Dnes mi prisiel email, ze si mam aktualizovat inzerat kliknutim na ikonku "aktualizovat inzerat", no nikde som nic take nevidel. Skusil som kurzorom prejst nad "topovat inzerat" a hla, objavilo sa okienko s popisom "aktualizovat inzerat". Bud si zmente popis v emaile, alebo zmente popis tlacidla :)
01.02.2021 - 22:46:26
12
tiez som dnes ako pako hladal tlacitko "aktualizovat inzerat" , reku idem sem napisat a ajhla niekto to uz vybavil za mna ...
05.02.2021 - 10:36:31
10
Zdravím, chcem sa spýtať, neexistujú náhodou nejaké štatistiky o počte inzerátov týkajúcich sa fullov? Zdalo sa mi totiž že na jeseň bolo omnoho viac ponúk a tak neviem či tomu bude rovnako aj na jar a vydržím ešte alebo kúpim čo je aktuálne. Vďaka
14.02.2021 - 22:36:22
00
Napadla mi dnes taká možnosť.
Bolo by možné, aby e-mail s notifikáciou o tom, že predávajúci vás označil, že ste si od neho niečo kúpili a napísali recenziu chodil s nejakým odstupom času a nie okamžite?

Ak totiž niečo predám, inzerát hneď zmažem, označím užívateľa, ktorý danú vec odo mňa kúpil. Jemu vzápätí príde správa o tom, že môže napísať na predávajúceho recenziu, avšak v tom momente (ak sa niečo posiela) nie je balík ani len zabalený. Kupujúci túto správu zmaže a ďalej nerieši.

Viem, že je to taká somarina, ale ak niečo kupujem, zvyknem sa pozrieť či má predávajúci nejaké dobré recenzie a či možno nekupujem "mačku vo vreci". Takto by mi napríklad táto správa prišla nie hneď ale až o 2-3 dni, balík mám doma a môžem kupujúceho zhodnotiť lepšie, ale hlavne na to nezabudnem.
17.02.2021 - 14:39:00
01
lukas_droppan to je velmi dobra pripomienka. Zapiseme, pravdepodobne posleme reminder o tyzden, ak kupujuci nedal recenziu.
17.02.2021 - 14:47:35
06
Teraz neviem, existuje aj nieco take, ze ak v bazari od niekoho nieco kupim a predavajuci ma neoznaci ako kupujuceho, hoci v dobrom lebo nevie o tom, zabudne a podobne, tak napriek tomu viem mu dat recenciu na inzerovanu vec ? Zase mozno ako ochrana aby si niekto nevybavoval nejake vzajomne ucty.
Alebo ze ak uz je inzerat zmazany, vie to tam predavajuci potom doplnit info, ze som to kupil, a teda ja mu mozem potom dat reakciu?
Nepredaval som nic zatial, par drobnosti som ale kupil, vsetko v dobrom, ale nepisal som nikde reakciu, len som predajcovi napisal sukromnu spravu ze balik dosiel, vsetko skontrolovane, otestovane.
17.02.2021 - 15:38:07
01
Cykloturista ak do tohto linku doplnis na koniec cislo inzeratu mozes nechat recenziu https://www.mtbiker.sk/bazar?action=feedback&to=seller&inzercia_id=442507
17.02.2021 - 16:40:19
00
Vdaka, skusim nabuduce pri nejakom inzerate.
18.02.2021 - 12:30:55
00
Da sa to aj spatne, najdi konkretny inzerat, na konci je cialo. Prepis cislo inzeratu do mojho linku a malo by ti to dovolit. Myslim, ze tam nie je ziaden casovy limit. Jedine ak ta predavajuci neoznacil, tak to nepojde.
18.02.2021 - 13:46:50
00
Jeden krátky dotaz (ak už bol zodpovedaný, ospravedlňujem sa, ale nenašiel som ho):

Ak má niekto označí ako kupujúceho pri zmazaní inzerátu, príde mi náležite email s upozornením a chcem následne vyplniť spätnú väzbu, vždy som zamietnutý pri prekliknutí na link s hláškou "Nemáte oprávnenie na odosielanie spätnej väzby na tento inzerát".

Nejaké rady?
V´daka
11.03.2021 - 10:08:19
00
scr@tch - poslal som PM spravu, doriesime tam.
18.03.2021 - 09:00:17
00
lukas_droppan napísal:
Napadla mi dnes taká možnosť.
Bolo by možné, aby e-mail s notifikáciou o tom, že predávajúci vás označil, že ste si od neho niečo kúpili a napísali recenziu chodil s nejakým odstupom času a nie okamžite?

Ak totiž niečo predám, inzerát hneď zmažem, označím užívateľa, ktorý danú vec odo mňa kúpil. Jemu vzápätí príde správa o tom, že môže napísať na predávajúceho recenziu, avšak v tom momente (ak sa niečo posiela) nie je balík ani len zabalený. Kupujúci túto správu zmaže a ďalej nerieši.

Viem, že je to taká somarina, ale ak niečo kupujem, zvyknem sa pozrieť či má predávajúci nejaké dobré recenzie a či možno nekupujem "mačku vo vreci". Takto by mi napríklad táto správa prišla nie hneď ale až o 2-3 dni, balík mám doma a môžem kupujúceho zhodnotiť lepšie, ale hlavne na to nezabudnem.


Ak ti môžem poradiť inzeráty maž až keď kupujúci balík prevezme. Aby si ho nemusel vytvarať znova.
18.03.2021 - 11:24:30
00
hmmm toto vobec nie je komercia
https://www.mtbiker.sk/bikeri/kisovic/inzeraty
22.03.2021 - 16:50:42
00
Dobrý deň, chcem sa len opýtať, či sú zakázané dopytové inzeráty a z akého dôvodu?
29.03.2021 - 11:47:46
00
Ivko ano, je to tak uvedene v pravidlach bazara. Dovod je zachovanie prehladnosti bazaru, ktory dopytove inzeraty narusaju. Pri predaji ide o konkretny produkt s presnymi vlastnostami, ktory sa da spravne kategorizovat a popisat, co ulahcuje vyhladavanie a nastavi spravne ocakavania pre kupujuceho. Pri dopytovych inzeratoch toto vo vacsine pripadov nejde, nehovoriac o probleme s urcenim ceny. Nas bazar je urceny pre predaj bicyklov, komponentov a prislusenstva, nie pre dopytovanie.
29.03.2021 - 13:19:59
00
keyboard_arrow_up