8ADGrPTjS8T7g0kVozcU

denniks.sk
16.03.2020 - 13:33:57
00
Príloha:
ltv53wz6lxm41.jpg
ltv53wz6lxm41.jpg 337.02 KiB thumb_up1thumb_down

16.03.2020 - 13:57:08
01
A sme v pi.... Žiga sa vyjadril, že prioritou pre Slovensko je zachovanie výroby vo veľkých fabrikách.
16.03.2020 - 14:00:36
01
ziga ma svoje priority a nejaku zodpovednost ma u prdele. kto tu kedy koho vysokopostaveneho za nieco potrestal? chcem verit, ze sa to zmeni.
16.03.2020 - 14:05:05
00
Tak nech sa zbali aj so sefom a nech idu robit zvarky.
16.03.2020 - 14:08:40
06
iron.hide napísal:
Príloha:
Príloha ltv53wz6lxm41.jpg už nie je dostupná.


Coskoro vraj na HBO. Celkom vazne.
Príloha:
corona.jpg
corona.jpg 221.15 KiB thumb_up0thumb_down

16.03.2020 - 14:09:17
00
[

Vieš ty si taký moderátor , ako ja zeleninár. Zatváraš oči nad jasne nahláseným offtopicom , ktorý si nevymazal . Nahlásil som to trikrát , nereagoval si . A áno nesprávna gramatika v mojom “ topic “ príspevku v téme Koronavirus poukazujúca na moju “ neschopnosť “ . Verím , že si bol z toho neskutocne odviazany a potešilo to tvoju ješitnu dušičku . A nakoľko poznám tvoju psychiku viac ako si myslis , neverím že ti “ som ukradnutý “ . Do tejto témy si ničím validnym neprispel lebo ... a že ju tu lekárov ako maku , to je len tvoje zbožné prianie . Vidím kolki tu radami a usmerneniami pomohli foristom . Ja tu žiadnu nenávisť neširim , len chcem pomôcť ... no ak si myslis , že týmto ľuďom spolu aj Piňou pomôžeš viac cennými radami ako ja , tak prosim ... len si uvedom že tu davam informácie ktoré môžu ľuďom zachrániť život . Tu sa nebavíme o komponentoch na bike alebo autách nižšej strednej triedy ...

Pozri , aký “ úspech “ malo to tvoje vyjadrenie / vyhrážka na moju adresu .

Prepáčte , že tu spamujem no nedalo mi , aby som sa nevyjadril k jeho príspevku .


Naposledy upravil Ramon1 dňa 16.03.2020 - 14:13:32, celkovo upravené 1 krát.

16.03.2020 - 14:11:31
01
scontent.fbts2-1.fna.fbcdn.net

keby sa niekto chcel ísť bajkovať...
16.03.2020 - 14:12:08
02
sú veci, v ktorých štátomafia už zavedenú rutinu má:

https://dennikn.sk/1803703/koronavirus-smeracky-biznis-na-rozlucku?fbclid=IwAR07NZ_KNS7XjZfXcV3m7dmEEPL7x7qBDk4Nk0WYCefcwan2IiJ-MeLMFPw

"Predseda SŠHR Kajetán Kičura sa minulý rok neúspešne uchádzal o post na Ústavnom súde. V prvom kole v jednom smeráckom balíku so svojím priateľom Robertom Ficom a vtedajšou štátnou tajomníčkou ministerstva spravodlivosti Monikou Jankovskou"
16.03.2020 - 14:14:03
03
Obraz ľudskej nezodpovednosti v priamom prenose vo francúzskych komunálnych voľbách ... Košice dnes : bol som ešte dokúpiť nejaké dezinfekčné prostriedky a v lekárni . 90% ľudí všetkých vekových skúpin vrátane deti mali ruska . Niektorí aj rukavice a okuliare . Ulice prázdne , bavlnené ruška mali v lekárni a dávali len na osobu po 2 kusy . ?
16.03.2020 - 14:24:24
01
Tak nejako to vyzera aj u Nas.Mesto duchov original a kto je vonku len s ruskom.
Ale kupit sa u Nas nedaju nikde bohuzial.
16.03.2020 - 14:26:48
00
V Plzni jeden cizinec operovanej 1.3. na neurochirurgii pozitivni a 56 neurologu a sester v karantene, neuroklinika zavrena a lidi vozi do Prahy
16.03.2020 - 14:27:11
00
keyboard_arrow_up