Sevas,

mam Meridu trans mission speed od roku 2005. Este som sa nechytal toho tlmica a asi by sa zislo. Trochen sa mi zda makky, alebo som ja tazsi.:D Egal. Uz to niekto z vas robil? Ak ano, tak prosim si postup. Dakujem.

Najkrajsi kopcohryz na svete.:D
11.05.2008 - 18:40:02
00
Sevas,

mam Meridu trans mission speed od roku 2005. Este som sa nechytal toho tlmica a asi by sa zislo. Trochen sa mi zda makky, alebo som ja tazsi.:D Egal. Uz to niekto z vas robil? Ak ano, tak prosim si postup. Dakujem.

Najkrajsi kopcohryz na svete.:D


Do červeného ventilu (SPV) natlač 60 až 70 PSI (libra na štvorcový palec).
Do čierneho ventilku (hlavná komora) fúkaj toľko, aby keď si opatrne sadneš na bike, tlmič sa stlačil na 20 až 30% maxim. zdvihu. Koliesko regulácie spätného odskoku (modré) zašróbuj tak do polovice - cca 6 cvaknutí.

To pre začiatok. Dolaď si to potom podľa seba.

Inak vraj sa s tebou chce stretnúť Roger Waters. Zavolá ti v deň druhého výročia smrti Syda Barretta.
11.05.2008 - 20:59:55
00

Do červeného ventilu (SPV) natlač 60 až 70 PSI (libra na štvorcový palec).
Do čierneho ventilku (hlavná komora) fúkaj toľko, aby keď si opatrne sadneš na bike, tlmič sa stlačil na 20 až 30% maxim. zdvihu. Koliesko regulácie spätného odskoku (modré) zašróbuj tak do polovice - cca 6 cvaknutí.

To pre začiatok. Dolaď si to potom podľa seba.

Inak vraj sa s tebou chce stretnúť Roger Waters. Zavolá ti v deň druhého výročia smrti Syda Barretta.


Dakujem za radu. Este otazka PSI je?

Viem, uz mi volal. dame session.;DD
12.05.2008 - 11:20:25
00

Este otazka PSI je?



img237.imageshack.us
12.05.2008 - 15:34:19
00
keyboard_arrow_up