Hack3r napísal:
kua to aby som konecne zacal fajcit :)

Alebo nechať si fajčiť.
12.11.2020 - 08:49:36
00
Hosť napísal:
Sportovec nemoze dostat plucnu formu? Pri mnozstve cca 70 000 identifikovanych nakazenych najdeme aj umrtia predtym (aspon navonok) zdravych, mladych ludi a rovnako aj obezneho cukrovkara, ktory prezil bez nasledkov. Chapem, ze niektori ludia maju hypertrofovanu amygdalu, ale taketo selektivne pripady sa daju postovat donekonecna.


Ja som to dal preto. Lebo ano, mnohí si myslia, že ak si mladý a športuješ, tak ti nič nehrozí.
A ak ti to vadí, nebude lepšie zablokovať cele forum?
12.11.2020 - 08:51:57
00
duves Neviem, preco by som si mal blokovat cele forum, neprispievas sem len Ty. Rovnako by som mohol argumentovat, ze ci nechces trochu spomalit sirenie osvety tymto sposobom ;-). Nevraviac, ze zrovna na tomto fore je to uz trochu nadbytocne.
12.11.2020 - 09:12:42
02
Ludom šibe. Manželka nastupila od pondelka 2.11.2020 do prace, do ambulancie.
Včera mala vedlajšia ambulancia konflikt s pacientom, nemal rúško a vykrikoval, že to je obmedzenie jeho práv. Až tak, že vyšiel lekar a povedal mu, že zavolajú policiu.
A pacient na to, že on je policajt, lekar mu vraví, ale aj ja som policajt (čo je pravda). Toto je uplne, že zlyhanie. Toto by toho cvoka čo vykrikoval, že rúško si neda, tak malo stat miesto. Okamžite prepustenie zo služobneho pomeru a pokutu dať.
12.11.2020 - 09:23:50
02
Parlament, policia, miestne potraviny. Vsetko je to len vzorka beznej populacie. Vsade najdes podla gaussovej krivky zopar dementov, pocetny bezny priemer aj par Ludi. Manzelka mala zavolat hliadku, nahrat si toho sasa na video a bol by rychlo vybaveny. Dalsia vec maju tam ochranku, vykopnut na dvor a tam nech vyblakuje co chce.
12.11.2020 - 09:40:52
03
nas priemer bezne dava svoje memecka na fb.
staci mu ze tam je jeho fotka

s.bkfrm.cz
12.11.2020 - 09:48:32
01
Hej a hned potom dal aj status, kde je definicia slova cigan... Odkaz na Ciganikovu. Ten chlap nema vsetkych doma. Jeho asi sikanovali, alebo co, lebo sa zda, ze si uziva, ked moze deptat cely narod.
12.11.2020 - 09:59:18
014
On je psychicky chory a neznesie ziadnu kritiku. Hanbim sa za neho ako "nasho" premiera.
12.11.2020 - 10:38:39
012
To je tak ked sa postavy vrece zamakov len aby tam nebol Smer.
12.11.2020 - 10:45:03
06
Hej a hned potom dal aj status, kde je definicia slova cigan... Odkaz na Ciganikovu. Ten chlap nema vsetkych doma. Jeho asi sikanovali, alebo co, lebo sa zda, ze si uziva, ked moze deptat cely narod.
mozno toto bolo spustacim mechanizmom :)
https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/matovic-plakal-kozkou-kurata
12.11.2020 - 10:56:27
00
romanx napísal:
On je psychicky chory a neznesie ziadnu kritiku. Hanbim sa za neho ako "nasho" premiera.

Cítim to presne rovnako.Ale najviac som sklamaný z jeho prejavu,lebo to akú ,,žumpu" on vypúšťa z papule,tak to je nehodné štamgasta 4.cenovej a nie ešte premiéra tejto krajiny.Toľko urážok,invektív a nenávisti ktorú on nosí v sebe a prská na všetkých,ktorí si mu dovolia oponovať a nesúhlasia z jeho ,,experimentami" tak to je nad môj pochop.Tento človek dopadne veľmi zle,lebo už sme tu mali viac premiérov,ale ešte sme tu nemali premiéra,ktorý sa neustále vyhráža občanom,uráža odbornú verejnosť a vlastne všetkých, ktorí si dovolia mať opačný názor.Ale mňa to neprekvapuje,pretože on a jeho ,,partia" vlastne nemajú ľudom čo ponúknuť,parlamentné voľby vyhrali len vďaka neustálemu napádaniu Fica a smeru a frustrácie ľudí z doterajšieho spôsobu vládnutia. Ten človek nemá mentálnu ani morálnu výbavu ,aby mohol byť na čele krajiny.Veľmi som sa pobavil,keď som čítal článok,ktorý mu adresovala jeho vlastná sestra-tak to sa už trefnejšie ani nedalo napísať.
12.11.2020 - 11:19:18
023
nemo1 napísal:
To je tak ked sa postavy vrece zamakov len aby tam nebol Smer.

Takže ako vidim, čaka sa navrat istot? Či sa mýlim?
Akože pomenovať premierove vlastnosti je jedna vec a teraz to konfrontovať takto, ano, je to tak. Ludia žiju po slovensku zo 400€ vyplat. Tak pojem istoty ich oslovia. Tak len smelo do toho.
Po volbach sa oprieme o severnu koreu. Kotleba bude minister hospodarstva a zabezpečí montaž kvalitnych severokorejskych traktorov. Tie budeme vyvaža na Kubu, Haiti a zaostale africke krajiny. Tam sa z toho technickeho objavu určite zložia. Budeme mat hojnosť kokosových orechov, kubanskych pmarančov, burskych orieškov.
12.11.2020 - 12:41:20
00
vies co, radsej nech tu vladne niekto s prejavom 4.cenovej, akoby sme tu mali nadalej budovat mafianske zriadenie Putinovskeho typu s Kocnerom, Bodorom a Basternakom ovladajucimi policiu a prokuraturu a nejakymi HaZeDeSackymi hajzlami na vsetkych sudoch, aby "nasi ludia" boli beztrestni
12.11.2020 - 12:42:44
19
ok--a to je to vrece zemakov
12.11.2020 - 12:51:44
00
alebo aj takto--Fico nas viedol do pr..12 rokov..Matelko našiel skratku.
12.11.2020 - 12:53:06
03
keyboard_arrow_up