Doma sme sa rozpravali o ockovani. Hovoril som ze sa mi smeju na fore a ze ockovanie je 100% bezpecne. Oni ze nie, aj ked je tych pripadov menej ako chorych, ze mi umrel pred 40 rokmi bratranec z 2 stupna ked mal 2 mesiace. Po ockovani ho mama vzala od lekara domov, najprv myslela ze ma len bezne priznaky po ockovani a ked sa mu to zhorsovalo, sla s nim nazad k lekarovi a po ceste zomrel.
Druhy pripad savagrov ujo dospely, bol zdravy, dal sa ockovat proti chripke, aby ju nedostal, bola vtedy taka moda, po ockovani hned postupne zacal stracat silu v svaloch, dostal cukrovku zostal na invalidke a to pracoval v kancelarii.
Ja nebudem podstupovat riziko a vyuzijem ostatnych kolektivnu imunitu. Ja pri mojich alergiach a zdravotnych problemoch nebudem skusat moje zvysene riziko. Ked v dospelosti som po tetanovke a zaskrtovke tiez skoncil na 2 tyzdne na pn s horuckou a tazkym zapalom a znefunkcnenim ruky a dalsie 3 tyzdne som sa v praci este s tym trapil.
Prosim odpustite mi to, ze sa nechcem pripojit do boja kolektivnej imunity.
03.01.2021 - 20:17:16
01
Dobre. Odpustíme ti ked už o tom nenapíšeš ani písmeno.
03.01.2021 - 20:26:01
022
Už aj sám Clarkson 🤭 ... tiež mu stiahlo riťku

https://www.autoforum.cz/zajimavosti/clarkson-se-nakazil-koronavirem-promluvil-o-nem-otevrene-jako-malokdo/
03.01.2021 - 21:51:50
00
Hosť napísal:
Doma sme sa rozpravali o ockovani. Hovoril som ze sa mi smeju na fore a ze ockovanie je 100% bezpecne. Oni ze nie, aj ked je tych pripadov menej ako chorych, ze mi umrel pred 40 rokmi bratranec z 2 stupna ked mal 2 mesiace. Po ockovani ho mama vzala od lekara domov, najprv myslela ze ma len bezne priznaky po ockovani a ked sa mu to zhorsovalo, sla s nim nazad k lekarovi a po ceste zomrel.
Druhy pripad savagrov ujo dospely, bol zdravy, dal sa ockovat proti chripke, aby ju nedostal, bola vtedy taka moda, po ockovani hned postupne zacal stracat silu v svaloch, dostal cukrovku zostal na invalidke a to pracoval v kancelarii.
Ja nebudem podstupovat riziko a vyuzijem ostatnych kolektivnu imunitu. Ja pri mojich alergiach a zdravotnych problemoch nebudem skusat moje zvysene riziko. Ked v dospelosti som po tetanovke a zaskrtovke tiez skoncil na 2 tyzdne na pn s horuckou a tazkym zapalom a znefunkcnenim ruky a dalsie 3 tyzdne som sa v praci este s tym trapil.
Prosim odpustite mi to, ze sa nechcem pripojit do boja kolektivnej imunity.


Nic v zlom ale Pfizer vakcina Comirnaty je mRNA vakcina. Neda sa porovnat s nicim co tu bolo do teraz. Porovnavat mRNA vakcinu s konvencnou je ako porovnavat konsky povoz s modernym autom. Oba maju rovnaky ucel, ale tam podobnost konci. To ale neznamena, ze je lepsia alebo horsia, bezpecnejsia alebo menej bezpecna, je len uplne ina. Tu je nieco malo o Comirnaty. Nie, ze by som chcel byt vynimocne strucny, ale viac sa o tom proste nevie.
https://www.facebook.com/Kenaiwolf/posts/10221349827848134
03.01.2021 - 22:10:37
00
Co sposobi vakcina u nakezeneho cloveka, ktory by 100% na dalsi den bez vakciny dostal silne priznaky covidu? Teda priznakovy covid a k tomu este vakcina, ktora este nestihla vytvorit protilatky. Este viac oslabi telo? Doporucoval by som ockovanym kazdemu dat si 2 tyzdne dovolenky a zavret sa doma so zasobami, kym sa vytvoria protilatky.
A mali by uzivat rybaci tuk, nie len oni. V lyzicke je 100% doporucenej dennej davky, kedze v zime je slnka menej.
V tabletke je 1000% co moze byt skodlive. Tam sa to nevylucuje az tak mocom, ako u c.
V usa presteruju 5 pripadov vedlajsich ucinkov nejakej vakciny na covid a aj v dalsich statoch boli nejake pripady ked to spustilo nejaku skrytu diagnozu. Neviem o akeho vyrobcu vakciny slo. Videl som pribalovy letak a aby boli pravne kryti, musi tam byt uvedene aj nepravdepodobne vedlajsie ucinky, o ktorych su 100% presvedceni ze to nebolo s vakciny, aby sa toho sikovny pravnik nechytil.


Naposledy upravil Hosť dňa 03.01.2021 - 22:34:42, celkovo upravené 1 krát.

03.01.2021 - 22:21:44
00
Toto bolo tesné.
03.01.2021 - 22:33:27
00
Vuk...oneee...takže môže to byť tým že aj keď som bol v úzkom kontakte s nakazenými tak po viacerých testoch som furt negatívny vďaka tomu že zjem kvantum rýb v oleji ktoré obsahujú dosť vitamínu D ???
03.01.2021 - 22:41:37
00
Lepšie by bolo ak by si to kvantum rýb zjedol predtým. Potom by si už do úzkeho kontaktu s nikým neprišiel.
03.01.2021 - 22:49:59
15
will napísal:
A teraz mi dosla ta zidojasterska strategia.
Takze Izrael preto ockuje najrychlejsie na svete aby podporil farmafirmy a dokazal ostatnym, ze im maju platit.

Na toto som reagoval už včera.
Je tam rozdiel, a to ten, že židojašteri, židoboľševici a iní žido[niečo] nedostávajú vakcínu s nanočipmi, ale implantujú im nanogamepady, aby mohli hneď od počiatku ovládať tých zaočkovaných kotlebštajnov, klérofašov, tisoidov, katolibancov a inú verbež.
Halevaaaaaj!
03.01.2021 - 22:56:42
00
ivan ešteže tak...
03.01.2021 - 22:58:08
01
:) realita
img.projektn.sk
04.01.2021 - 09:00:26
01
V Nórsku sa nebude piť a navštevovať 🤭

https://glob.zoznam.sk/norsko-zavedie-nove-opatrenia-so-zamerom-zastavit-dalsiu-vlnu-pandemie/
04.01.2021 - 11:07:42
01
Hosť napísal:
Co sposobi vakcina u nakezeneho cloveka, ktory by 100% na dalsi den bez vakciny dostal silne priznaky covidu? Teda priznakovy covid a k tomu este vakcina, ktora este nestihla vytvorit protilatky. Este viac oslabi telo? Doporucoval by som ockovanym kazdemu dat si 2 tyzdne dovolenky a zavret sa doma so zasobami, kym sa vytvoria protilatky.
A mali by uzivat rybaci tuk, nie len oni. V lyzicke je 100% doporucenej dennej davky, kedze v zime je slnka menej.
V tabletke je 1000% co moze byt skodlive. Tam sa to nevylucuje az tak mocom, ako u c.
V usa presteruju 5 pripadov vedlajsich ucinkov nejakej vakciny na covid a aj v dalsich statoch boli nejake pripady ked to spustilo nejaku skrytu diagnozu. Neviem o akeho vyrobcu vakciny slo. Videl som pribalovy letak a aby boli pravne kryti, musi tam byt uvedene aj nepravdepodobne vedlajsie ucinky, o ktorych su 100% presvedceni ze to nebolo s vakciny, aby sa toho sikovny pravnik nechytil.


Skratene nikto nevie a ak vie nepovie. Ako som pisal mRNA vakciny su uplna novikna. Zejdnodusene ich povolili lebo nieco sa zjavne robit musi a nemaju ziadne data ktore by hovorili proti ich nasadeniu. Ale cele sa to da uzovriet tak ze niesu ziadne data. Normalne by sme teraz robili 3 fazu skusania a po tom by nasledova 4 a az potom masivna nasadenie, aby an tvoje otazky bola odpoved.

Doporucoval by som ockovanym kazdemu dat si 2 tyzdne dovolenky a zavret sa doma so zasobami, kym sa vytvoria protilatky.
To je kazdopadne dobry napad a nie si sam co to radi.

V USA pokial viem je zatial schvalena len Comirnaty. Ale umrtia na vakcinu budu. To je pri tak velkom nasadeni normalne, Aj na ten rybi tuk by boli keby ho dali kazdemu. Kopec ludi ma na ryby alergiu a mozu dostat anafilakticky sok. Pribalovy letak je dost strohy, vedlajsie ucinky sa doplnaju standardne aj pocas 4 fazy skusania. No a ta prave prebieha teraz na tych co sa nechavaju ockovat :-)

Cely kamen urazu je, ze klinicke skusanie ma urcity postup a hlavne urcite casy po ktore sa ma pacient dosledovavat. U vakcin je to trocha inak a u tejto to pokrutili tak, ze spustili vsetky fazy akoze na raz a data posielali priebezne. Nikomu zjavne nevadi, ze tym bolo cele skusanie zbytocne. Totiz princip je, ze zdarne ukoncenie predoslej fazy je podmienkou dalsej fazy, aby si chranil ucastnikov v nasedujucej faze a minimalizoval skody. Zjednodusene na co ides skusat molekulu na mysiach ked ju zaroven das ludom ? A to je principialne to co urobili. Cize odpovede nie su a este mesiace jasne nebudu. Postupne, tak ako sa bude ockovat sa budu vynarat aj odpovede na mnohe velmi spravne otazky.

Poda informacii ktore mam ani samotny Pfizer nepredpoklada ze Comirnaty vyriesi covid problem. Investuju nemale penize do vyskumu Covid -19 nadalej.


Naposledy upravil Kenai dňa 04.01.2021 - 11:57:13, celkovo upravené 1 krát.

04.01.2021 - 11:45:12
00
"Nikomu zjavne nevadi, ze tym bolo cele skusanie zbytocne."

Akoze nikomu? Internetove fora su plne odbornikov na schvalovacie procesy lieciv ktorym to vadi, ty si hned prvy priklad. Ak si studoval farmakologiu, virologiu alebo si epidemiolog, tak sa ospravedlnujem.
04.01.2021 - 11:51:35
05
perez Precitaj si moje posty v tejto teme alebo moj FB profil. Uz som to mnohokrat vysvetloval. Ak by si to urobil nemusel by si sa ospravedlnovat. Nestudoval som ani jedno z toho co pises, ale moja zena robi 15 rokov vo vyskume lieciv, Pfizer je ich klient, osobne poznam velke mnozstvo lekarov ktori splnaju tovje poziadavky, mam pristup k datam z toho skusania a nie som lenivy sa v tom prehrabavat. Cize ber alebo nechaj byt.

ODPOVED EMA na tvju otazku:
Why is Comirnaty authorised in the EU?
Comirnaty offers a high level of protection against COVID-19 which is a critical need in the current pandemic. The main trial showed that the vaccine has a 95% efficacy. Most side effects are mild to moderate in severity and are gone within a few days.

The Agency therefore decided that Comirnaty’s benefits are greater than its risks and that it can be authorised for use in the EU.

Comirnaty has been granted a conditional marketing authorisation. This means that there is more evidence to come about the vaccine (see below), which the company is required to provide. The Agency will review any new information that becomes available and this overview will be updated as necessary.

viac tu:https://www.ema.europa.eu/en/medicines/human/EPAR/comirnaty?fbclid=IwAR2YToPLgvJLhotvYx-DMxy6VL5dZq-c9Vso1kxwMNqsBAR9yaVLIcxuSB4


Naposledy upravil Kenai dňa 05.01.2021 - 17:33:06, celkovo upravené 1 krát.

04.01.2021 - 12:10:29
00
keyboard_arrow_up