[quote=""]
K tym rukam... myslis predlaktie az po dlan alebo hornu cast ruk?


Myslim hornu cast ruk... :? Inak mam v nich aj dost sily,nie je to ziadna huspenina,ale zmensit by som chcela... :wink:
Ta Tvoja dieta,na to nie som este psychicky pripravena..mam 2 male deticky,to nemam cas nad tym spekulovat...a maly sa nam este v noci budi,to ked chytim maniu,sladkosti traste sa.. :evil:
Snazim sa neveceriat...zacvicim si,ked neodpadnem od unavy,snazim sa s manzelikom na bike,no v ramci moznosti... :?
...idem mrknut na tie cviky... :wink:
11.05.2008 - 15:02:42
00
Jo uplne ta chapem, ono to zabija dost casu, vacsinu som si varil sam, keby si mala okrem toho varit este pre deti to by si len nonstop vyvarala. :) Trocha pocvic cviky a hotovo.
11.05.2008 - 17:32:13
00
cafte,
padla tu rec o vibra tone tak by som len podotkla ze ja ho mam a pomaha mi. treba popri jeho noseni aj robit nejaku cinnost ale mne naozaj pomohol.
21.08.2008 - 15:30:06
00
OMG to su moresi nechat so ojizdet Vybra Tonom ... co sa tak kusok hybat sa a tolko nezrat ?! :evil:
21.08.2008 - 15:48:14
00
No zbohom, zázrak len za 1790,-....
21.08.2008 - 15:48:40
00
Na tuk fungoval, funguje a vždy bude fungovať len poriadna drina a správna vyvážená strava :!: a žiadne blbosti typu VibraTone a podobne. Aj pri tomto platí staré známe, že bez práce nie sú koláče.
Proste telo bere z tuku len keď je v energetickom deficite a ten nejaký VibraTone nezabezpečí :idea:
A tých 1790Sk si radšej mohla investovať do 2-3 mesačnej permanentky do posilky, tá by pomohla určite viac.
21.08.2008 - 15:54:46
00
Pri zhadzovaní nadváhy funguje zákon o zachovaní energie.Ak "natankujem" viac energie,ako jej spálim,musím zákonite pribrať :idea:
Pritom ľudské telo je mimoriadne efektívny stroj.Uvedomil som si to,keď si manželka kúpila krokomer.Naprogramovala si doň svoju váhu a dľžku kroku.Z týchto hodnôt krokomer vyrátal množstvo spálených kalórií.Samozrejme za predpokladu,že sa pochoduje po rovine.Manželka bola niekde v teréne a popri chôdzi zjedla jeden cesnakový uzol.Keď prešla cca 6 km,tak pozrela na prístroj,koľkože to spálila kalórií a aké jedlo v tej istej kalorickej hodnote by si mohla tak asi dať :shock:
Zistila,že na ten prešlý úsek jej patril akurát ten cesnakový uzol :shock: ...nič viac :wink: To,že bola hladná jak študent nemusím hádam ani pripomínať ...he-he :lol:
21.08.2008 - 19:29:45
00
m4jk poriadna drina, ale v aeróbnom režime... a na postráženie tohoto sa hodí pulzmeter
v anaeróbnom sa tuk skoro vôbec nespaľuje a pre zmenu najviac naberáš svalovú hmotu (a zasieraš sa laktátom) - to vytrvalec nepotrebuje
minule mi oko spočinulo na zoznamke a zarazilo ma, po akých prasatách sa dosť veľa žien zháňa... ono, výška mínus sto neplatí - je to skôr menej (aj o dosť)... alebo chcú aby im tak v 40ke zinfarktoval a aby po ňom dedili? nevraviac o tom, že priveľká hmotnosť odrovnáva kĺby a nie je priaznivá ani pre obeh... cez naše útle chrtie svalíky srdce pretlačí kreff bez problémov, ale ak ich je priveľa, už to je záťaž, a špeky ani nevravím...
a to už vôbec nevravím, že často sa taká masa viaže na charakteristiku "posilovňový sypač" a tým spravidla aj agresor :) (steroidy majú zvýšenú agresivitu ako jeden z početných vedľajších efektov, o takých ako neplodnosť či rakovina semenníkov ani nemusíme vravieť - a pre naše dievčatá: ono síce je možné urobiť antikoncepčnú tabletku aj pre muža, a to s obsahom testosterónu, ale na rozdiel od vás je to pre nás takmer istota rakoviny a ešte sa tým zvyšuje pravdepodobnosť, že budete dostávať po papuli... takže zatiaľ smola...)
21.08.2008 - 19:52:52
00
mas na mysli taketo nieco?
inak...najhorsie su spalene tuky v okoli mc donald`s a podobnych zariadeni...

Prílohy:

pic20053.jpg
pic20053.jpg 97.23 KiB thumb_up0thumb_down

21.08.2008 - 20:59:25
00
Bože Tuleník aj tu si :?: :cry:
21.08.2008 - 21:00:48
00
Ivka na to že som vymierajúci druh je ma všade docela dosť :)
dotm tak hentí ak spolu onééé tak spektrum polôh majú dosť obmedzené, inak by zo slečny zostala paštéta... :twisted:
21.08.2008 - 21:53:37
00
je to jednoduche...raz do tyzdna mu vy=be kreditku
21.08.2008 - 22:10:32
00
Uff, ja riesim skor problem aby som pri bajkovani viac nechudol. Jedneho dna pri nejakom vyjazde asi jednoducho zmiznem (zvysok sa premeni na zanedbatelne mnozstvo kinetickej energie) :roll:
22.08.2008 - 00:07:13
00
tak nejak som natom aj ja naiki :-D. meriam 187 a vazim teraz len 69kg a co som vazil aj 74 sakra ja potrebujem vazit aspon cez 75 ale neviem co mam zrat mozno nejake tie proteiny ale to je podla mna zbytocne drahe
22.08.2008 - 02:01:38
00
tak nejak som natom aj ja naiki :-D. meriam 187 a vazim teraz len 69kg a co som vazil aj 74 sakra ja potrebujem vazit aspon cez 75 ale neviem co mam zrat mozno nejake tie proteiny ale to je podla mna zbytocne drahe


podla toho, coho chces aby Ti pribudlo tych 6kil..........
ale ak robis vytrvalostny sport, je prirodzene, ze sa organizmus zbavil nepotrebneho.
ak sa citis oslabeny, skoc k lekarovi, nech ti urobi vysetrenie latkovej vymeny, alebo pozrie do creva, ci tam nemas nahodou nejaku pasomnicu :wink:
22.08.2008 - 07:06:56
00
keyboard_arrow_up