V Kosiciach mate polmetra ? :o .. idem tam :D ..

bajaja, teba sice nezaujima cyklistika, ale ,mtbiker zaujima penazenka cyklistov :lol: .. takto je. Aj Alza zacinala len s PC :lol: .. ale zda sa mi, ze ohlasovali novu domenu mthiker, mozno to rozdelia.
03.02.2021 - 08:28:08
02
lto Pisal som, ze ma zaujima cyklistika. A bolo by super, keby to rozdelili a na mtbiker by ostali clanky iba o cyklistike.
03.02.2021 - 09:01:04
00
mňa by viac potešilo, keby bolo viac dobrých článkov a menej videí :) ale holt doba je iná a požiadavky iné .... ale zas si nemyslím, že treba obsah takto purifikovať, diverzifikácia je dobrá vec, ak ostane kvalitná
03.02.2021 - 09:12:43
06
žiadne multi-kulti ... :) aj ja som za možnosť schovať snežne disciplíny, keď ma s e-bikom strčili do kúta; to je tak, keď sa začne so separáciou, potom to už ide; a mohli by sa dať skryť aj cyklisti s blatníkmi ... :) a čiapočkami na ventiloch
03.02.2021 - 09:16:26
00
chlapci ešte raz a vážne, vy môžete článok ignorovať ... ale čo mám robiť ja keď nemám záujem pozerať video? Môžem ísť akurát tak do prdele, tak budte radi, že ste radi
03.02.2021 - 09:38:32
02
lapaloma napísal:
mňa by viac potešilo, keby bolo viac dobrých článkov a menej videí :) ale holt doba je iná a požiadavky iné .... ale zas si nemyslím, že treba obsah takto purifikovať, diverzifikácia je dobrá vec, ak ostane kvalitná

Viac textu, na to zabudni :)
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/168824-s-pochopenim-textu-maju-problem-aj-dospeli/
03.02.2021 - 09:48:15
04
Mtbiker by v ramci vzdelavania mohol pridat do pristupu, ze raz mesacne/tyzdenne/whatever pre dalsie pokracovanie na web nieco ako captcha, ale nie klikat semafory , ale vyrobit pisomne referat z basnickej tvorby P.O. Hviezdoslava .. a vyhodnocoval by to napr. Imroman :lol: :D .. ked uz je to distancne vzdelavanie :)

edit: astroby to mohol na vedlajsi uvazok :D
03.02.2021 - 10:37:10
00
1/ na PC sa mi zobrazuje náhľad na video rozmazane (viď príloha), po kliknutí na video už ide normálne...
2/ k tomu "necyklistickému" obsahu môj názor: ja osobne, články / videá ktoré má podľa názvu prípadne aj podľa náhľadu nezaujímajú ani neotváram resp. nepozerám, takže je ich stále viac ktoré filtrujem... zase na druhej strane sa mi kladie otázka, napr. prečo výrobca kvalitnej 90% kvalitnej kakaovej čokolády, začína kvalitné kakao nahrádzať arašídmi a vzniká z toho arašídova čokoláda s nižším obsahom kakaa...pričom mnoho konzumentov kakaovej čokolady arašídy aj tak vypľuje, alebo má na ne alergiu...???
skúsim si odpovedať: výrobca ráta s tým, že síce stratí niekoľko zákazníkov ktorí nemajú radi arašídy, no na druhej strane získa mnoho zákazníkov ktorí ich ale majú radi... v konečnom dôsledku zákaznici oboch táborov konzumujú iba mačkopsa, alebo v duhom prípade sú konzumenti nútení jeden či druhý obsah vypľúvať, v prípade že ho nechcú... je len na výrobcovi čokolády ktorou cestou pojde... zase naopak, zákazník má možnosť voľby kúpy iného tovaru, ktorý bude vyhovovať jeho požiadavkám... je aj možnosť že konzumentom vyhovujú obidva produkty, otázka je ktorých je koľko...
03.02.2021 - 11:03:01
00
asi to tu uz zaznelo, no ked otvorim novu spravu v dlhsej komunikacii, tak neskoci automaticky nadol na tu spravu, ale zostane to hore.
Predtym to fungovalo ok - skocilo to rovno nadol.
Browser - chrome.
vdaka
03.02.2021 - 18:48:53
03
To iste aj na iOS

iron.hide napísal:
asi to tu uz zaznelo, no ked otvorim novu spravu v dlhsej komunikacii, tak neskoci automaticky nadol na tu spravu, ale zostane to hore.
Predtym to fungovalo ok - skocilo to rovno nadol.
Browser - chrome.
vdaka
03.02.2021 - 19:24:14
00
Opravene. Toto nam omylom zmizlo. Vdaka za upozornenie.
03.02.2021 - 19:46:01
03
Funguje na ios 👍
03.02.2021 - 20:31:48
00
luky64 napísal:
zase na druhej strane sa mi kladie otázka, napr. prečo výrobca kvalitnej 90% kvalitnej kakaovej čokolády, začína kvalitné kakao nahrádzať arašídmi a vzniká z toho arašídova čokoláda s nižším obsahom kakaa...pričom mnoho konzumentov kakaovej čokolady arašídy aj tak vypľuje, alebo má na ne alergiu...???
skúsim si odpovedať: výrobca ráta s tým, že síce stratí niekoľko zákazníkov ktorí nemajú radi arašídy, no na druhej strane získa mnoho zákazníkov ktorí ich ale majú radi... v konečnom dôsledku zákaznici oboch táborov konzumujú iba mačkopsa, alebo v duhom prípade sú konzumenti nútení jeden či druhý obsah vypľúvať, v prípade že ho nechcú... je len na výrobcovi čokolády ktorou cestou pojde... zase naopak, zákazník má možnosť voľby kúpy iného tovaru, ktorý bude vyhovovať jeho požiadavkám... je aj možnosť že konzumentom vyhovujú obidva produkty, otázka je ktorých je koľko...


Nešťastné prirovnanie.
Z môjho pohľadu, ideš ku pokladi s 90% čokoládou a predavačka Ti povie: "ku tejto kvalitnej čokoláde dostávate, keď máte záujem, ako bonus kilo arašidov. Ak záujem o arašidy nemáte nechajte pre druhých".
04.02.2021 - 19:55:47
03
aJoN Áno, nechávam pre druhých...
04.02.2021 - 20:00:30
01
temu "oplati sa" mi nezobrazuje v prehlade aktualnych tem sekcie cykl. obchody
06.02.2021 - 12:55:51
00
keyboard_arrow_up