až na to, že jeden je len poskok, a ten druhý je ten najdôležitejší
15.10.2020 - 09:47:23
01
celkom by ma zaujímalo aké riešenie by Sulík navrhol v takom česku kde im denne ľahne 50 ľudí.práve na takýchto chytrákov a nerozhodnosť dnes tragicky doplácajú.
15.10.2020 - 09:54:16
00
Na Slovensku pribudlo rekordných takmer 2000 nových prípadov koronavírusu. Urobili 12 500 testov, až 1929 bolo pozitívnych. Oznámil to premiér Matovič na Facebooku a opäť ostro zaútočil na SaS. Ak ľudia nebudú dodržiavať opatrenia, dáva to za vinu Richardovi Sulíkovi.

Sorry za fotky , no nejde to celé stiahnuť . Môžete síce , vrátane mna Igorovi naklátiť do kktov , no momentalne čísla hovoria jasnou rečou . A ak si niekto mysli , že švédsky scenár je prijateľnejší , pozrite sa na ich posledné výsledky a zmeny “ vedúcich “ v uvažovaní ... ten vírus je proste prudko infekčný , preto “ polootvorený “ prístup nadobúda trhliny a vymyká sa z “kontrolovaneho šírenia sa “ . Pri takej premorenosti akú tu mame teraz , sa vírus aj napriek reštrikciám bude do plošnej vakcinacie šírit , síce pomalšie , ale bude ...

Prílohy:

644132F2-DFE4-484A-B79D-6E270954C747.png
644132F2-DFE4-484A-B79D-6E270954C747.png 477.1 KiB thumb_up0thumb_down

66C0434B-3581-4457-9C75-D85A773E6E17.png
66C0434B-3581-4457-9C75-D85A773E6E17.png 421.4 KiB thumb_up0thumb_down

15.10.2020 - 09:59:43
00
triki - u nich bol problem tie krajske volby 4.oktobra. Prave kvoli nim Babis a spol nechceli riesit ziadne tvrdsie opatrenia. Riesit sa zacalo az po nich, a to uz bolo neskoro.
Uz aj navysuju kapacitu mimo nemocnic, cez vikend pribudne 500 lozok v Letnanoch na vystavisku.
No pritom je otazka ci bude mat kto pri nich pracovat.
15.10.2020 - 10:00:01
00
Precital som si ten status a ten priemer je vazne c.u.r.a.k. To uz snad by som skusol za premiera aj toho Pelleho. Tak nevyrovnany jedinec sa len tak lahko nevidi. Stale bude zivit ten spor, pripominat zradu, ale sam sa do zrkadla pritom nepozrie. Zlyhal v prvom rade on.
V tych Cechach to uz naozaj nevyzera dobre. Pred hodinou som dohovoril so zakaznikom a vravel, ze im za chvilu skolabuje nemocnica v Novom Meste na Morave. Uz maju full kapacitu. :-(
15.10.2020 - 10:01:55
04
https://www1.pluska.sk/rady-a-tipy/znamy-lekar-to-povedal-nahlas-slovensko-fusuje-pocty-obeti-marniciach-nam-hromadia-tela?fbclid=IwAR3X-5osruttpGsba_Er7zLB82huMNZbUw4FQliGyV8Dnvp3Mu_bajj3m0A
Na potvrdenie priciny caka dalsich 80 mrtvych.
15.10.2020 - 10:05:36
01
v česku už nebude mať kto liečiť,počty mŕtvych budú rapídne stúpať a nakoniec to uzavrú kompletne a chytráci typu sulík ktorí to chceli len pomaly opatrne budú mať aj tak hlavu v smútku pretože ich ekonomika padne ešte viac na hubu.
matelko chcel by za pekného v septembri kedy sa to malo zavrieť tak ako teraz.sulík chce by za pekného teraz keď už len ovce nevidia,že smerujeme do hoven a naše zdravotníctvo úplne.Sulíka by som osobne dávno vydrbal z vlády.
15.10.2020 - 10:09:57
01
Ramon1, Matovica som sice nevolil, ale zo zaciatku som mu celkom fandil. Za to, co teraz predvadza, uz u mna nema ani kusok dovery. Za momentalny stav je zodpovedny prave Matovic, nie Sulik. Dva tyzdne pred zacatim skolskeho roka sa malo pristupit k obmedzovaniu hranic, mali sa zakazat hromadne akcie (koncerty, rozne chlastacky ako "rozlucka s letom" a pod.). Ked videli kde a preco to rastie, mali to zacat riesit lokalne v ohniskach nakazy, mali byt tvrde postihy za porusovanie vtedajsich opatreni, ked v septembri chceli stopnut/obmedzit svadby, tak Matovic loboval za zmiernenie navrhovanych opatreni, ... Mohol by som takto pokracovat. Este raz, za momentalny stav je zodpovedny Matovic, tak nech sa nesnazi to teraz cele hodit na Sulika.

Celoplosne zatvaranie restauracii a fitiek nema opodstatnenie. Vcera som si bol este zacvicit, boli sme vo fitku 2 (slovom dvaja), lebo mam kluc a chodim tam mimo bezneho navalu (od dnes nemozem ani to). Stale si myslim, ze sa to ma zatvarat lokalne (podla poctu nakazenych v jednotlivych okresoch).


Naposledy upravil clxno1 dňa 15.10.2020 - 10:41:54, celkovo upravené 1 krát.

15.10.2020 - 10:16:24
020
Presne tak.Ludia ak nebudu aj dodrziavat pravidla nie kvoli Sulikovi,ale kvoli tomuto dementovi co uz ani nos medzi ocami mu nikto neveri a pocuvat ho uz tiez nema nikto nervy.Zebrak zaprdeny cely jak je
15.10.2020 - 10:18:48
02
Prosim Vas, ja nesledujem facebooky nasich politikov. Tomu sasovi z trnavy uplne preplo alebo su nejake relevantne info ze SAS nejako zlahcovalo situaciu ? Rozumiem pohladu Sulika aj ked s nim nemusim suhlasit len chcem vediet, ci este okrem toho, ze sa mu zdalo zatvaranie vsetkych restauracii privela, tak ci bolo este nieco ine.
15.10.2020 - 10:20:09
00
Suhlasim samozrejme . No teraz keďže narobil take kkociny , na zvládnutie tejto situácie v ktorej sme a ako je tento “kovidovy vlak “ rozbombovaný , musíme mocne brzdiť aby sme to obmedzili s minimálnymi stratami / životy , ekonomika , zdravie / ...
15.10.2020 - 10:20:39
01
Nie, len si niekto dovolil Matovicovi oponovat. V SASke sa podla mna smeju na kazdom statuse od Matovica, aky je to chmulo.
15.10.2020 - 10:23:27
04
will napísal:
Prosim Vas, ja nesledujem facebooky nasich politikov. Tomu sasovi z trnavy uplne preplo alebo su nejake relevantne info ze SAS nejako zlahcovalo situaciu ? Rozumiem pohladu Sulika aj ked s nim nemusim suhlasit len chcem vediet, ci este okrem toho, ze sa mu zdalo zatvaranie vsetkych restauracii privela, tak ci bolo este nieco ine.

Posledný prieskum verejnej mienky ukázal, že SaS dobehla Oľano tak mu rupli nervy.
15.10.2020 - 10:24:41
03
sulík situáciu nezľahčoval on ju klasicky ignoroval.aj blbec vedel,že ak otvorím hranice tak navrátilcov pre ich množstvo nikdy nemôžem otestovať,to boli len čisté bludy.hranice mali ostať zatvorené a žiadne dovolenky vonku.najprv to sem z vonku na konci leta navláčila lacná pracovná lúza z ukrajiny a srbska ale hranice sa neuzavreli šírilo sa to volne na ubytovniach ale stále sme boli v pohode.
15.10.2020 - 10:29:10
01
will napísal:
Prosim Vas, ja nesledujem facebooky nasich politikov. Tomu sasovi z trnavy uplne preplo alebo su nejake relevantne info ze SAS nejako zlahcovalo situaciu ? Rozumiem pohladu Sulika aj ked s nim nemusim suhlasit len chcem vediet, ci este okrem toho, ze sa mu zdalo zatvaranie vsetkych restauracii privela, tak ci bolo este nieco ine.

Te len ten chumaj klame, aby si polepsil v ovciach ludi, ktori ho este neprekukli.
Sulik praveze trval na noseni rusok aj v case, ked to nebolo povinne, vyjadril sa tak uz viackrat. S ruskami suhlasil, aj s obmedzenim ludi na plochu predajne/prevadzok, atd. Na nete je s nim viacero rozhovorov na tuto temu
15.10.2020 - 10:31:35
01
keyboard_arrow_up