áno giro,chlapík zo spravodajstva največšiej TV na slovensku,točí dokument.chlapci čo toteraz pozerali odhadujú tú rýchlosť na minimálne 60-ku.viem,nemal som sa púštať do debaty s niekym čo tvrdí že čierna je len tmavšia biela.

Prílohy:

100_2908.JPG
100_2908.JPG 358.73 KiB thumb_up0thumb_down

23.05.2008 - 12:05:32
00
Čo keby si už namiesto tých trapných drístov napísal to na čo som sa ťa pýtal už včera? Pýtal som sa všetkých moderátorov anikto žiadny cyklofestov príspevok nemazal ani nevidel, mne to pripadá len ako ďalšia obviňovanie iných namiesto priznania si vlastnej chyby.

Inak: ja vidím modrú a červenú
23.05.2008 - 12:10:03
00
CHOSE to je sivá nie? :P
23.05.2008 - 12:22:55
00
nemam slov.nech je po tvojom.končím.

Prílohy:

100_2919.JPG
100_2919.JPG 365.44 KiB thumb_up0thumb_down

23.05.2008 - 12:24:01
00
Po mojom by bolo keby si napísal niečo k veci, teraz je to zase len po tvojom.
23.05.2008 - 12:27:45
00
takže CHOSE bude pokračovať? no paráda :wink:
23.05.2008 - 12:29:23
00
Ja keď som si prečítal toto, čo napísal cyklofest, v utorok čosi pred treťou poobede,
/ Vyjadrím,prepáčte,teraz nestíham,dobieham zameškané v práci,zajtra ráno.Cyklomaratonu dopis určite príde,ak nie pošlem ešte jeden.S pozdravom J.R /,
tak som si myslel, že to tak aj bude.
Teraz keď čítam, čo tu píše CHOSE, tak nadobúdam dojem, že prestávam rozumieť po slovensky. Čo je také ťažké na zaujatí normálneho stanoviska?
Toto mi pripomína ten vtip, v ktorom zajac nadáva líšťatám pred norou, keď zistil, že rodičia nie sú doma....
23.05.2008 - 13:12:52
00
Vážení šport.priatelia,volám sa Ján Remšík,bol som riaditeľom cyklofestu a opetovne sa Vám chcem podakovať za účasť na tomto podujatí,ospravedlniť za nedostatky a vyjadriť k niektorím otázkam.Nakoľko toto je moja posledná sezona v klube i firme,chcel som ešte niečo spraviť pre cyklistiku a šport celkovo v kraji kde sa ešte stále viac pije ako športuje,jazdiť tu pocestách je životu nebezpečné a po horách najlepšie na motorke či traktore.Cyklofest sme dlho a zodpovedne pripravovali.Chceli sme zorganizovať velkú manifestačnú jazdu na medzinárodnom ťahu,zastaviť dopravu,aby sme motoristom dali najavo že my cyklisti sme tu a oni nás musia rešpektovať ked zvečša sú agresívni a tiež im ukázať aké je to parádne voziť sa na bicykli s vetrom opreteky.Bola pri tom celoštátna TV i rádio,regionálna...Ale všetko je v ľudoch a niektorí nezbedníci sa realizovali po štarte v pelotone,niektorí už pred pri preznačovaní trate a ničení značenia...čo narušilo hladkosť preteku.Stala sa jedna nehoda ktorá sa skončila našťastie dobre.Zranil sa pri nej p.Jankovič ktorí sa zrazil s autom.p.Jankovič bol ošetrený a pokračoval v preteku.V cieli sa vyjadril že si je vedomý že nehodu spôsobil on.Šofér auta s ktorím sa zrazil povedal že keby ho poriadatelia nezastavovali,on by rýchlo prešiel a k zrážke by nedošlo.Na otázku prečo na znamenie nezastavil,odpovedal že ho nemali čo zastavovať.... :cry: Všetko je na ľudoch a nie na peniazoch a my ľudia sme rôzni.Ďakujeme Vám za množstvo telefonátov a imail.správ ktoré nám posielate že Vám bolo dobre a vcieli ste sa dobre bavili. Vám lapaji,ktorí ste neboli vôbec spokojní sa ospravedlňujem a radím naštvite sa a zorganizujte lepšie podujatie,budem Vám držať palce.S pozdravom,bicyklujte pre radosť,J.R. P.S štartovné sa Vám poľahky vráti pri nákupe u sponzora ktorý dáva všetkým účastníkom zľavu 10 per.
26.05.2008 - 11:19:14
00
Cyklofest...vďaka...toto tu už mohlo visieť dávno a nemusel tu z toho CHOSE urobiť takú drámu. Veľa zdaru

Ale nedá mi jedno....píšeš, že ste plánovali zastaviť dopravu, tak prečo to nezastavili hneď? A nikto by nemal žiadny problém s prejazdom cez dvojitú čiaru. Rozvášnený dav plný adrenalínu sa nedá zvládnuť. A aj CHOSE mohol lepšie spávať s tým svojím videom
26.05.2008 - 11:24:08
00
Šibali sa nájdu všade...Patrik Kuril /označil trať ako*perfektná*/nedostal obed v reštaurácii,kde dalších 43 ľudí dostalo...Chyba v komunikácii.Možno to tak bolo aj s mojím príspevkom asi z pred 5 dní...Pozvem ho aj s giantbikerom na obed.Pozývam aj tých čo v okolí Súľova a Vrchteplej total. premalovali trať,ved sa narobili...Robil som to pre všetkých tak nech aj oni z toho čosi majú. :lol: Zdar.
26.05.2008 - 11:42:43
00
A nakoniec sa vsetci pomerili a zili spolu stastne az do smrti :lol:
26.05.2008 - 11:54:30
00
Prepáč,tvoju otázku som si nevšimol.Vodiči a cestujúci vôbec v protismere mali práve vidieť to množstvo cyklistov zľahka si točiacich pedálmi.Nikto z nás nerátal s Rusmi a extrém exhibicionistmi,ktorí pravdepodobne strhli za nimi jazdiacich účastníkov.Všetci podpisovali že budú dodržiavať pravidlá cest.premávky 8) Ale aj tak,500 cyklistov pokope na cestách v našom kraji,tu sa cyklistika pekne spropagovala,hlavne medzi deťmi.A to ma teší najviac.
26.05.2008 - 12:11:40
00
myslim si ze to bol dobry zamer, len nedotiahnuty do konca. pretoze niekto (vacsina pretekarov) to vnimala ako start pretekov medzinarodnej serie a niekto (organizator) to vnimal ako manifestacnu jazdu cyklistov. Mozno stacilo len otocit tie repraky smerom na startujucich a vysvetlit im to!
Predislo by sa aj tym negativnym prispevkom na tomto fore :)
26.05.2008 - 12:50:25
00
... Ale aj tak,500 cyklistov pokope na cestách v našom kraji,tu sa cyklistika pekne spropagovala,hlavne medzi deťmi.A to ma teší najviac.

Tak je!

Nedostatky v PB boli očividné (aspoň pre tých, čo jazdia viac) ale všetky sú jednoducho riešiteľné do ďalšieho preteku.

Čím viac názorov typu NIKDY VIAC DO PB, BB, atd. - tým lepšie, posúvam sa rýchlo ku bedni v sérii :lol:
26.05.2008 - 13:00:40
00
omyl,všetky vozidlá oproti išli obvyklou rýchlosťou a tu snád nikto nechodí menej ako 90.to že šoféri pleštia oči a idú pri zvodidlách je následok.pridávam k ip adrese aj reálnu tu to taždému môžem pustiť,je to z videa.OD BANCO,šport servis pov.bystrica.K tým čo sa im to zdá v pohode alebo to dávajú za vinu org. sa nevyjadrujem. :(

Neviem, čo tu riešite... Nebol som tam a tak som bol ticho. Zdá sa mi však, že to bolo organizačne nezvládnuté... Teraz cez víkend som bol v Dubnici a tam bezpečnosť pretekárov riešili účasťou takýchto áut (cca 105 pretekárov a ich bezpečnosť kontrolovali 2 vozidlá štátnej polície, 4 vozidlá vojenskej polície a na každej väčšej križovatke okrem smerovčíkov v krikľavých vestách so zástavkami a píšťalkami aj štátni alebo mestskí policajti).

Prílohy:

P1080034.JPG
P1080034.JPG 268.92 KiB thumb_up0thumb_down

26.05.2008 - 13:33:39
00
keyboard_arrow_up