bedo napísal:
pista: a vydržia tie 2 týždne na jedno nabitie, ako sľubujú?

Priznavam, ze to nesledujem tak presne ale asi ano. Vyssia spotreba je ak ide zaznam aktivity (gps) ale i tak nabite a 3-4 hodinovy zaznam a ostava odhadujem 70%. Mam problemy so spankom, takze nechavam na ruke na noc a rano pozriem kolko zostava a pri 50-60% davam na nabijacku. Nez sa umyjem je nabite. Zaznam startujem 3-4 krat tyzdenne a nabijam raz dvakrat tyzdenne. Takze v ekonomickom rezime t.j. rozsvietenie displaya len ked zdvihnem k ociam (automaticky) a bez zaznamu by to tych 2 tyzdne mohlo byt.
30.12.2020 - 19:52:38
01
Ako píšu ostatní, Vivoactive 4 je pre teba ideál.
30.12.2020 - 20:01:58
00
Keď už sme pri Vivoactive 4 - poraďte prosím ako vypnúť tie otravné hlášky "je čas na aktívny strečing", "poďme sa hýbať", "dobrá práca" a pod.
Pokliakal som už všeličo v nastaveniach/upozorneniach/push a nie a nie sa toho zbaviť

Btw Vivoactive ako multišport hodiny aj na každodenné použitie môžem smelo odporučiť. Jediné, čo ich pomerne limituje je výdrž batérie
30.12.2020 - 21:17:22
00
Má niekto reálnu skúsenosť medzi vivoactive 4 a tými novými (Sq alebo ako sa volajú)
30.12.2020 - 21:46:55
00
bimjeam napísal:
Keď už sme pri Vivoactive 4 - poraďte prosím ako vypnúť tie otravné hlášky "je čas na aktívny strečing", "poďme sa hýbať", "dobrá práca" a pod.
Pokliakal som už všeličo v nastaveniach/upozorneniach/push a nie a nie sa toho zbaviť

Btw Vivoactive ako multišport hodiny aj na každodenné použitie môžem smelo odporučiť. Jediné, čo ich pomerne limituje je výdrž batérie

Podrz tlacitko Lap, potom nastavenia uplne dole (ozubene koleso), potom skoro uplne dole "activity tracking" a tam uz si vypnes, co potrebujes.

A to tlacitko Lap ta prepne do nastaveni aj pri kazdom widgete na hodinkach (kroky, pitny rezim...) aj tam su upozornenia.
30.12.2020 - 22:08:53
10
bedo Este tu mas oficialnu recenziu https://www.mojandroid.sk/huawei-watch-gt-2-pro-realna-vydrz/?fbclid=IwAR2UiMkgFVFM02-eqZpiWH0eQjhDgxOglP8rybU2FMqkZcwujlLKUtqYbxc (Honor = Huawei)
31.12.2020 - 12:14:17
00
zdravim ma niekto osobnu skusenost s Garmin vivoactive4 mne sa celkom pozdavaju len by som rad pocul nieco od niekoho kto ich pouziva zaujmalo by a ci sa ten dotykoví displej sam neprepina pocas activit.Potrebujem ich viac menej na doplnkove aktivty beh chodza plavanie kolieskove korcule na bicykel mam EDGE 520 plus.Rozmyslal som aj nad FENIX 5 kvoli tlacitkovemu ovladaniu lebo funkcie su tam povecsinou tie co mam v EDGE.

dakujem
31.12.2020 - 18:06:49
00
Ja mám osobne tiež Garmin a som s nimi spokojný, patria k tým lepším a nie su ani tak cenovo drahé. Dosť som si o tom čítal pred nákupom a nakoniec som som si kúpil tie Garmin. Avšak osobne si myslím, že aj tie od Xiami nie sú zlé, prednedávnom tuším vyšla aj nová generácia.
31.12.2020 - 18:53:14
00
JaroNM napísal:
zdravim ma niekto osobnu skusenost s Garmin vivoactive4 mne sa celkom pozdavaju len by som rad pocul nieco od niekoho kto ich pouziva zaujmalo by a ci sa ten dotykoví displej sam neprepina pocas activit.Potrebujem ich viac menej na doplnkove aktivty beh chodza plavanie kolieskove korcule na bicykel mam EDGE 520 plus.Rozmyslal som aj nad FENIX 5 kvoli tlacitkovemu ovladaniu lebo funkcie su tam povecsinou tie co mam v EDGE.

dakujem


vieš si na nich nastaviť aby sa pri aktivite automaticky zamkli, vtedy displej nereaguje a odomknúť sa dajú dlhým podržaním vrchného tlačítka. skúšal som ich, ale nejako ma neohúrili, neznamená to však že to nie sú dobré hodinky ;)
31.12.2020 - 20:15:51
00
sorcerer napísal:
vieš si na nich nastaviť aby sa pri aktivite automaticky zamkli, vtedy displej nereaguje a odomknúť sa dajú dlhým podržaním vrchného tlačítka. skúšal som ich, ale nejako ma neohúrili, neznamená to však že to nie sú dobré hodinky ;)


Prosím ta co ta na nich nepresvedčili?
Ked ich zamknem tak zostane na displeji svietiť to co som si na nich nastavil?
31.12.2020 - 20:24:53
00
pocitovo mi prišli krehké na to kde všade strkám ruky, som elektromechanik a ani výdrž baterky sa mi nepozdávala, mal som Instincty a tie dali bez aktivít krásnych 14 dní, polovica sa mi zdala málo. potom mi vadila nemožnosť skalibrovania barometra, barometer majú, ale nie je možnosť nastavenia kalibrácie pri začiatku alebo počas priebehu aktivity ako pri iných modeloch, ony si to všetko riadia samé. pri aktivite a zamknutom displeji vidíš na displeji údaje o aktivite, ktoré chceš aby si videl, sú tam prednastavené dátové obrazovky ku konkrétnej aktivite, vieš si vytvoriť aj vlastné s údajmi, ktoré potrebuješ. požiadavky ktoré na ne máš myslím bez problémov splnia.
31.12.2020 - 20:32:19
01
matko001 napísal:
Má niekto reálnu skúsenosť medzi vivoactive 4 a tými novými (Sq alebo ako sa volajú)

Tu máš recenziu
https://www.youtube.com/watch?v=v-VXRtv1LhQ
31.12.2020 - 21:12:53
10
sorcerer napísal:
pocitovo mi prišli krehké na to kde všade strkám ruky, som elektromechanik a ani výdrž baterky sa mi nepozdávala, mal som Instincty a tie dali bez aktivít krásnych 14 dní, polovica sa mi zdala málo. potom mi vadila nemožnosť skalibrovania barometra, barometer majú, ale nie je možnosť nastavenia kalibrácie pri začiatku alebo počas priebehu aktivity ako pri iných modeloch, ony si to všetko riadia samé. pri aktivite a zamknutom displeji vidíš na displeji údaje o aktivite, ktoré chceš aby si videl, sú tam prednastavené dátové obrazovky ku konkrétnej aktivite, vieš si vytvoriť aj vlastné s údajmi, ktoré potrebuješ. požiadavky ktoré na ne máš myslím bez problémov splnia.


Vďaka za info nie je nad osobnú skúsenosť ešte to premyslím aký model v tom ze chcem garmin mam jasno,to nejako dopadne?
01.01.2021 - 01:01:45
01
Ano toho automatickeho nastavenia vysky je skoda, sameho ma to prekvapilo. Ak ale hladas smart hodinky s kopou funkcii a kvalitnym prevedenim a zaznamom, tak za cenu okolo 240€ tazko najdes nieco podobne. Vylepsili aj snimac tepu a je tam meranie okyslicenia krvi - co sa moze hodit ak si napr. na lyzovacke na ladovci.

Alebo si mozes priamo do nich stiahnut hudbu a aj ich sparovat s BT sluchadlami a nemusis so sebou mat mobil.

Bonusom je appka Garmin Connect s fakt dobrym spracovanim vsetkych udajov aj s vysvetlenim, co ktory udaj znamena.
01.01.2021 - 10:13:56
03
Jasne už asi 2 hodiny nad tým sedím porovnávam to s ostatnými modelmi a vychádza mi to stále na vivo4 podľa toho čo som pozeral aj fenix 5 ale tam je toľko funkcií o ktoré ne použijem poznám to z Edge že využívam niekoľko veci a k niektorým som sa za dva roky ani nedostal a z fenixami to dopadne rovnako takže mam pocit že menej je viac,niesom až tak zaťažený na meranie všetkých detailov skôr mam pocit ze ma zlomil marketing🙂dnešnej doby a hľadám smart hodiny ktoré mi ponúknu viac a páči sa mi že to pôjde Garmin conectu ktorý je ozaj dobrý čiže je rozhodnuté a chcem sa poďakovať za názory a postrehy
01.01.2021 - 11:56:34
01
keyboard_arrow_up