To počasie na Jarnej klasike bolo na konci dosť o ničom nie matt? Ale na Hrebienok ti to išlo fakt dobre :wink: .
31.05.2008 - 19:41:36
00
To počasie na Jarnej klasike bolo na konci dosť o ničom nie matt? Ale na Hrebienok ti to išlo fakt dobre :wink: .


ze mi to islo dobre na Hrebienok? :lol: ...si si ma asi s niekym pomylil :lol: ...take krce v stehnach ako smerom hore na Hrebienok som este nikdy nemal :cry: ...80% vyjazdu som musel ist zo sedla inak by som musel kvoli krcom asi potupne zliezt z bicykla a ponatahovat sa tam :( ...preto dam vsetkym radu...nezerte rozne energeticke doplnky kym ich predtym nevyskusate :roll:

pocko bolo paradne...na starte 25´C , pocas 30´C a v ciely 12´C a burka s krupobitim :evil:

zopar fotiek a nejake zhrnutie bud vecer alebo zajtra
01.06.2008 - 20:13:13
00

ze mi to islo dobre na Hrebienok? :lol: ...si si ma asi s niekym pomylil :lol: ...take krce v stehnach ako smerom hore na Hrebienok som este nikdy nemal :cry: ...80% vyjazdu som musel ist zo sedla inak by som musel kvoli krcom asi potupne zliezt z bicykla a ponatahovat sa tam :( ...preto dam vsetkym radu...nezerte rozne energeticke doplnky kym ich predtym nevyskusate :roll:

pocko bolo paradne...na starte 25´C , pocas 30´C a v ciely 12´C a burka s krupobitim :evil:

zopar fotiek a nejake zhrnutie bud vecer alebo zajtra


Matt plne sa zhodujem asi sme sli nedaleko od seba aj krce identicke..asi ten ladovec pobil nohy... inak sme stali pris ebe na starte ked si sa rozpraval s j.k. WITZENMANN:-)
01.06.2008 - 20:36:20
00
Neviem ako vás ostatných do Popradu, ale mňa v Hornom Smokovci smerom do Lomnice chytil tak silný dážď, že som nevidel ani na 20 m :lol: .
01.06.2008 - 20:50:26
00
Ale v tom drese som ťa spoznal na diaľku :D . No a ja som v sobotu na Hrebienok šľapal 2- krát. Najprv s nejakým chalanom zo SN a potom keď som sa doma naobedoval tak znovu. Ale už som toho mal plné zuby, ale aspoň že som videl koniec klasiky :) . A na budúci rok si to vyskúšam aj ja. Možno že tento rok výskúšam ten 100 km z PP na Lysú Polľanu a späť.
01.06.2008 - 20:56:32
00
Ale v tom drese som ťa spoznal na diaľku :D . No a ja som v sobotu na Hrebienok šľapal 2- krát. Najprv s nejakým chalanom zo SN a potom keď som sa doma naobedoval tak znovu. Ale už som toho mal plné zuby, ale aspoň že som videl koniec klasiky :) . A na budúci rok si to vyskúšam aj ja. Možno že tento rok výskúšam ten 100 km z PP na Lysú Polľanu a späť.



treba treba spoznas prave nefalsovane ciganske giro:D aj ked teraz asi daco opekali valni ich bolo viac ale revali aj tak pekne meskaleros
01.06.2008 - 21:07:27
00
Aj im za to revanie zaplatili? :lol:
01.06.2008 - 21:11:19
00
Aj im za to revanie zaplatili? :lol:


pokial viem funguje to asi tak ze p.pitko im da za karton horaliek a decka ziapu..mozno nejakemu nacelnikovi aj ohnivu vodu..ale vlani boli super..transparent northwave hore nohami:D..ono tam lati..len preboha nepichnut..lebo ta upecu!
01.06.2008 - 21:33:57
00

Matt plne sa zhodujem asi sme sli nedaleko od seba aj krce identicke..asi ten ladovec pobil nohy... inak sme stali pris ebe na starte ked si sa rozpraval s j.k. WITZENMANN:-)


hehe...cafko...aka nahoda :) ...inak mne sa islo cely pretek uplne super, cely cas som sa drzal vpredu a potom zrazu z nicoho nic v stupani zo Strby prisli krce :cry: den predtym som si bol prejst poslednych 30km a isiel som tie stupania o tri prevody tazsie a len tak z nohy na nohu...ale tie krce ma vcera uplne odrovnali...co uz :( ...snad nabuduce

...a to ma jeden pan pred pretekom tipoval do 10 ...je mi luto ze som ho sklamal...nabuduci rok musim napravit

inak to pocasie bolo brutal...ale aj to patri k cyklistike...ked uz clovek mysli ze horsie byt nemoze tak moooze :wink:
01.06.2008 - 22:22:51
00
no ja som dosiel v halvnejs kupine..to je ta v kt. som ja hehe:D no ale bolo to pekne taky zlievak som davno nezail a krcovali sme mnohi..asi ta zemna teploty.ja som siel pomalsie nez vlani divne..ale vlastne moj standard.urvany som bol na sunave a nebolo s kym ist viacmenej solo..a tie doplnky..zjedol som endurosnack, gutar turbosnack 1 enervit a jednu tycinku. a vypil asi 4l iontu pekna spotreba:-)
ale fajn pretek taky balik na ceste je malokedy..inak v juni je este seredmaraton!!! robi to dusan holbik a ma to uroven
02.06.2008 - 10:59:33
00
no moze byt ze ta nahla zmena teploty to vsetko posrala...kym sa nezatiahlo, nezotmelo a neochladilo o 15´C tak to bolo uplne v poho...potom ma uplne vyplo

do Serede ideme uz snad z PE viaceri :)
02.06.2008 - 12:54:48
00
aj ja som bol na Jarnej klasike, bol to môj prvý pretek vôbec. Veľmi sa mi páčilo nemám čo vitknúť, počasie bolo super :-D ten lejak ma chytil rovno pri ziazde zo štrbského plesa, ináč som sa umiestnil na 82. mieste takže som v celku spokojný :-)
02.06.2008 - 21:32:34
00
aj ja som bol na Jarnej klasike, bol to môj prvý pretek vôbec. Veľmi sa mi páčilo nemám čo vitknúť, počasie bolo super :-D ten lejak ma chytil rovno pri ziazde zo štrbského plesa, ináč som sa umiestnil na 82. mieste takže som v celku spokojný :-)


sme sa minali mna drapli krce ze dovi 50 m slapak kym som vychodil a potom len light:-(( par miest za tebou..
02.06.2008 - 22:31:47
00
a do serede sa chystám tiež, zvolil som si dlhšiu trať nech je sranda :) nebudem sa tam trepať 210km kôli krátkej trase kde sa ani nenazdám a bude koniec :-D
03.06.2008 - 14:20:38
00
takze obzretie sa za Jarnou Klasikou...

Prílohy:

1.jpg
1.jpg 236.69 KiB thumb_up0thumb_down

03.06.2008 - 23:58:48
00
keyboard_arrow_up