No keď to nechce admin tak si spravíme na to tému sami :lol: ?
Som tu pár rokov a líšku som si dal do nepriateľov len nedávno ako úplne prvého. Ani som neveril ,ako to vie byť príjemné. Tak som to skúsil ešte s jedným pánom a tiež paráda.
06.10.2020 - 20:28:27
00
cervo Aky vyznam ma anonymizacia autora hodnotenia bikeu v profile uzivatela? :-)
07.10.2020 - 00:02:45
00
keby na tie inkriminované osoby nikto nereagoval bolo by fórum ešte čistejšie, takže kde nepomôže admin či moderátor vieme si pomôcť sami!
07.10.2020 - 07:25:05
02
nepodarilo sa mi to z rychlika najst, ale 2 veci ohladom komentarov k clankom:
1) mozno len moje nastavenie, ale ak moje meno nieje spomenute, tak nedostanem notifikaciu na reakcie na moj prispevok, spravne?
2) odpovedal som na staru otazku k mojmu komentu (tu), ale neviem ci som prvy raz nespomenul uzivatela pomocou "@", alebo co sa stalo, ... kazdopadne, editaciou prispevku nemozem pridat upozornenie pre uzivatela? Funkcia "@" je mozna iba pri novom prispevku?
07.10.2020 - 14:04:12
00
Palo TT skusime vymysliet nejaky indikator spatnej vazby od komunity, ktory bude uzivatel vidiet, ale nebude verejny. Aby vedel ako je vnimany a snad si potom premysli, ci zmeni sposoby, alebo ci ma vobec vyznam prispievat. Ale musime to premysliet, taketo veci zvyknu mat nezelane vedlajsie ucinky.

user_id je to defaultne nastavenie. Rachela by asi mohol povolit zoznam pozitivnych hodnoteni pre biky a foto.

stanos4 1.) tak ako pises a 2.) tak ako pises. Pri komentaroch (ak mas zapnute notifikacie) dostanes notifikaciu pri kazdom novom prispevku, nielen ked niekto reaguje na ten tvoj. A notifikacie pri editacii sa neposielaju, aby sa zabranilo duplicitnym notifikaciam (ani vo fore sa neposle notifikacia o spomenuti uzivatela ak sa prida az pri editacii prispevku). Je to riesitelne, ale neviem slubit kedy.

Inak, otazka do plena - chceli by ste notifikacie pri udeleni pozitivneho hodnotenia na vas prispevok / foto / bike / vyjazd? Nerobime to momentalne, lebo by toho mohlo byt pri niektorych uzivateloch dost vela, ale je to navrh na zlepsenie fora...
08.10.2020 - 19:39:30
01
K otazke dole, preco nie..bude to ako na FB ze ukaze notifikaciu ked da niekto like na prispevok resp. fotku.
08.10.2020 - 20:49:34
00
skorej ako notifikacie by som mozno uvital prehlad vlastnych prispevkov ktore mali nejaky feedback. Napr. zo zoznamu prispevkov vo fore, co ma uzivatel pod svojim kontom, spravit tabulku ktora sa da sortovat/filtrovat podla typu/mnozstva feedbacku? a tam mozno aj ukazovat pocet negativnych feedbackov?
08.10.2020 - 21:27:19
02
a notifikacie o odstraneni prispevku ? to by mohla by technicky celkom jednoducha vec ...
08.10.2020 - 21:38:05
00
stanos4 premyslime.

ivast áno, to je v pláne - aj s odkazom na pravidlo na báze ktorého sa to odstránilo. Aj nejaký maly odkaz v pôvodnej téme, že bol odstránený príspevok. Viem, že moderátori malo vysvetľujú zmazanie príspevkov, ale myslím že si ich autori vedia domyslieť ktoré pravidlo porušili. Ale budeme to dopĺňať.

Inak sa teraz dosť venujeme iným sekciám, ale príde postupne na rad aj fórum.
08.10.2020 - 21:45:48
00
notifikacie pri udeleni pozitivneho hodnotenia - jedine, ak sa to bude dat v nastaveniach vypnut :)
08.10.2020 - 21:48:31
09
A čo tak pod článkom označovať nové komentáre, keďže komentáre čítam možno prvé 2 dni po zverejnení článku, potom to už nemá zmysel, lebo sa mi nechce hľadať ktorý je nový a ktorý som už čítal - a navyše ak sa ešte vďaka +/- hodnotení stále prehadzujú... Je to otravné, posledné dni už nepozerám Imrov dobrý článok, komentáre si prečítam možno o mesiac, keď nebude nikto definitívne komentovať.
08.10.2020 - 21:49:34
07
Ano, asi by sme nejak mohli, pre prihlasenych uzivatelov. Davnejsie bola rarita, ze bolo viac ako 5-6 komentarov, teraz je pod viacerymi clankami celkom uzitocna diskusia.
08.10.2020 - 22:00:52
11
cervo napísal:
user_id je to defaultne nastavenie. Rachela by asi mohol povolit zoznam pozitivnych hodnoteni pre biky a foto.


Bolo by to fajn. :-)
08.10.2020 - 22:37:17
00
ahojte,
ja by som veľmi privítal možnosť uloženia príspevkov pre spätné dohľadanie. Kľudne by stačilo využiť už existujúce databázy hodnotenia.

Napríklad vo fotkách z výjazdov by som rád niekedy odjazdil lajknuté výjazdy.

V technických témach sú cenné rady ako šafran a veľmi rýchlo sa stratia. Nemusím lajkovať (súhlasiť) ale poďakovaním by som si danú radu uložil, a pozrel v téme keď ju budem potrebovať.
09.10.2020 - 10:43:43
19
toto podporujem aj ja, uz som to tiez navrhoval a bolo by to velmi uzotocne ....
09.10.2020 - 11:07:12
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up