Este je mozne urobit pracovny predpis na zaklade neho pracovnu instrikciu a navod na pouzivanie. Vsetko samozrejme prebehne schvalovacim procesom. Nasledne sa mozu urcit tresty sa nespravne pouzivanie (ne)pacikov
26.04.2020 - 10:34:50
01
a komu budeš udeľovať tresty keď sú nepáčiky anonymné :D
26.04.2020 - 10:53:08
00
Cak a necitas? Len pre nas. Oni vidia sicko aby mohli robit ststistiky z udajov pre ktore my podla nich nemame vyuzitie a preto nam ich netreba.
Uprimne 1. naozaj nechapem myslienkovy pochod za touto zmenou 2. Nechapal som ani naco tie paciky su ked vznikli
Ale tak zvykol som si aj som pacikoval. Nepacik som hadam ani nepouzil. Zvyknem si aj teraz. Zrejme prestanem pacikovat.
Ospravedlnujem sa ze som sa snazil vaznu temu obratit na zart. Necham to uz tak
Edit: zjavne mi prepina lebo pouzivam v prispevku skoro tolko bodiek ako ukoncenia viet ako ivan
26.04.2020 - 11:19:21
01
Pacikujem minimalne, nepacikujem vobec a to iba vtedy, ked sa mi nieco ne/paci. Na vyjadrenie suhlasu ci nesuhlasu a podakovania tu jednoduchy sposob nie je. Dat nepacik, ze s niecim nesuhlasim mi nepride vhodne. V takomto stave, ako je to teraz, som dopacikoval uplne. Nepotrebujem, aby niekto iny rozhodoval za mna, co citat nemam.
26.04.2020 - 11:32:35
09
Ja si myslim ,ze nepacikove prispevky čo boli odstranene budu najcitanejsie,lebo kazdy bude zvedavy,ze co tam bolo také, ze sa to nepáčilo...
26.04.2020 - 11:37:39
016
Anonymitu pacikov-nepacikov kludne zachovajte. Ale ponechajte pocet pacikov-nepacikov. Tak sa ukaze kontroverznost prispevku. Cislo ktore je tam teraz vznikle scitanim, nema ziadnu vypovednu hodnotu, to mozte fakt tie paciky-nepaciky dat uplne prec.
Vase skovanie prispevku praveze laka, aby clovek na neho klikol, ze co tam je. Takze to skovanie ma uplne opacny efekt ako ste zamyslali. StanoLevice ma predbehol, ma pravdu.
Zacinam si tu pripadat ako facebukove babenky co maju stale v paprciach phony a cely ich zivot sa toci okolo pacikov-nepacikov.
Nazdar.
26.04.2020 - 11:43:47
07
Bolo by možné pridať do mobilnej verzie fóra prehľad úrovní aj na vrch, podobne ako je dole, pod cislovanim strán? Cez mobil si nezvyknem pozerať často témy až úplne nadol a zatiaľ som si nevšimol, že by bola možnosť prepnúť na obsah fóra alebo predchádzajúcu úroveň aj úplne hore. Vďaka
26.04.2020 - 13:05:36
01
Ja by som navrhoval kolektivne podumat nad opacnym problemom, t.j. ako pomocou hodnotenia vyselektovat kvalitne prispevky... Riesit to len karmou identity by asi neslo, lebo taky ito dokaze napisat 1x k veci a 9x mimo ... ale ono by proste bolo fajn mat voditko hlavne v temach ktore su velmi dlhe, ze comu venovat pozornost a co je vata ... napr. farebne zvyraznit pozitivne hodnotene prispevky ? a teraz ako pisem tak ma napadol akysi personalny bookmark, ze mat moznost odlozit si do nejakeho zoznamu prispevky ku ktorym sa chcem vratit, stava sa mi ze druhy krat neviem nieco najst. Ano mozem si bookmarkovat v browseri ale to je opruz kvoli striedaniu zariadeni a prehliadacov a prehladavaniu v nich ...
26.04.2020 - 13:17:26
02
lapaloma napísal:
Cak a necitas? Len pre nas. Oni vidia sicko aby mohli robit ststistiky z udajov pre ktore my podla nich nemame vyuzitie a preto nam ich netreba.
Uprimne 1. naozaj nechapem myslienkovy pochod za touto zmenou 2. Nechapal som ani naco tie paciky su ked vznikli
Ale tak zvykol som si aj som pacikoval. Nepacik som hadam ani nepouzil. Zvyknem si aj teraz. Zrejme prestanem pacikovat.
Ospravedlnujem sa ze som sa snazil vaznu temu obratit na zart. Necham to uz tak
Edit: zjavne mi prepina lebo pouzivam v prispevku skoro tolko bodiek ako ukoncenia viet ako ivan


... 😂 . To používam ja , Jévan sa ma len snaží napodobniť ✌️

Apropo otázka na cervo -a : môžem si zmeniť nick bez založenia nového konta? Tak že sa mi ostanú staré príspevky , ale pod novým nickom ? Je to možné ?
26.04.2020 - 13:27:56
04
Upgrade na Ramon1 Pro? 🤭
26.04.2020 - 16:28:10
01
Niečo viac božské 😂
26.04.2020 - 16:42:04
00
Ok Adonis :)
26.04.2020 - 16:45:36
01
😂 . Ináč momentalne mám za svoj príspevok týkajúci sa zmeny nicku -3 bodíky ... neviem , síce prečo ale zranuje mi to city . Rad by som vedel a konkrétne sa opýtal dolepalcovačov . Len neviem koho 🧐 . Chápete vedenie ? Toto bola teda zmena , to ste dlho hútali ... na vašom mieste by som rozhodnutie friškom prehodnotil , bo ako sa zdá , väčšina je proti . Teda okrem červenéj Rachel , ktorý sa to snaží všemožne “krútiť “ tak , aby ste pochopili konečne neskutočný prínos novotiny .

fixska, CraObs, milos21 , Hack3ra ini triezvo rozmýšľajúci . Všetkým som Vám dal 👍 . Len aby sa vedelo , kto dal 👍

👎 Cervany Rachel , zelený , a Cervo +/- . Ale moc si ma nepresvedčil . No vypočul by som si pozorne čo ti hovoria ostatní . Myslím , že viac menej je to jasne . Aj Matovic pochopil , že Blackout je blbosť v našom prípade ;)
26.04.2020 - 16:55:45
05
Ramon1 v nastaveniach uctu je moznost zmeny uzivatelskeho mena.Ak neni obsadene to co chces,malo by to ist.Vyskusaj
26.04.2020 - 17:21:19
00
Ramon1sa ma dotklo, mna nespominas 😜 a už to ani nezeditujes.😀
26.04.2020 - 17:22:15
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up