Myslím, že krátka trať mala okolo 36km a dlhá, keďže sa nešla dve kolá s prechodom cez cieľ mohla mať asi 70km. Škoda, že organizátor tieto veci neoznámil. Sprcha a ambulancia, chýbali, aôe čo ich bolo to treba? Tá cestovina bola zatiaľ z pretekov najlepšia. Organizátor by mal lepšie umiestniť štart a cieš - kolízne situácie. Ostatné nemalo výtky - slušný štandart.
01.06.2008 - 21:08:50
00

Alebo Ta bolela ruka :lol:
A za malo ...


:P Vdaka aj za druhu foto :!:
01.06.2008 - 21:09:04
00
Marikka:
428

Prílohy:

IMG_2790.JPG
IMG_2790.JPG 507.4 KiB thumb_up0thumb_down

01.06.2008 - 21:10:56
00
keby sa naslo cislo 413 bol by som veeelmi rad :)
01.06.2008 - 21:13:57
00
Marikka:
428


Dakujem Ti velmi pekne. Nabuduce ta aj ja vyfotim... :D :lol:
01.06.2008 - 21:24:55
00
keby sa naslo cislo 413 bol by som veeelmi rad :)


Nepotesim Ta :(

BTW, tie cisla sa hrozne leskli a par ich tazko orzoznat ... ale nie si tam urcite ... lebo posledne, co mam, je 415 a ten prisiel pred Tebou ...
01.06.2008 - 21:26:13
00

Dakujem Ti velmi pekne. Nabuduce ta aj ja vyfotim... :D :lol:


Za malicko ... tak na tu foto si pockam :lol:
01.06.2008 - 21:27:54
00
Tá cestovina bola zatiaľ z pretekov najlepšia.
Suchá chutila presne ako v Partizánskom. :?
Chlapci zabudli zabezpečiť bezmäsitú prílohu. :(
A v prihlasovacom systéme ponúkajú na výber, iba tým kalia vodu.
Inak OK.
01.06.2008 - 22:16:25
00
tu je tiez jedna mensia zmena, hlavne chcem upozornit menej technicky zdatnych na zopar mensich skockov :)

cely cas som myslel na Martinuxa, kde asi budu tie skoky, potom som zrazu zbadal hnusnych Paparazzi - ziadne varovanie, iba cvak, blesk - svine cakali na drzku a senzaciu :evil: a ja debil superstar som po zhliadnuti objektivu pustil bajk a prehrabol ofinku a povyberal mak z ranneho kolaca spomedzi zubov - skoro som hodil drzku... :lol:

pekne useky, uprava trasy po minulom roku bola moc prospesna, na dlhej som nameral 70 km a 1620 vyskovych, rychla a pekna trat aj ked trosku maksia po dazdi, znacenie super, obcerstvovacky tiez. Som rad, ze nie kazdy usporiadatel ma snahu stavat trasu maratonu tak, aby bola nezjazdna, hlavne, ze vytlacime cez tri vrstevnice bajk pesi a nameriame najviac vyskovych v najkratsom case. Sprchovanie pruser, ale kedze nebolo ani minuly rok, tak zazraky som necakal. Na jedlo a pivo sa necakalo - pochopili rychly vydaj.

A najlepsie na zaver - som rad, ze na tento maraton chodi malo ludi, bol to taky kludny nedelny maratonik :P
01.06.2008 - 22:35:43
00
:roll: Škoda, mohol som tomu naložiť ešte viac, určite by som dotiahol STAXa.


hehe vy ste sa ma snazili s Marosom dotiahnut a ja vam stale utekat a dotiahnut nooo to je vlastne jedno kedze sa to nepodarilo :(

tie 4 minuty boli od 2ej obcerstvovacky najma vdaka zjazdu... cakam kedy moja dovera v Zesty prekroci hranicu a ja sa niekde v zjazde seriozne vystrem :o snad sa nedockam :twisted:
:wink: STAX prepáč, že som si Ťa pomýlil s Dutchmanom. To vieš biely bike, biely dres, už len tie tretry.

ok, ok ale nech sa to uz neopakuje ;) :lol: :lol: :lol:


2 minusy tohto maratonu - sprchy a zablokovana cesta pocas vyhlasovania vysledkov... Inak bez vyhrad.

v kazdom pripade dnes ma to fakt bavilo, vdaka organizatori.
01.06.2008 - 23:28:19
00
chalani aj by som vam napisal ze jak bolo bohuzial si toho moc vela s tohto maratonu nepametam viem ze v druhom kole s som bol na cele nasej vranovsej vypravy a potom si uz nic nepametam asi tak 3 hodiny mam totalne okno neviem kde som spadol ako som spadol ako som dosiel do ciela a ani sajnu nemam o tom co bolo v ciely. Len v ciely som vraj chalanom opakoval ze ci uz som im hovoril ako somnou spadlo asi tak kazdych 5 minut. Znova mi raz prilba zachranila zivot. Chalani noste prilby oplati sa to urcite. A velky bacha na seba zivot mame len jeden. Nastastie sa to skoncilo "len" tymto oknom a zopar skrabancami. Nechcem si ani predstavit co sa mohlo stat keby ze tu prilbu nemam.
01.06.2008 - 23:42:33
00
2Dudo: nemyslel som si, ze tam budes mat koliziu prave ty..

vsak som vam spominal, kto chcel mohol sa pridat so mnou na Magurku, mňamky :)
aj tak to vcerajsie teplo bolo brutus, ani si radsej nechcem predstavit ake to mohlo byt na maratone...

inak nepochopim ake zjazdy ste mali na mysli, mozno tak pred 2/4 obcerstvovackou, ale aj tak je to nic oproti Magure, tam je to aspon 20x dlhsie :wink:

2olliek: nakoniec si si to rozmyslela, spravne rozhodnutie
02.06.2008 - 07:39:04
00
u mna tiez viacmenej spokojnost, asi ako dudo napisal.
tiez som uz siel tuto trat minuly rok, tak ma toho az tak vela neprekvapilo a cakal som ze to bude kratsie ako 80km a aj bolo skoro o 10km, mne to vobec nevadi, len vo vysledkoch to naozaj vyzera akoby Barenyi jazdil na motorke:)
ale je pravda ze trasa bola cela zjazdna, co sa mi rata, rychly vydaj stravy a napojov (aj ked som sa k tomu dostal az po vyhlaseni a tombole). Velkym minusom su akurat tie sprchy, to ma naozaj nepotesilo a taktiez, to skore vyhlasenie vysledkov, mohli este chvilocku pockat, ale chapem ze sa obavali, aby to nedopadlo ako v Jure, kedze sa tam ukazali nejake mraky.

tiez mi vyhovovalo, ze sme sa na trati netlacili, co je prijemna zmena :)
len neviem ci vobec bola uskutocnena sutaz v hode budzoganom, kedze som sa na to tesil (po minulorocnom druhom mieste som si brusil zuby:)

Dudo: nejak moc sa na mna dotahujes, ty tusim poctivo trenujes, esteze sa mozem vyhovorit na jeden defekt:) a v cieli som zistil ze mi strelila aj jedna spica.
02.06.2008 - 09:41:33
00
2Dudo: nemyslel som si, ze tam budes mat koliziu prave ty..

kolizia nebola, trochu som to moje vyjadrenie pritiahol za vlasy... :lol:

Dudo: nejak moc sa na mna dotahujes, ty tusim poctivo trenujes, esteze sa mozem vyhovorit na jeden defekt:) a v cieli som zistil ze mi strelila aj jedna spica.

presne ako pises, dotahujem sa len v pripadoch, kedy ty to flakas, jazdis s prstom v nose a s defektami :evil:
02.06.2008 - 10:45:33
00
chalani aj by som vam napisal ze jak bolo bohuzial si toho moc vela s tohto maratonu nepametam viem ze v druhom kole s som bol na cele nasej vranovsej vypravy a potom si uz nic nepametam asi tak 3 hodiny mam totalne okno neviem kde som spadol ako som spadol ako som dosiel do ciela a ani sajnu nemam o tom co bolo v ciely. Len v ciely som vraj chalanom opakoval ze ci uz som im hovoril ako somnou spadlo asi tak kazdych 5 minut. Znova mi raz prilba zachranila zivot. Chalani noste prilby oplati sa to urcite. A velky bacha na seba zivot mame len jeden. Nastastie sa to skoncilo "len" tymto oknom a zopar skrabancami. Nechcem si ani predstavit co sa mohlo stat keby ze tu prilbu nemam.


Buno, ono to nieje len okno a skrabance. Stalo sa mi to iste, su to jasne priznaky otrasu mozgu. Odporucam vysetrenie na neurologii.. ked sa mi to pred 2 rokmi stalo tak si ma tam chceli nechat, ale musel som podpisat reverz lebo trebalo ist fotit...
02.06.2008 - 10:53:20
00
keyboard_arrow_up