predpokladám, že ked je niekto DSQ tak sa posúva poradie a automaticky aj body.....
ALEBO sa mýlim ??
8)


:lol: :lol: :lol: ako sa mozu posunut body ked tie sa v tejto serii pocitaju podla casu daneho pretekara a casu prveho v kategorii?
18.05.2008 - 20:48:54
00

vies, obcas sa mi stalo ze na maratone ( na Slovensku...na dlhych tratiach ) boli take rozdieli medzi bikermi ze aj keby si nieco skratim a ziskam 15 min tak som stale na tom istom mieste

...inak riesite tu na styroch stranach taku vec ktora by ma vobec netrapila...a to mi niekedy niektori "nadavali" do zavodaka :twisted:

taktiez mi nesedi aby saldi mala vo vysledku DSQ ...co znamena diskvalifikaciu, pretoze to sa robi hlavne vtedy ak clovek nieco svojou vinou o.*****...myslim ze po vsetkych prispevkoch co som si tu precital je chyba na strane organizatora...takze ja by som skor dal DSQ organizatorom tohto preteku :oops:



a k dsq ked pretekar neprejde kontrolami je dsq vsade vo svete..zial je to tak o vine nevine sa nik nebavi DSQ znamna diskvalifikovany - nezaratavany (nie ze je odrbavac:)
18.05.2008 - 20:49:03
00
ma zauzjima ako vyriesis tento handicap:D

dalsi rok sa tomuto maratonu vyhnem ak nebude v serii. pre mna absolutne jasne riesenie tohto handicapu.
tento rok nevyriesim tak ako nevyriesim/neriesim handicap ktory vdaka startu mali spolujazdci z teamu ktorym slo o bednu. organizator to domrvil takze sa s tym zmierim a neriesim.

skakanie do krikov NESPOMINAJ. co ked sa toho niekto chyti a fakt to spravi? vezmes si na zodpovednost ze si mu vnukol tuto genialnu myslienku? :roll:
18.05.2008 - 20:50:37
00
predpokladám, že ked je niekto DSQ tak sa posúva poradie a automaticky aj body.....
ALEBO sa mýlim ??
8)

mylis :) precitaj si pravidla serie a nieco o bodoch


Naposledy upravil stax dňa 18.05.2008 - 20:53:56, celkovo upravené 1 krát.

18.05.2008 - 20:52:18
00
dalsi rok sa tomuto maratonu vyhnem ak nebude v serii. pre mna absolutne jasne riesenie tohto handicapu.
tento rok nevyriesim tak ako nevyriesim/neriesim handicap ktory vdaka startu mali spolujazdci z teamu ktorym slo o bednu. organizator to domrvil takze sa s tym zmierim a neriesim.

skakanie do krikov NESPOMINAJ. co ked sa toho niekto chyti a fakt to spravi? vezmes si na zodpovednost ze si mu vnukol tuto genialnu myslienku? :roll:

a

:D

ani na Maratone nie si sam.. jazdi s Tebou HARMASAN .P to vies startak niekedy meska
18.05.2008 - 20:53:35
00
stacilo uz aj, hm?
18.05.2008 - 20:54:24
00
Dobrú noc priatelia :!:
18.05.2008 - 20:55:37
00
Vy ste vsetci mudri jak tranzistorove radio(ty co tu mudruju ako a co tam bolo zle).... skuste si to spravit sami taky maraton.... ja musim pochvalit cely pretek... obdivujem organizatora.... oproti ostatnym maratonom to bola uplna spica.... a komu sa to nepaci tak nech na buduci rok neplati 250 startovne ale 450Sk ako to je inde... ja som uplne spokojny este raz a za vsetky ktory to vedia ocenit DAKUJEM za velmi dobre straveny den na biku
18.05.2008 - 21:50:22
00
no konečne príspevok k veci :wink: ja som platil 450,- Sk
18.05.2008 - 22:07:37
00
Vy ste vsetci mudri jak tranzistorove radio(ty co tu mudruju ako a co tam bolo zle).... skuste si to spravit sami taky maraton.... ja musim pochvalit cely pretek... obdivujem organizatora.... oproti ostatnym maratonom to bola uplna spica.... a komu sa to nepaci tak nech na buduci rok neplati 250 startovne ale 450Sk ako to je inde... ja som uplne spokojny este raz a za vsetky ktory to vedia ocenit DAKUJEM za velmi dobre straveny den na biku


Hmm, odporucam na "prestudovanie" dnes uz tu raz spominany prispevok na inom fore
http://www.cyklomaraton.sk/modules.php? ... topic&t=95
My, ktorí sme v zdravi dosli, mozme byt radi :?
A LISO, co sa Ti v porovnani s ostatnymi maratonmi tak velmi pacilo, co ako bola ta spica?
18.05.2008 - 22:17:10
00
Vy ste vsetci mudri jak tranzistorove radio(ty co tu mudruju ako a co tam bolo zle).... skuste si to spravit sami taky maraton.... ja musim pochvalit cely pretek... obdivujem organizatora.... oproti ostatnym maratonom to bola uplna spica.... a komu sa to nepaci tak nech na buduci rok neplati 250 startovne ale 450Sk ako to je inde... ja som uplne spokojny este raz a za vsetky ktory to vedia ocenit DAKUJEM za velmi dobre straveny den na biku

Nerozumiem tvojmu jednostrannému pohľadu na vec. Ja som bol tento rok na troch a minulý rok na ôsmych maratónoch, ale takýto zmätok som nikde nezažil :( . Odjazdil som pretek bez problémov a do cieľa som prišiel relatívne spokojný, ale to čo tu napísali bikeri je žiaľ pravda :roll: . A nie je to o peniazoch. To tu nepleť. Organizovanie takéhoto podujatia sa robí takmer rok, vrátane sponzorov, povolení, stovky drobností, personálu a samozrejme rodinných príslušníkov - tých nedostatkov tu ale bolo akosi veľa, nevidíš to :?:
18.05.2008 - 22:17:25
00
Vy ste vsetci mudri jak tranzistorove radio(ty co tu mudruju ako a co tam bolo zle).... skuste si to spravit sami taky maraton.... ja musim pochvalit cely pretek... obdivujem organizatora.... oproti ostatnym maratonom to bola uplna spica.... a komu sa to nepaci tak nech na buduci rok neplati 250 startovne ale 450Sk ako to je inde... ja som uplne spokojny este raz a za vsetky ktory to vedia ocenit DAKUJEM za velmi dobre straveny den na biku

Bavime sa o tom istom maratone? :shock: :lol:
18.05.2008 - 22:18:11
00

neviem na com si dnes fical, ale fakt si tie kopce slapal nejak neprirodzene rychlo, potom sa necuduj, ze strhavas orech.. :roll:

Dury, uz vies, preco mi to vcera tak slapalo? Uz od TN ma nahanali, ale potom zabludili na trati, takze som ich striasol 8)


Naposledy upravil dutchman dňa 18.05.2008 - 22:33:49, celkovo upravené 1 krát.

18.05.2008 - 22:31:26
00
skoda, ze som sa nezucastnil tejto sqelej akcie, akoby som to tusil... :P
18.05.2008 - 22:32:45
00
pekne sa to tu namnozilo prispevkami, som nesmierne rad, ze taketo prispevky som nemusel citat vo vlakne svatojurskeho maratonu.
svoj nazor na tento maraton som tu uz napisal.


dutch: no vidis, sledovali ta lebo si isiel prilis rychlo,.. a este si ich aj striasol.. kolko koni sa v tebe skryva ? :lol:

dudo: veru skoda, ze si sa nezucastnil, mohol si dostat naspat "pozicanu" rychlospojku (novu)
19.05.2008 - 00:22:13
00
keyboard_arrow_up