organiz.sa vyjadrí kompletne,včera riešil dva prípady ked kamaráti nechali svoje čísla niekomu,pre prípad že by vyhrali v tombole.a oni vyhrali.a oni ešte nezrelí nieselkom rovní im tie výhry-bicykle nechceli odovzdať.vraj to ONI ich vyhrali....organizátor má všetko na videu tak nebol problém zjednať nápravu aby sa výhry dostali do správnych rúk-len to bolo pracné a namáhavé.aj toto bol cyklofest.

Mňa by zaujímalo, čo má tento popis spoločný s tými luďmi čo sú pod ním (môj tímový kolega s frajerkou a mamou)

root,bolo to vážne a krivé obvinenie,J.Š. išiel podla pokynov organizátora,bol poškodený niekolkými ....cyklistami a ešte aj takto obvinený.kto to teda prehnal?štart,bol naplánovaný na konci Teplej píše sa to na tomto fore ...To video je pre každého kto sa u nás zastaví,len zverejnenie sa rieši-polícia by začala rozdávať pokuty-a to hovorím vážne.ked ho uvidíš,kedže si tam nebol,asi sa ti postavia aj uši nielen vlasy.../skupinka 20 cyklistov ktorým nestačili dva pruhy a vydali sa do protismeru proti kamionom.../ zverejnenie by VELMI poškodilo všetkým cyklistom povesť.kto chce nech sa zastaví-pustím mu to

Ale dalo sa to povedať aj inak. A čo sa týka tej cesty, no ja ako organizátor by som masu horlivých ludí s chuťou pretekať na takú cestu nepustil ani náhodou, s tým mal ktosi rátať, že sa to nebude dať ustrážiť, keď už sa toho niekto nechcel zrieknuť.


Naposledy upravil root dňa 20.05.2008 - 11:11:13, celkovo upravené 1 krát.

20.05.2008 - 11:07:44
00
Ja to tiez cele nejako nechapem.. tie fotky su nejako odveci :)
Uz som sa raz pytal, ci sa nedaju zavesit vsetky naraz, nech nevznikaju podobne situacie ako teraz :D :D
20.05.2008 - 11:11:01
00
dutchman,isto vieš čo ti chcem povedať,takže sem také výrazy nepatria tak k fotkám-je ich asi2000,treba vybrať ktoré dať na web,video by VELMI POŠKODILO CYKLISTOM-v celku,časť bude zverejnená.tiež vymením pekné video zo štartu,trate ciela....za pekné tričko.ja dám tričko ty video/foto.šport klub už od nedele nieje členom cyklomaratonu zrušil svoje členstvo-dôvody tu môžete potom zverejniť.p.Ivan.to ešte neviete? aj toto bol cyklofest

Prílohy:

DSC_2427.JPG
DSC_2427.JPG 230.68 KiB thumb_up0thumb_down

20.05.2008 - 11:20:40
00
Uz som sa raz pytal, ci sa nedaju zavesit vsetky naraz, nech nevznikaju podobne situacie ako teraz :D :D

Dali sa niekedy tri, potom to začalo štrajkovať, tak sa to vyriešilo takto.

CHOSE, čakám na odpoveď, inak páči sa mi tvoj taký jemne podrýpavačský štýl vyjadrovania, niečo ako jeden starší pán z Bratislavy
20.05.2008 - 11:25:18
00
vyberám náhodne fotky...ale už idem pracovať.

Prílohy:

DSC_0047.JPG
DSC_0047.JPG 510.23 KiB thumb_up0thumb_down

20.05.2008 - 11:31:24
00
bikujem od mala, ale na tieto debaty som nikdy cas nemala,lebo bikujem stale.sem tam som forum listla,ale zapojit sa ani za . . . ,ale teraz ma trha!v pb som bola,ale nesutazila,mam dochramanu ruku z ineho maratonu (chyba organizatorov,a co!).to je take ubohe svoju neschopnost zvalovat na inych.start bol aky bol,to uz ste ludia taky skostnateni,ze sa nedokazete povzniest nad napadom druheho?100ludi100chuti!cast partie sla na cervenu,cast na modru trat,ziaden problem,asi sa viac venuju biku ako foru.olympiada,tour de france to su akcie a kolko uz sa tam pretriaslo hanby,spinavosti a stale su a budu a maju meno aj napriek vsetkym tym preslapom ktore sa tam najdu aj teraz po tolkych rokoch organizacie! zacnite organizovat,alebo bikovat a urcite sa vam zlepsia ako orientacne tak i ostatne schopnosti.
20.05.2008 - 12:07:16
00
Len tak zo zaujímavosti, kolko máš tento rok natočených km, keď bikuješ stále? Ono zase nemôžeš hneď hádzať všetkých do jedného vreca. Fórum je tu na to aby sa vyjadrovali aj názory. Aj ty si ho vyjadrila.
20.05.2008 - 12:13:44
00
najviac ma teší, že si si založila nové konto že - lola alias belinda14 :roll:

nejde o to koľko má kto najazdených km, abo či organizuje nejaký maratón, fórum je tu na to aby sa organizátor dozvedel, čo si o akcii myslia tí čo sa ho účastnia, aj na ten najlepší maratón sa dá nadávať, ale ak prevažujú negatívne ohlasy nad tými pozitívnymi, niečo asi nebude v poriadku. stačí si prelúskať témy o iných maratónoch a hľadať inšpiráciu.
20.05.2008 - 12:15:19
00
co ta stve ty nemas kamaratov?alebo potrebujes niekoho na rychlo zhodit,tak potkynaj dalej.
20.05.2008 - 12:23:02
00
To bolo na koho?
20.05.2008 - 12:27:01
00
Prečo jednoducho nedokážete pochopiť, že to nevyšlo tak ako ste chceli, myšlienka to bola určite dobrá, s tým sa stotožňujem, ale nedočkal som sa žiadnej odpovede typu "áno, berieme na vedomie, mrzí nás to, mohlo to byť tak, či onak..." Hlava do piesku, kašleme na vašu sériu...to je jediné čo som si mal doteraz možnosť prečítať. :wink:


Naposledy upravil katko dňa 20.05.2008 - 12:29:12, celkovo upravené 1 krát.

20.05.2008 - 12:27:28
00
LULA, pozri, ja som tiez hned v prvom prispevku povedal, ze ja som s maratonom velmi spokojny. ale zase povedal som aj nejake veci co mohli byt podla mojho nazoru lepsie. a urobil som to len preto, aby mali organizatori inspiraciu, co zlepsovat. ty keby si bola organizatorka, ako by si zlepsila svoj maraton, keby ti to nenapisali ucastnici, ze co sa im pacilo-nepacilo, hm?? podla mna toto forum im len pomaha.. kritika nemoze byt vzdy len pozitivna
20.05.2008 - 12:27:49
00
šport klub už od nedele nieje členom cyklomaratonu zrušil svoje členstvo-dôvody tu môžete potom zverejniť.p.Ivan.to ešte neviete?

??? o zrušení členstva PB v Cyklomaratóne sa dozvedám až teraz, my sme mu ho určite nezrušili, podobné záležitosti rieši len valné zhromaždenie OZ CM (to sa schádza po sezóne, resp. ak správna rada alebo tretina členov nezvolá mimoriadne VZ v priebehu sezóny) a tam sa riešia veci s chladnou hlavou. Ak tak urobil organizátor preteku sám (na čo má v zmysle stanov právo), tak mi to ako predsedovi OZ CM zabudol či už ústne ale hlavne písomne oznámiť.
Mne osobne (to sa nevyjadrujem ako funkcionár, ale ako baiker) sa hlavne prestáva páčiť, že na oprávnenú kritiku baikerov (na, ktorú majú právo) sa tu začína vyťahovať nejaké pokutovanie políciou a pod.

Ivan Zemko - predseda OZ CM
20.05.2008 - 12:30:39
00
To je presne to čo píše katko, namiesto priznania si tých chýb čo boli.....ale už ma to nebaví stále dokola :(
20.05.2008 - 12:34:42
00
Inak, riešia sa tu v podstate len negatíva. Ale napríklad ja som človek, čo sa snaží položiť veci na váhu a spočítať aj klady aj zápory. Kopec ľudí v cieli sa smialo, bavilo sa. Nechce sa mi veriť, že v tom momente nemali z maratónu aj dobrý zážitok. Ja som sa tam bavil. Isto, boli aj zlé veci, ale celkovo to určite nehodnotím zle. Určite som strávil deň zmysluplnejšie ako keby som bol sám na cestnom tréningu a prišiel celý dojatý z neohľaduplných vodičov a pod. Na zlom treba nájsť aj niečo dobré, prípadne sa poučiť.

K organizátorovi - síce sa nepoznáme osobne, ale viem že sa snaží pomáhať športu, podporuje materiálne viacero športovcov. Nemyslím, že tento maratón malo byť pre neho zlaté kura alebo niečo podobné. Je proste nadšenec, mal pre niečo zápal, škoda len že si odhryzol viac ako vládal prehltnúť. Neobhajujem ho, ani sa mu nedivým že sa zatiaľ nedokázal k všetkému vyjadriť, ale pravdupovediac mi ho je aj ľúto.
20.05.2008 - 13:23:45
00
keyboard_arrow_up