Zaujímalo by ma personálne zloženie tej Tour jury mafie či sa nezhoduje s obsadením čo ho vyradila onehdá...
09.09.2020 - 20:47:02
01
Caleb a Samm sa Peťa zastali...Za to Caleb Ewan sa snažil Petra pochopiť: "No viete, na konci sme v zápale diania a na páske ide o víťazstvo na Tour de France. Nie vždy rozmýšľate o bezpečnosti, ale o tom, ako sa dostať na do cieľa prvý. Som si istý, že Peter tým nemyslel nič zlé. Ok, vyzerá to trochu zle na TV a možno to nemal urobiť, ale určite nechcel nič zlé." Podobne reagoval aj Sam Bennett: "Bol tam chaos, ani neviem, čo sa stalo. Možno so mnou niektorí nebudú súhlasiť, ale v poslednej dobe sú šprinty akoby označené nálepkou PG (Parental guidance). To nás rovno môžu zoradiť na čiaru a povedať: Ideš! Stalo sa to dnes, ale druhýkrát sa to možno nestane. Zelený dres chcem vyhrať férovo, v bitke, nie zásluhou faktu, že niekomu vzali body. Je to tak, ako to je. Nedá sa o tom povedať nič zlé ani dobré," reagoval pre Sporzu.
09.09.2020 - 20:49:16
07
Ako som už včera písal Samm je férový človek. Aj Roman Kreuziger na svojej stránke, tiež upozornil na tú tyč.
09.09.2020 - 20:50:10
00
Ze vas to vie este v dnesnom svete rozculit... aj takeho Djokovica poslali z NY domov lebo takmer "prizabil" ciaroveho rozhodcu, takze hned po zavere etapy som si povedal ze to je v pr.....

btw si pri tejto prilezitosti zaspominajme na svetom uznavane spurty MVDP :)
https://www.youtube.com/watch?v=vnYLC1aCgdw
09.09.2020 - 20:59:30
05
Irsko je vacsi marketingovy trh ako SK
09.09.2020 - 21:38:40
00
zda sa mi, ze v poslednom case sagan stratil ten spravny instinkt na sprinty a vyber pozicie (asi si v nich aj menej veri) a potom robi zufale rozhodnutia... iste je pod brutalnym tlakom (+ adrenalin v danom momente) a v takej pozicii sa tazko rozhoduje ci vypustit sprint v dosledku zlej pozicie, alebo to znasilnovat aj za cenu, ze moze dojst k nehode a k zraneniam... ja si myslim ze zdravie je prvorade a aj s ohladom na minule pripady je rozhodnutie asi v poriadku (zda sa mi ze uz chvilku pred tym mal problem aj s hofstedterom - v tom dnesnom dojazde)... umysel by som v tom ale zo strany sagana nevidel...

inak podľa mna uz v siedmej etape to z jeho strany nebolo zrovna idealne (tiez tam hodil peknu vlnku), aj ked oproti dnesku to bolo este OK...
09.09.2020 - 21:42:51
00
Pre belgickú tv wva nazval Peťa hlupou opicou. To je ale charakter...je to vlastne taký belgický chudák, ako tá belgická fašistická policajtka na letisku kde doslova umučili toho Slováka :envy:
09.09.2020 - 21:47:58
04
Škoda že ho nevylúčili
Stihol by este okolo slovenska 😂
09.09.2020 - 22:00:36
09
inak názor Franka Hosteho, ktory prebral portal cycling info, je podľa mna celkom triezvy a objektivny... ale chleba lacnejsi aj tak zajtra nebude :)
09.09.2020 - 22:03:02
00
Bravo jury, uloha na tento rok splnena, po druhý krát ste vzali Saganovi zeleny dres. To si myslim ze je uz na 90% istota aj ked Bennett z takehoto vitazstva zrejme v Parizi velku radost mat nebude. Ten flak na tom zelenom drese ze ho ziskal s pomocou jury tam uz zostane.

Primitivneho belgickeho chlapceka nema zmysel komentovat.
09.09.2020 - 22:06:41
01
zachary napísal:
toto gesto WvA ostane nepotrestané?


Dostal pokutu 200CHF
09.09.2020 - 22:07:03
02
porcupine1 napísal:
inak názor Franka Hosteho, ktory prebral portal cycling info, je podľa mna celkom triezvy a objektivny... ale chleba lacnejsi aj tak zajtra nebude :)

Kto je to Frank Hoste? Chudák zo západu z 32 víťazstvami a jednou bodovackou z tdf, ktorý ako väčšina západných cykloodbornikom nevie stráviť úspechy Peťa,a ide 3 násobneho majstra sveta v rade a 7 násobneho víťaza bodovacky poučovať,ako sa má špurtovať...
09.09.2020 - 22:09:12
01
jerry74 napísal:
Pre belgickú tv wva nazval Peťa hlupou opicou. To je ale charakter...je to vlastne taký belgický chudák, ako tá belgická fašistická policajtka na letisku kde doslova umučili toho Slováka :envy:


Tento fracek si neuvedomuje že hovorí o 3-násobnom majstrovi sveta? O potmavšom športovcovi by si to zrejme nedovolil povedať.

Ako už bol spomenutý aj príklad s Nolem, zase sa ukázalo že pre západ sme stále len zaostalý východ a odbytisko na druhotriedny tovar.
09.09.2020 - 22:22:12
03
matt napísal:
...
btw si pri tejto prilezitosti zaspominajme na svetom uznavane spurty MVDP :)
https://www.youtube.com/watch?v=vnYLC1aCgdw

špecialne 4:05 :-)
09.09.2020 - 22:42:00
00
aspon bude mat peto o dovod viac spravit nejaky pekny unik a kaslat na celu bodovacku :)
09.09.2020 - 22:45:37
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up