Tak potom jediná možnosť bude nekupovať na Slovensku...V DE mi nikdy nič nezamietli s odôvodnením na bežné opotrebenie.
03.06.2020 - 18:43:33
00
To bude roky trvať, než sa tu na SK dopracujeme k takemu prístupu. Dal som hodnotenie na stranku vyrobcu. Predajca, kde som bundu kupil to bleskovo poslal vyrobcovi a ten bleskovo poslal protokol o zavade, ktora spočívala v tom, že na mechanicke poškodenie sa zaruka nevzťahuje. Prakticky do 2 tyždnov od odoslania.
Príde mi to tak, že to maju v PC už pripravene taketo odpovede a sekaju ich ako rohliky.
Tu je vyrobok a aj moje hodnotenie: http://ix.sk/hyf7T
03.06.2020 - 18:49:12
00
scart335 ty si mi pred časom doporučil Enduro MT500, važne nad ňou uvažujem. Poslal som si pred časom spravu, asi si ju nečítal. Ale objavil som dobru cenu tu na Slovensku. Akurat si ju pojdem vyskušať do iste nemenovanej kamennej predajni. Koli velkosti.
03.06.2020 - 18:56:27
00
Hmm, pozerám sa a od teba tam nemám žiadnu správu...
Určite najlepšie vyskúšať - ak je tá možnosť ale neskôr by som to bral z nejakého overeného DE obchodu.
Oni totižto viac dbajú na svoje dobré meno a negatívne hodnotenie na trustpilot je pre nich krucifix. A ak zaplatíš paypalom tak tam máš 180 dní ochranu navyše.
Každopádne Endura značku nosím už nejaký ten rok a nikdy som to nepredral ako na tvojej fotke, aj keď som sa šúchal dole kopcom.

Hlavne si dať pozor na to aby to bola MT500 II a novšia a nie prvá generácia, tam boli problémy s kolísavou kvalitou.
04.06.2020 - 11:24:21
02
duves napísal:
Tu je vyrobok a aj moje hodnotenie: http://ix.sk/hyf7T

Vymazali moje hodnotenie pri tovare.
04.06.2020 - 18:19:13
00
Takže Zajo bundu už nikdy viac, zmazali moje hodnotenie z linku:https://www.zajo.net/sk/nepremokave-bundy-muzi/gasherbrum-neo-jkt-black.p6362-1.html
Poslal som im mail, že prečo a dostal som odpoved:
(duves1@gmail.com)
Moja prva bunda tejto značky a už nikdy viac. Bunda sa dolu ako je zašita nastavovacia šnurka predrala. Reklamacia neuznana. Udajne záruka sa nevzťahuje na vady spôsobené s užívaním produktu v rozpore s jeho účelom využitia, mechanickým opotrebovaním alebo opotrebovaním z bežného užívania. Čiže mala byť zamknuta vo vitríne? Takto to vyzera: http://ix.sk/FDwjl

Dobrý deň pán Dušan

Na základe vášho pridaného hodnotenia si Vas dovolujem oslovit. Vaše hodnotenie považujem za Váš subjektívny pocit a v rámci hodnotenia produktu neepoukazuje na skutočnú podstatu hodnotenia výrobku, jedná sa o subjektivny pocitu pre neuznanú reeklamáciu, ktorá sa nevztahovala na výrobnu vadu výrobku. . Nerobím na reklamačnom oddelení, ale na základe priloženého linku na Vašu foto, ktorú bežný užívatel nevie v príspevku otvoriť a sám si spraviť názor na danú vec som Váš príspevok skryla. Z tohoto druhu bolo predaných a je v obehu už niekolko tisicok kusov a my žiadnu obdobnú reklamáciu neevidujeme. Preto predpokladám , že sa nejedná o vadu výrobku z našej strany. Ak si dáte spravit test nezávisleho hodnotenia ( vid obchodné podmienky / reklamačný poriadok )a tým nás presvedčíte o chybe z našej strany Vaše hodnotenie opäť zverejním. Do tej doby ho považujem za nerelevantné pre ostatných zákazníkov.

S pozdravom ZAJO tím
09.06.2020 - 11:02:28
00
No toto, oni maju garantovanych 0,00 % chybovost vyrobkov :o to by som chcel vidiet, ze zo 100 kusov rovnakych vyrobkov je vsetkych 100 kusov uplne na desatinu milimetra rovnakych :lol:
To ze predali niekolko tis. kusov a ziadnu reklamaciu nemaju, este neznamena, ze vsetky boli 100% alebo ze z vyroby nemoze vyjst < 100% kvalitny vyrobok. Tak asi sa snazia setrit v dnesnych casoch krizy...
09.06.2020 - 11:55:22
03
Dobry den, na požiadanie zverejnim komukolvek foto neuznanej reklamacie a myslim, že sudny človek pochopí prečo tato situacia so zakaznikom vznikla. Ak si niekto evidentne poškodi kusok bundy a žiada spat peniaze bude mu reklamacia zamietnuta , nakolko sa nejedna o vadu z našej strany. beata@zajo.net
11.06.2020 - 08:40:08
00
Dobry den, na požiadanie zverejnim komukolvek foto neuznanej reklamacie a myslim, že sudny človek pochopí prečo tato situacia so zakaznikom vznikla. Ak si niekto evidentne poškodi kusok bundy a žiada spat peniaze bude mu reklamacia zamietnuta , nakolko sa nejedna o vadu z našej strany. beata@zajo.net
11.06.2020 - 08:41:03
01
Mne sa už tiež stalo, že povolil šev na jednom mieste a určite som s ničím nikam nezadrel alebo nezatrhol a stalo sa mi to po zopár použitiach. Nechápem prečo sa tak vehementne snažíte hodiť celú vinu na zákazníka. Pri výrobe každého druhu existuje nejaká chybovosť, tak nemôžete trvať na tom, že práve vy mate 100% dokonalý výrobný proces, kde 100% výrobkov je bezchybnych. Fotku sme tu tuším videli, takže nemusíte nič zverejňovať.
11.06.2020 - 09:11:52
05
Zajooutdoor napísal:
Dobry den, na požiadanie zverejnim komukolvek foto neuznanej reklamacie a myslim, že sudny človek pochopí prečo tato situacia so zakaznikom vznikla. Ak si niekto evidentne poškodi kusok bundy a žiada spat peniaze bude mu reklamacia zamietnuta , nakolko sa nejedna o vadu z našej strany. beata@zajo.net


Páči sa mi, že vplyv tohto fóra nie je zanedbateľný, čo dokazuje aj tento príspevok :)
Ja som za zverejnenie, ináč je to o ničom

(aby som len nerýpal - mám 2 už hodne staré flísky zajo - spokojnosť )
11.06.2020 - 09:27:30
00
Podľa fotky to fakt vyzerá, že je to predrané. Písal si, že tam nosíš tašku. Takže možno fakt to nie je na reklamáciu, ale v hodnotení treba napísať, že bunda je málo odolná na opakované mechanické zaťaženie. Také hodnotenie by však nemali mazať. Keď ho nechcú, tak potom mali ustúpiť pri reklamácii. Teraz tam tušín nie sú žiadne hodnotenia....
11.06.2020 - 09:39:42
03
Spadla klec
https://finweb.hnonline.sk/ekonomika/3525245-znama-slovenska-znacka-odmieta-spolupracovat-zajovi-hrozi-vysoka-pokuta
18.06.2021 - 20:29:38
00
sim vás, máte niekto skúsenosť s karpos lavaredo a alagna plus? chápem, že lavaredo je zrejme ľahšia a tenšia .... ale inak mi nie je jasné aké sú tam ešte rozdiely. Používal by som to na beh skialp a turistiku
30.08.2021 - 11:08:01
00
ja mam Alagna nie plus, tam je tusim rozdiel v tom ze Plus ma kapucu naviac. No ja osobne som sklamany z tej bundy. Vsade na ne pisu superlativa no mne v nej bola vzdy zima. Je jedno aku intenzitu som siel. Pred vetrom v podstate nebrani skoro vobec a tam je kamen urazu, lebo ked sa v nej spotim pri vysokej intenzite a zvolnil som tempo bola mi v nej kosa. Mam ju pouzitu par krat a ked to spatne hodnotim nekupil by som ju. Mozno som len zvolil zle vrstvy/u pod tym no pri inych bundach podobneho charakteru mi zima nebola.
zihadlo 5 ma tiez tusim Alagnu, tak asi nieco napise ak sa mu bude chciet :)

Nasiel som jeden status na Karpos Slovensko: bunda Lavaredo, tenšia sestra obľúbenej bundy Alagna plus
30.08.2021 - 12:11:01
00
keyboard_arrow_up