treba sa tam zaregistrovat a linka

http://forum.garmin.sk/textove-f13/rece ... 5-t212.htm
02.06.2008 - 09:56:04
00
Sorry ale to je tá recenzia pozlátená so zwarovzki šutrákmi keď sa tam treba registrovať?

Táto téma by sa mala zamknúť pokial to giro neotestuje a nezreportuje :idea:
02.06.2008 - 11:03:15
00
presne tak - a uplne rovnako ako na tomto fore - obe fora vyzaduju registraciu - je to vecou pravidiel fora - kto si to chce precitat sa regne, kto nie sa neregne
howg
02.06.2008 - 11:20:57
00
Toto fórum nevyžaduje registráciu na to aby si si mohol prečítať nejaký príspevok, pokiaľ viem, a v tomto momente mám otvorený eksplórer a tieto príspevky vidím.

A ten report tu ešte nie je pretože asi nie je dokončený, pokiaľ hej, tak ho nájdeš možno aj na titulke ako býva zvykom. Toľko k veci.

Keď nie si srab tak nám ten report zverejni, nech máme čo porovnávať, keď ho giro dokončí, veď sa podeľ s nami o skúsenosti.
Reportov o novinkách je btw na anglických a nemeckých stránkach zadarmo fúra, na to nepotrebujem registráciu.
02.06.2008 - 13:38:18
00
recenzia nepresla do tohto fora, ma to 7,5MB (16 stran) a spakovane do 7mb.... chces to mailom? tak ho napis
02.06.2008 - 14:27:44
00
Dnes vysiel videotest Garmin Edge 705 na www.zive.cz: http://www.zive.cz/videa/sc-106/default ... d_video=97
02.06.2008 - 15:45:48
00
Hento je o ničom, veď ho ani nemá od blata ako ja :-)

Vydržte kým čosi naklepem.

Inak v sobotu sme s dutchmanom (edge 305) spoločne prešli fatranský maratón, tak verím, že to pozitívne ohodnotíte.
02.06.2008 - 16:44:15
00
Hento je o ničom, veď ho ani nemá od blata ako ja :-)

Vydržte kým čosi naklepem.

Inak v sobotu sme s dutchmanom (edge 305) spoločne prešli fatranský maratón, tak verím, že to pozitívne ohodnotíte.

V cechach asi neprsalo. :D :D :D
02.06.2008 - 17:11:48
00
giro tešime sa :wink:
02.06.2008 - 17:46:45
00
kto si chce precitat recenziu bez registracie tak je na tejto linke

http://www.sportreport.sk/sport/index.p ... &Itemid=71

ale tiez je bez blata;-)
02.06.2008 - 18:08:42
00
Sevas Rasťo T. hehe
Chôpi chcem tie Garminy zaradiť do môjho sortimentu tak ich pekne skritizujte alebo čo ... hehe
Otázka: Chcel by som si zakúpiť GARMIN Colorado 300. Ak som to správne pochopil je k nemu len Topo mapa. Ak chcem aj plnohodnotnú auto mapu /trebárs len slovenskú/ musím ju extra zakúpiť alebo sa dá aj stiahnuť odniekiaľ z netu?
Alebo sa dá Colorado 300 kúpiť aj v jednom balíku cyklo/cesta a patričným príslušenstvom aj do auta?
03.06.2008 - 18:39:04
00
caves turbi
asi si si uz precital co som pisal a co bolo fajn som pochvalil co nebolo ok som taktiez napisal. Bude dobre ked viaceri napisu recenziu lebo viac nazorov viac pohladov a dobrej kupe to len prospeje tak sa tesim na dalsie postrehy!
Musim sa pochvalit ze okrem Edge vlastnim aj Colorado 300 a v ramci DSL akcie ak Nuvi 200. zato som predal kamosovi polar 710 a dalsiemu znamemu garmin gpsmap60csx;-) u mna nema nic dlhu trvacnost;-)
To co chcem to ti lahko a tazko poradit. totiz neexistuje gps geret co je fasa na sport a aj do auta. vzdy je to kompromis. takze ak chces colorado - na bike si asi musis dokupit drzia a pulzmeter - ano aj tam funguje a zapisuje do logu ! dokonca je v tom aj fitnes rezim ale na ovladanie a funkcie nema na edge, a vydrz na vymenitelne tuzkace je nizsia - takze da sa menit beteria ale vydrzi o poznanie kratsie. takisto coloradu chyba napr. virtual partner a vobec fajn cyklofunkcie. do auta si musis dokupit nabijacku do auta a drziak... tak suma sumarum si doplatis... pritom ani edge ani colorado nemaju hlasovu navigaciu. vobec to nie je ziadna tragedia lebo som roky sa tak navigoval ale hlas byva obcas fajn. Ak mas korunky/eura kupo radsej lacnu navigaciu do auta aj s mapami a edge na jazdenie - toto urcite neolutujes.... a mapy - ano pre edge aj pre colorado su na sk v ramci kupy topo mapa SK - ak chces do auta musis dokupit bud skroads alebo city navigator 2008NT. este dnes sa da cez inzeraty dokupit napr nuvi200 z tej akcie od tcomu za slusnu cenu (tak 3,5 litra ) kde su cestne mapy sk a pl, hu, at, a ak sa menylim aj slo a hr.
Je to totiz firemna politika garminu a myslim ze nielen jeho ze umyselne nerobia univerzal pristroj ale radsej viacero speci geretov ktore maju skvele vychytavky ale zasa ak chces nieco mimo ich oboru tak je to chudobnejsie... biznis je biznis to nemusim zdoraznovat a nie vsetci su chudobni ako slovaci:((((
03.06.2008 - 20:43:38
00
Rasto T ďakujem za odpoveď a vôbec som ani na chvílu nepochyboval že mi dáš fundovanú odpoveď. hehe
Takže vidím to tak že zakúpim zvlášť do auta a zvlášť na bike GPSko a basta fidli. Do auta teda kúpim nejaký Núvo s ktorým mám už drobné skúsenosti.
Poprípade mi teda z Garminu ešte poraďte čisto Cyklo GPS. Moje nároky: nepotrebujem pulzmeter, tým pádom ani rôzne fitnes režimy a rátače spalovania /hehe/.
Podstatný je pre mňa dobrý príjem, piekný čitatelný farebný display, nadmorská výška, výdrž batérii a mapa SK poprípade 3D zobrazenie.
04.06.2008 - 09:32:23
00
tento by ti mohol vyhovavať http://www.navigacia.sk/produkt/010-006 ... -akcia.php popripade tento o niečo drahši http://www.navigacia.sk/produkt/010-006 ... k-topo.php
04.06.2008 - 10:57:24
00
Tak som sa vcelku trafil pretože som o Legend-e uvažoval.
04.06.2008 - 12:04:18
00
keyboard_arrow_up