egze, ja som kupoval nové nerozbalené garminy fénix 6x zo zárukou cez "Strejda" - Ondrej Strečko, tu je jeho profil, https://www.mtbiker.sk/bikeri/strejdo za dobrú cenu, veľmi seriozný pán, ak by si mal záujem, tak skús mu napísať možno má nejake F6X v ponuke, alebo môže objednať priamo od Garminu, len treba počkať.
19.11.2020 - 21:24:10
02
10/10 za vsetky nakupy cez strejda
zacinam mat doma vsetko garmin :D
19.11.2020 - 21:25:49
02
onehdá som mal od neho prvé polarky RCX5 s GPS záznamom :)
19.11.2020 - 21:34:25
01
Diky chlapi napisem mu
19.11.2020 - 23:03:13
00
Sovicka30 napísal:
Uvažujem o kúpe hodiniek garmin, a chcem sa opýtať aká je reálna životnosť takých hodiniek, myslím morálne opotrebenie ale aj celkovú životnosť..??


Ja som s mojimi fenix okrem pouzivania v horach a na biku, betonoval, maloval vsetky izby v dome a podobne. Ziju, funguju vsetko ok. V najvacsom mraze boli asi cca -10 °C ked sme lyzovali vo Svajciarsku min.sezonu a sli uplne v pohode co sa napr o GoPro v takych teplotach neda povedat (ale to uz sme mimo temu hodiniek).
21.11.2020 - 20:03:54
00
Moje Fénix 5, asi 3rocne asi po dvoch rokoch odišiel barometer. Zopár dní po záruke ,ale nepochodil som s reklamáciou . Nevadí . Prestal som sledovať vysliapane poschodia tam to išlo nejako cez barometer. Inac mi nechýba. Všetko ostatné funguje ako má . Prevažne bike (na riadidlách mám hodinky), beh , a občas turistika. Kapacita batérie ? Po 3 rokoch tip top, krivé slovo nemôžem povedať. Výborná . Samozrejme že sú známky používania. A mám ich na ruke stále ,aj v práci a to robím v železiarňach ( nie kancel, ale prevádzka ) Bežne som ich mal na ruke aj keď som robil zo zbijačkov. Takže až na ten barometer ( ktorý keby že ich pošlem skôr na reklamáciu tak to spravia) , nemôžem krivé slovko povedať. Aj na budúce by som šiel do Garmin.
21.11.2020 - 20:25:32
02
No kúpil som tactix garmin a zatiaľ rozčarovanie.. Bluetooth slúchadlá nefungujú... Deezer 70 skladieb sa stahovalo viac ako hodinu, (internet mam rýchli) takže uvidím, či nepôjdu papa
21.11.2020 - 20:29:05
00
Máte niekto Huawei bez Googlu služieb . Mal by som otázku že ,ako funguje Garmin apka.
21.11.2020 - 21:57:35
00
Sovicka30 napísal:
No kúpil som tactix garmin a zatiaľ rozčarovanie.. Bluetooth slúchadlá nefungujú... Deezer 70 skladieb sa stahovalo viac ako hodinu, (internet mam rýchli) takže uvidím, či nepôjdu papa

Si zabudol spomenúť, že odomňa ;). Hodinky sú v poriadku, len príliš rýchlo sa rozčaruvávaš, tak ako si mi hneď po kúpe písal, že zrazu po aktualizácii ti zmizla slovenčina. Mal som pocit, že už si ich chcel hneď posielať na reklamáciu a stačilo si len pár stránok cez google prečítať a hneď si prišiel na to ako vrátiť slovenčinu. Takisto to bude aj s bluetooth slúchadlami, aj naťahovaním pesničiek (keď si ich do hodiniek dával cez bluetooth, tak sa nečuduj, že to trvalo tak dlho). Len sa s tým trochu pohraj a prídeš na to, že niekedy je problém medzi hodinkami a stoličkou ;), nie hneď kritizovať zariadenie.
Neber to ako kritiku, len takéto nejasnosti treba riešiť s chladnou hlavou a najprv čo to poštudovať na fórach, zisťovať, že kde môže byť problém a vždy sa nájde riešenie. Garmin robí najlepšie GPS hodinky na svete a máš najvyšší model hodiniek, ale stále je to iba zariadenie bez umelej inteligencie, takže ešte niesú schpné naučiť sa tvojim myšlienkovým pochodom, naopak ty sa musíš prispôsobiť hodinkám ak chceš byť s nimi spokojný.
23.11.2020 - 10:45:43
011
dodo043 napísal:
Máte niekto Huawei bez Googlu služieb . Mal by som otázku že ,ako funguje Garmin apka.

Nevieš natiahnúť Garmin Connect do mobilu bez Googl play?
23.11.2020 - 11:07:50
00
dodo043 Nevykresli sa ti mapa. A neviem ako s notifikaciami.
A este si treba zohnat instalacne apk, pretoze v AppGallery to este nie je.
23.11.2020 - 11:09:00
00
ahojte, predávam svoje Suunto Ambit3 Vertical, viď. moje inzeráty, ak by mal niekto záujem :
23.11.2020 - 11:10:10
00
Strejdo napísal:
Si zabudol spomenúť, že odomňa ;). Hodinky sú v poriadku, len príliš rýchlo sa rozčaruvávaš, tak ako si mi hneď po kúpe písal, že zrazu po aktualizácii ti zmizla slovenčina. Mal som pocit, že už si ich chcel hneď posielať na reklamáciu a stačilo si len pár stránok cez google prečítať a hneď si prišiel na to ako vrátiť slovenčinu. Takisto to bude aj s bluetooth slúchadlami, aj naťahovaním pesničiek (keď si ich do hodiniek dával cez bluetooth, tak sa nečuduj, že to trvalo tak dlho). Len sa s tým trochu pohraj a prídeš na to, že niekedy je problém medzi hodinkami a stoličkou ;), nie hneď kritizovať zariadenie.
Neber to ako kritiku, len takéto nejasnosti treba riešiť s chladnou hlavou a najprv čo to poštudovať na fórach, zisťovať, že kde môže byť problém a vždy sa nájde riešenie. Garmin robí najlepšie GPS hodinky na svete a máš najvyšší model hodiniek, ale stále je to iba zariadenie bez umelej inteligencie, takže ešte niesú schpné naučiť sa tvojim myšlienkovým pochodom, naopak ty sa musíš prispôsobiť hodinkám ak chceš byť s nimi spokojný.


Neviem aky presny problem mal kolega.. Ja mam Tactix delta solar. Pred asi dvoma dnami bola aktualizacia na bluetooth, odvtedy mi nefunguje wifi pripojenie, ale ze vobec. Cital som aj na nete, ze maju ludia podobny problem.
23.11.2020 - 11:33:37
00
500m/b internet je dostatočne rýchli si myslím a musel som z expresu stiahnuť aktualizáciu aby sa vrátila slovenčina!!!
23.11.2020 - 11:45:09
00
Mozes mat akokolvek rychly internet, s prenosom do hodiniek to nema spolocne nic. Stale si obmedzeny rychlostou prenosu do hodiniek, ci uz cez kabel, BT alebo wifi.
23.11.2020 - 11:54:45
03
keyboard_arrow_up