takze vazeni, s oznacenim trate to nemohlo byt az take zle ked 2,3,4,5 miesto obsadili rusi, s najvacsou pravdepodobnostou sa dokazu lepsie orientovat v terene ako my-nasinci, alebo tie znacky boli ruske? zdrastvuj stefanik (1.miesto):) takze chyba nie je v organizatoroch, ale v nasej neschopnosti orientovat sa v akej kolvek situacii...


tak to potom tí rusi asi aj lepšie rozumejú po slovensky, keď sa podľa môjho názoru úplne logicky v tom chaose predrali na tej E-51 dopredu, aby si vytvorili čo najlepšiu východziu pozíciu pred nájazdom do terénu (a samozrejme aj neskorší víťaz) :wink: to však nie je vôbec podstatné, buďme radi, že sa takmer nikomu nič nestalo, že nepršalo atď... :roll:
19.05.2008 - 18:39:27
00
Na maratóne som nebol, aj keď chalani od nás sa nejako nesťažovali, až na značenie, ale nedá sa mi vyjadriť ku tým predchádzajúcim asi 7mim stranám. Zopár ludí si tu nahnalo celkom pekný počet príspevkov :) riešil sa tu zaujímavý problém ohľadom saldi (dosť rýpavé príspevky), ktorý skončil v štýle veď ja nič, ja muzikant. Ano úsmevné. Spomínal sa tu pán Tarábek. Aj keď nemám ani šajn o tom kto to je, nedá mi nereagovať na ďalšieho aktívneho prispievatela


Neviem či sa niekedy zamýšlaš nad vecami, ktoré píšeš (lebo si ich tu napísal celkom dosť), ale skús sa zamyslieť nad týmto, čo si vypotil.


ospravedlnujem sa bol to len for..vsetkos merovalo k tomu LUDIA CYKLISTIKA JE SPORT BAVME SA:DD takto to treba vidiet zaidna nenavist kamenovanie ale aj trsoka srandy. reakcia bola ana uvedenu dbatu o p. T ktory udajne casto "kufruje":D
19.05.2008 - 18:51:05
00
rusov som pouzila ako priklad na to ze trat bola znacena dostatocne. to ako sa chovali pri starte to uz je na inu debatu, aj ked treba priznat, ze tou ruskou "vychodziou poziciou" bola nakazena aj slovac. "katko" keby rozumeli slovensky tak by sa asi tak "vychodzio pozicne" nehrnuli dopredu, tak ma prosim nechytaj za slova. ale ako vravis, hlavne,ze neprsalo.
19.05.2008 - 19:09:41
00

tak pokial viem, som z tonom šiel, a nikdo tam nebol :) . malo sa to konať za fabrikou pri tej dh trati...


To bola rozlúčka DH klubu. Pozvánku na ukončenie od maratóncov si dostal a Tono tam bol, 21.10.07 Ale to je jednoooo, aj tak je to off topic, tak sorry ostatní...
19.05.2008 - 20:57:29
00
pre ....slečna má 10ročného syna


co si blaaazen...tak toto je moc...teda aspon pre mna :lol:
19.05.2008 - 23:31:52
00
na margo par obhajujucich prispevkov - mam rad ludi, ktori si nechaju nasrat na hlavu, este sa ospravedlnia a poprosia, ci by im nemohli nasrat este raz... nebudte narocni, odpustajte chyby (hlavne ak ide o zdravie) a podporujte flakanie a hlavne nekritizujte, len aby sa radsej nic nezlepsilo... :(

takto zbabrany maraton je velka hanba pre celu MTB Seriu, pre tych ostatnych organizatorov, co sa snazia zabezpecit bezpecnost pretekarov, oznacit poriadne trat ako aj zabranit skracovaniu kontrolami, zabezpecit zazemie pri starte aj v cieli... atd.

odporucil by som stanovit prisnejsie kriteria na ucast v Serii, nech si kazdy organizuje, co chce a ako chce, v ramci lokalnych akcii, ale ak je pretek sucastou Serie, ktora si tazko ale predsa buduje rokmi dobru uroven, tak je to vysmech pre tych, co tomu podstivo mesiace venuju kopu casu a namahy :?

...a este VYZVA pre usporiadatelov: prosim, nerobte preteky zadarmo, alebo za symbolicke, nizke startovne, stoji to za prd (40-rocna skola snad stacila). Vypytajte si radsej dvojnasobok, ale urobte to poriadne... :idea:
20.05.2008 - 00:00:29
00
:arrow: Súhlasím s Dudom.
8) Je to presne to, čo som inak popísal v príspevku na 13. strane.
:idea: Pán Zemko – predseda OZ CM toto je volanie o pomoc od bikerov, ktorí by chceli za zaplatené štartovné vidieť a využívať určitú úroveň organizácie celého maratónu zaradeného do Série. Nie nejde mi teraz o profil a dĺžku trate, ale všetko ostatné okolo organizácie maratónu. Nejazdím sériu prvý rok, takže môžem porovnať úroveň organizácie celej akcie na jednotlivých maratónoch. Skutočne stanovte si určité kritéria pre zaradenie maratónu do Cyklomaratón – skej série. Radšej menej pretekov v sezóne, ako kaziť dobré meno značky CYKLOMARATÓN-ska MTB SÉRIA chybami nezodpovedných organizátorov niektorých pretekov.
:arrow: Značka CYKLOMARATÓN-ska MTB SÉRIA by mala byť akousi zárukou kvality, tak ako je to pri tovare.
A určite máte bohaté skúsenosti s organizovaním cyklomaratónov, takže by ste mohli organizátorom jednotlivých maratónov pomôcť svojimi radami a upozorniť ich na úskalia organizácie takéhoto podujatia.
Bol by som nerád, keby tradícia celej Cyklomaratónskej série zanikla kvôli zlej úrovni organizácie maratónov, veď komunita bikerov, ktorí sa zúčastňujú na sérii sa stále rozrastá a my sme radi, že niečo takéto pre nás organizujete.
Viem, že zorganizovať takéto podujatie dá kopec námahy, ale možno by pomohlo keby sa organizátor v Považ. Bystrici viac zameral na samotný maratón a nie na sprievodné akcie, tety v spodnom prádle. Ja by som dal ešte šancu organizátorom v Považ. Bystrici, určite sa poučili zo svojich chýb a znovu by to tak nezorganizovali.
20.05.2008 - 08:15:30
00
katko,napísal si že neskorší víťaz sa tiež natlačil dopredu ako rusi.bol si tam ked si ho videl?myslím si že si obyčajný klamár.na videu je Jozef Štefánik až po koniec dedinky P.Teplá v skupine modrých.čo spravíš teraz?ospravedlníš sa verejne za tie drísty?
20.05.2008 - 08:28:19
00
katko,napísal si že neskorší víťaz sa tiež natlačil dopredu ako rusi.bol si tam ked si ho videl?myslím si že si obyčajný klamár.na videu je Jozef Štefánik až po koniec dedinky P.Teplá v skupine modrých.čo spravíš teraz?ospravedlníš sa verejne za tie drísty?

Toto tu je lepšie ako telenovela :twisted:
20.05.2008 - 08:30:47
00
ešte ,iba pre MATTa

Prílohy:

DSC_0105.JPG
DSC_0105.JPG 797.96 KiB thumb_up0thumb_down

20.05.2008 - 08:36:14
00
Chose, čo keby si, jednoducho ako chlap, napísal, že ten spôsob štartu sa organizátorovi vymkol z rúk a nehľadal chybu v účastníkoch spôsobom - "Áno, my sme urobili chybičku, ale ty, ty, ty, čo ste to tam stvárali...?"

Aby bolo jasné, ja na budúci rok do Považskej, ak bude, pôjdem, lebo sa mi tam jednoducho páči, trať mi vyhovuje a dobre sa tam cítim. To však ešte neznamená, že je všetko perfektné. Z kritiky sa dá poučiť, netreba to brať ako prejav nevďačnosti, a na budúci rok to môže byť dobré, alebo aspoň lepšie.
Čo Ty na to?
20.05.2008 - 08:59:05
00
katko,napísal si že neskorší víťaz sa tiež natlačil dopredu ako rusi.bol si tam ked si ho videl?myslím si že si obyčajný klamár.na videu je Jozef Štefánik až po koniec dedinky P.Teplá v skupine modrých.čo spravíš teraz?ospravedlníš sa verejne za tie drísty?


Nebudem polemizovať, videli ste video, ja som tak usúdil z fotografie na katesport.sk. Osobne si myslím, že bol určite nielen predomnou už v Považskej Teplej (až teraz som sa dozvedel, že vlastne ostrý štart bol na konci PT :roll: ), ale je mi to v podstate jedno, on za ten chaos nemôže a ja neobviňujem ani jeho ani kohokoľvek iného z krátkej trate (ako som napísal, považujem to za úplne logické dostať sa dopredu). Samozrejme sa aj verejne ospravedlňujem, nemám s tým problém. 8)
20.05.2008 - 09:03:31
00
....na videu je Jozef Štefánik až po koniec dedinky P.Teplá...


To video je dostupne aj pre normalneho smrtelnika ako som napriklad ja?? :)
20.05.2008 - 09:08:58
00
CHOSE, to si trocha prehnal nie? Dalo sa to podať aj iným spôsobom.
20.05.2008 - 09:11:48
00
áno Robert,súhlasím -vymkol zrúk,nakoniec organizátor slúbil že sa vyjadrí.Zatial slečna,tetka ,mamička a cyklistka aj pre ostatných.

Prílohy:

DSC_0108.JPG
DSC_0108.JPG 773.3 KiB thumb_up0thumb_down

20.05.2008 - 09:16:08
00
keyboard_arrow_up