Kráľovský MTB maratón

15.08.2020
MTB maratón
Granč - Petrovce (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Reportáže, Výsledky
Nemá niekto záujem o štartovné na zajtra, už zaplatené na trať 28 km? Mňa to stálo 35 €, postúpim za 20 €. Píšte prosím zemba.juraj@gmail.com
14.08.2020 - 10:07:33
00
Haring!!! paradny vykon.
Visna vyzeral mat dobru formu na jar, ale klobuk dole pred Martinom.
15.08.2020 - 18:49:50
00
Počula som, že Višňovský vraj neprešiel jednou kontrolou.
15.08.2020 - 21:34:22
00
Kristina napísal:
Počula som, že Višňovský vraj neprešiel jednou kontrolou.

tu mu ukazuju vsetky kontrolovane body:
https://www.sportsofttiming.sk/sk/zavod/athletedetail/45951?eid=1&rid=4693&srid=5390
15.08.2020 - 21:38:52
01
nechce sa mi verit, ze by mu dal 13min, ak nemal technicke problemy. Nemal Tomas defekt abo daky nestastny pad?
15.08.2020 - 22:36:56
01
na 60km už mal 9 minút stratu
16.08.2020 - 05:16:23
00
Jullo napísal:
Haring!!! paradny vykon.
Visna vyzeral mat dobru formu na jar, ale klobuk dole pred Martinom.



Višna siel chorý. bojoval skor sam so sebou. Keby bol ok tak Haring dostane 15 minut.
16.08.2020 - 07:18:37
01
slavomirk napísal:
Višna siel chorý. bojoval skor sam so sebou. Keby bol ok tak Haring dostane 15 minut.


Rozprávky a bájky starej matere. Samé Višňovskeho výhovorky. Čo si pamätám stále sa len na niečo vyhováral.
Ako sa hovorí “pýche predchádza pád” a to platí platilo a platiť bude.
Aj keby bol zdravý, Haring by ho tam rozvešal.
16.08.2020 - 15:25:10
01
Kamil987 napísal:
Rozprávky a bájky starej matere. Samé Višňovskeho výhovorky. Čo si pamätám stále sa len na niečo vyhováral.
Ako sa hovorí “pýche predchádza pád” a to platí platilo a platiť bude.
Aj keby bol zdravý, Haring by ho tam rozvešal.


Vyhovorkami vyhral aj Drasala ze?
16.08.2020 - 16:04:55
01
Kamil987 napísal:
Rozprávky a bájky starej matere. Samé Višňovskeho výhovorky. Čo si pamätám stále sa len na niečo vyhováral.
Ako sa hovorí “pýche predchádza pád” a to platí platilo a platiť bude.
Aj keby bol zdravý, Haring by ho tam rozvešal.

Milý Kamil,ty Višňovskému v bajkoch nesiahaš ani po členky,tak sa doňho nanavážaj...A to "keby" patrí do tých tvojich rozprávok a bájok.
16.08.2020 - 16:48:37
01
Ja si myslím, že je samozrejmost že každý chce podať čo najlepší výkon. A každého to mrzí, keď to nevyjde. Nevidím dôvod, aby sme sa my, čo do niekoho výkonu nemáme čo hovoriť, do nich navázali...
16.08.2020 - 17:18:50
06
Kamil987 napísal:
Rozprávky a bájky starej matere. Samé Višňovskeho výhovorky. Čo si pamätám stále sa len na niečo vyhováral.
Ako sa hovorí “pýche predchádza pád” a to platí platilo a platiť bude.
Aj keby bol zdravý, Haring by ho tam rozvešal.



Inak čakal som že sa nájde nejak "odborník". takto ti poviem najprv si pozri Višnovskeho vysledky. Minuly rok bol v top 10 maratoncov sveta. Na maratonoch nema na slovensku konkurenciu. Minuly rok skoda,ze mal defekty na MS a pad,ale po prvej hodine bol 5ty. V česku vyhrava takmer všetko. Na Krakonošovi (cesta) bol 4 ty a zanechal za sebou ine esa. Drasal 170km siel od 70km celych 100 sám! Nechcelo sa mu čakať. Jobankovi dal dost minut.
Pri poznamke ,že Haring by ho rozvesal som sa zchuti zasmial. Inak o akej pýche to vravíš? Byt chory je pycha? Defekty su pycha? Ach. Nezavid
16.08.2020 - 18:46:22
02
No... ešte stále vo mne dozrievajú včerajšie zážitky. V skratke: dávno som nešiel nič také ťažké, ak vôbec niekedy. Tie stojky boli brutálne. Tvrdá, poctivá trať, jednoznačne hodná majstrovského preteku, možno pár miest bolo zbytočne vyhranených (hlavne to kde sa tlačilo), ale inak skladba trate u mňa na jednotku. Dôkladne preverila každého, nielen hore, ale aj dole kopcom... ešte teraz ma bolia ruky jak hovado. Značenie bolo ukážkové, osobne som nemal jediný problém, tak by to malo vyzerať. No a samotný priebeh pretekov vo mne zanechal množstvo spomienok, ktoré ešte tiež musím vstrebať...najprv teplo, dusno, potom masakrálne stojky, ďalej snaha ísť s rozumom a neprepaľovat, následne búrka s krúpami a zjazdovanie v "toboganoch"...no a nakoniec ešte tvrdý súboj s Kostelom o medailu na posledných 10km, kde som po 4,5h zo seba vymačkal sily, o ktorých som ani nevedel :) Summa summarum: jeden z mojich top zážitkov na bicykli.
16.08.2020 - 18:48:32
020
Musím len súhlasiť, na dlhej zo bolo včera veľmi ťažké pri daných podmienkach . Myslím, že nič fyzicky ťažšie som nešiel. Tlačenie biku hore kopcom , občas aj dole bol asi bonus ?
Posledných pár km som mal za cieľ iba dokončiť pretek.
Organizácia preteku a značenie bolo veľmi dobré, bez výhrad.
Na tento ročník sa bude asi ešte dlho spomínať .
16.08.2020 - 19:49:08
06
Organizátorom klobúk dole ! Takúto trať postaviť na SVK je umenie. Značenie top, bufety top všetko bolo parádne ! Až na tu studenú sprchu ! :D To bolo asi jediné mínus ! :D inak treba povedať, že som bol milo prekvapený z toho že na SVK postavil niekto takúto trať ktorá mala charakter skutočného "pure MTB" ! :) Naozaj páni urobili ste to perfektne a píšem to preto, lebo som už nejaký ten pretek pojazdil aj vonku a tie traily ! No pecka ! Proste CELÉ DOBRE ! Isto aj budúci rok, ale nie na dlhu :D
16.08.2020 - 22:16:20
08
keyboard_arrow_up