Dobrý deň prajem
chcel by som kupit bud HT od rock machine konkretne :
https://www.mtbiker.sk/shop/bicykle/horske-bicykle/pevne-a-hardtail/rock-machine-blizz-crb-70-29-model-2020-seda-modra-cierna.html
alebo:
https://www.mtbiker.sk/shop/bicykle/horske-bicykle/celoodpruzene/rock-machine-blizzard-trl-90--29--model-2019.html

Jazda kopce aj do kopca aj s kopca sem tam teren viem ze su to bike uplne odlisne ale momentalne mam HT a bojim sa uprimne toho perovania ako by sa to chovalo pri slapani do kopca a tak aj do buducna co sa tyka udrzby.
Pripadne ak niekto vyuziva nieco z tohto nech da svoje skusenosti a pocity z jazdy dakujem.

Velkosť M by bola vhodna na vysku 174 cm ?
Dakujem este raz.

    23.09.2020 - 18:28:18
    00
    Ten full ma o 3 kila viac a urcite to budes citit. Tlmic si vies zamknut. Ak nejazdis aspon 80% v technickom terene tak ten HT bude urcite lepsi.
    23.09.2020 - 20:52:09
    00
    lubo_j napísal:
    Ten full ma o 3 kila viac a urcite to budes citit. Tlmic si vies zamknut. Ak nejazdis aspon 80% v technickom terene tak ten HT bude urcite lepsi.


    Ďakujem za odpoveď momentalne mam bike a ma čosi cez 14kg
    23.09.2020 - 21:36:29
    00
    Ahoj, mam ten trl 90 -29 od utorka doma, mozno ti pomozu prve dojmy.
    Bal som sa troch veci, pohupovania, asfaltu a vahy. Do kopcov necitim velky rozdiel oproti 26'' HT, ked privries tlmic (uzamknut uplne nejde) ide to hore v pohode, ale samozrejme oproti HT je to lenivejsie. Co sa tyka presunov na asfalte, uplna pohodicka, je to tank, ide to, dal som si teraz v sobotu 70km bez nejakych vacsich problemov. Kde ale vidim najvacsi rozdiel je komfort, v zjazde sa citis sa ovela bezpecnejsie a suverenejsie, na hrbolatych cestach je to ovela menej unavne, takze ak zoberies tento bike tak na normalne zabavne jazdenie je to bez problemov. Ak vsak chces vykon, resp mas v partii nejakych dupacov, tak ten ht karbon bude urcite lepsia volba. Ja byvam v RK, takze tu naokolo jazdim viac menej system kopec-zjazd (velka fatra, nizke tatry) a mam ten TRL 90 kde vyuzit a ak by som sa rozhodoval znovu, tak by som zase isiel do neho.
    28.09.2020 - 15:58:36
    10
    Aky je dovod ze chces dalsi bike? Hlavne aky je dovod ze chces dalsie HT ktore je velmi podobne tomu co uz mas v popise?
    28.09.2020 - 17:19:13
    00
    keyboard_arrow_up