skutocne som sa davno nevratil z maratonu s takym dobrym pocitom. Vsetko v poriadku, vysledok tiez, jedina chybicka bol ten tankodrom asi 2 km pred cielom. Na tej luke mi vypadali vsetky plomby. :evil:
31.05.2008 - 17:15:17
00
skutocne som sa davno nevratil z maratonu s takym dobrym pocitom. Vsetko v poriadku, vysledok tiez, jedina chybicka bol ten tankodrom asi 2 km pred cielom. Na tej luke mi vypadali vsetky plomby. :evil:


Tak ten tankodrom fakt nebol bohvieco, hlavne na tej mojej vidle :roll:, mozno este ten stupacik cez ten lesik, tusim 3km pred cielom to bolo brutale aj na mediano trati. Inak obcerstvovacky a znacenie trate bolo podla mna super. Dlhsia prezentacia mi vyhovovala lebo som prisiel 10min pred oficialnym startom :lol:

dakujem CKP ZA


Naposledy upravil janda dňa 31.05.2008 - 18:45:39, celkovo upravené 1 krát.

31.05.2008 - 17:28:14
00
no taktiez som spokojny prespokojny az na tu travu mam htcko a myslel som si ze mam triasku :) ale inac tiez pochvalujem znacenie a DRUHU obcerstvovacku na mediane a vobec vsetko vratane tomboly (tie ponozky su ale fakt poholdne ) :wink:

naozaj to bolo vsetko pekne 8)
31.05.2008 - 17:40:47
00
Zdravim, tak aj ja som dneska absolvoval tento maraton, bol to vobec moj prvy maraton a trat mediano, a som nadmieru spokojny s organizaciou aj so zaujimavou tratou. Zaroven chcem este raz podakovat chalanom, ktori zastavili, a pomohli mi s vytahovanim biku naspet hore na trat po mojom pade na 12 km...nastastie sa mi nic vaznejsie nestalo a mohol som pretek dokoncit. Uz sa tesim na dalsi rocnik.
31.05.2008 - 18:08:28
00
jedina chybicka bol ten tankodrom asi 2 km pred cielom. Na tej luke mi vypadali vsetky plomby. :evil:

to je asi jedina chybicka na kotrj sa zhodneme, ale znacenie bolo luxusne...
31.05.2008 - 18:30:36
00
taktiez to bol moj prvy :wink: a to ako na inych maratonoch bludite alebo je horsie znacenie ci co ?
31.05.2008 - 18:33:00
00
Cawte, ten tankodrom bol fakt blby, aj ten stupacik pred tym - normale som nevladala bike tlacit :oops:, ale to bola asi ta vynutena zmena trasy vzhladom k tomu milemu sukromnikovi, ktory nedovolil viest cez jeho pozemok povodnu trasu... Inak mne sa veeelmi pacilo, super bol ten vyhlad ponad Strecno 8) A organizacia tiez super, naozaj si niektori organizatori mozu brat priklad :!:
Zajtra drzte palce na Pravenci :twisted:


Naposledy upravil LiviaZV dňa 31.05.2008 - 19:14:06, celkovo upravené 1 krát.

31.05.2008 - 19:08:08
00
Moj 1.maraton , v pohode sa mi pacilo , znacenie super , najma 2.obcerstvovacka , kde som si dal dlhsiu pauzu a kamos dostal taky defekt , ze roztrhol plast a nechceli ho odviest do Stranav lebo nebol zraneny a tak musel od 2.obcerstvovacky ist peso :!: Super zjazdy a umrtvujuce stupanie vlekom a ta luka ma dost nasrala ale pekna skusenost 8)
31.05.2008 - 19:11:09
00
Super parada:)
Ties to bol moj prvy a cele to bolo super. Siel som Mediano. Nastastie sa mi nic nestalo hlavne na tych ziazdoch, bolo tam vela skal a niektori tade leteli aj 65. Mne sa pacil aj ten dlhsi stupak hore z Visnoveho az na cca 950 m.n.m.
31.05.2008 - 19:36:13
00
Zúčastnil som sa aj minulý rok v Rajeckej Lesnej kde som nemal toľko šťastia ako tu, lebo som chytil dva defekty :cry: Ale tento maratón sa mi veľmi páčil. Až na tú lúku ktorá tam naozaj nemusela byť. :x Ale aj napriek tomu sa mi darilo. Tak ďakujem všetkým usporiadateľom za perfektne usporiadaný pretek :wink:

P.S. Teším sa na druhý rok :)
31.05.2008 - 19:40:33
00
Rovnako hlboká poklona pred celým štábom z CPK, super organizácia, špičkové značenie, vhodne umiestnené občerstvovačky, skvelý program....len na tej dlhej keby sa nešli také bomby :shock: môj výsledok samozrejme spokojnosť :lol:

Prílohy:

Dana_Dutch_Giro.jpg
Dana_Dutch_Giro.jpg 359.25 KiB thumb_up0thumb_down

31.05.2008 - 19:57:11
00
...

Prílohy:

kajco_Imroman.jpg
kajco_Imroman.jpg 383.05 KiB thumb_up0thumb_down

31.05.2008 - 19:59:02
00
Vynikajuci maraton, som velmi spokojny. Co sa tyka znacenia, jedla, a pod. nemam vyhrad. Akurat ta registracia, sem-tam trochu drhla ale to su kraviny...organizatorom ide pochvala.

Trat sa mi pacila, bola narocna ale tie stupania mi sedeli, normalne som si to uzival, ziadne krizy neboli. Jedine kde som si pekne ponadaval (ale tak pre seba:)) bol ten usek za Strecnom, ta stojka, to bolo fakt krute. No a ta luka na konci tiez. Asi sa mi vyplatilo, ze som sa vcera na staromestskych slavnostiach tak pekne najedol, glykogen bol nabity na max. :lol:

Inak dneska pekny hic, jedneho chalana nasi viezli z polomu dole autom a prisla pre neho sanitka lebo normalne skolaboval...a to tam boli viacej ludi na odpadnutie ako som pocul. Vela ich to proste prepalilo, polom je svina kopec...

Konece sa mi podarilo prerazit do prvej desiny, konkretne 9 miesto celkovo na dlhej trati, skoda toho, ze ma jeden borec (inak pozdravujem) obehol na cielovej paske :cry: . V stupani z vrutok som mu v kopci usiel ale proste zrazu pred cielom ani neviem kde sa vzal ma obehol ako maleho chlapca :D...bol proste lepsi no...

A dakujem svojej laske za povzbudzovanie a aj za super foto. Ked som ta videl na tej luke tak hned sa mi zvysil tep :wink:

Prílohy:

P5310023 (Large).jpg
P5310023 (Large).jpg 78.81 KiB thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil Imroman dňa 31.05.2008 - 20:01:22, celkovo upravené 1 krát.

31.05.2008 - 20:00:10
00
Licho sa prihlásil medzi elitu, lebo má licenciu na zjazd a čuduj sa svete skončil na bedni :lol: tretí z troch, aj to sa počíta :wink:

Prílohy:

Licho_elita.jpg
Licho_elita.jpg 312.36 KiB thumb_up0thumb_down

31.05.2008 - 20:01:13
00
Licho sa síce o umiestnení na bedni dozvedel až po telefóne odo mňa, zato pohár a ceny si užili všetci okolo :lol:

Prílohy:

Lapierre_Iceman.jpg
Lapierre_Iceman.jpg 274.47 KiB thumb_up0thumb_down

31.05.2008 - 20:04:43
00
keyboard_arrow_up