Mne sa viac paci Meta urcite. Ale tak ja nie som expert ? Ak nie si spekulant ako ja, co prilis vela studuje a spekuluje, kym nieco kupi, tak ta Meta je super. Ako kolega pise, vzdy sa da dosetrit. Len potom skoncis ako ja. Zacal som zaciatkom roka, ze chcem bajk do 1000, potom som zacal studovat a citat, potom som uz siel z 1000 na 1300, 1500.. poradili mi tu radon cragger 7. Bol nedostupny. a uz som obzeral nukeproof scout expert za 2000 a commencal meta tie este drahsie. A je koniec maja a uz to zacina byt vypredane vsetko a uz zacinam rozmyslat, ze dosetrim este a pockam na 2021.. Neodporucam tento pristup ?
25.05.2020 - 11:10:25
00
No hej ten NS je paradny len co z toho ze sa nerobi vo velkosti XL 😁
Vanr : ja som tiez tak dopadol presne ako ty ale nechcem uz prekrocit hranicu 1300e 😁 a myslim ze nic lepsie ako ta Meta uz nenajdem, uz studujem asi 2 mesiace a zatial ten ma oslovil najviac. Radsej kupim s SX ako keby som sa mal potom chytat za hlavu kolko stoja komponenty. Teleskopku dokupim casom a bude to topka 😉
25.05.2020 - 11:24:22
02
Urcite to bude super bajk. Teleskop casom a SX hadam vydrzi. Prinajhorsom zlames prehadzovac, ale ten vies potom kupit GX a bude pokoj. Myslim, ze budes spoko. Velmi chvalia tie Mety po internetoch. Ak dostanem rozum, tak uz hadam aj ja daco kupim a casom bude robit upgrady. Proste len tak z fleku sa dokonaly bajk evidentne kupit neda.. vzdy tam bude nejaky kompromis.. ak ho kupis, tak sem potom buchni dake foto ?
25.05.2020 - 11:31:10
00
Ja uz nebudem hladat nic 😁 lebo zas cenovo pojdem vyssie. Rozhodol som sa pre tento a tym to konci. Uz len pockat na naskladnenie velkosti XL a hned beriem. Je mi jedno ci ho budem mat hned alebo o 2 mesiace 😁 "na dobre sa caka" 😁
25.05.2020 - 11:37:45
10
Pre niekoho kto by hladal, este mozno Trek Roscoe.. http://www.bikepeak.sk/trek-roscoe-9
Sice iba 120mm zdvihy, ale slusny bajk za tu cenu, v kamennom obchode este s nejakou zlavou fuuuu....
25.05.2020 - 16:58:50
02
keyboard_arrow_up