konecne som dal fotos na nett, tak sa s nim podelim...
nech sa paci: http://picasaweb.google.com/karol.jungmann/AuthorBikermaratonSOvskSkaly2162008 :wink: :wink: :wink:


Naposledy upravil charlie dňa 21.06.2008 - 22:04:26, celkovo upravené 1 krát.

21.06.2008 - 21:59:23
00
jedna z trasy...

Prílohy:

P6211759.JPG
P6211759.JPG 317.87 KiB thumb_up0thumb_down

21.06.2008 - 22:02:40
00
konecne som dal fotos na nett, tak sa s nim podelim...
nech sa paci: http://picasaweb.google.com/karol.jungmann/AuthorBikermaratonSOvskSkaly2162008 :wink: :wink: :wink:


Pekne fotos. Skoda, ze som sa nemohol aspon pozriet. Snad na buduce. 8)
21.06.2008 - 22:11:16
00
tak tiez dam jednu uputavku. :twisted: :oops:

koho to je - tento pohľad sa mi naskytol asi v čase vyhlasovania výsledkov a tomboly - no predsa Danka :shock:,
a keďže som si pozrel aj CHARLIEHO BLESKOVÉ FOTKY, tak je to jasné!
21.06.2008 - 22:17:44
00
koho to je - tento pohľad sa mi naskytol asi v čase vyhlasovania výsledkov a tomboly - no predsa Danka :shock:,
a keďže som si pozrel aj CHARLIEHO BLESKOVÉ FOTKY, tak je to jasné!


Dnes mal, kazdy zarezane :oops: :lol:
21.06.2008 - 22:28:11
00
joj veru dobre sa zarezavalo...krasne zjazdy,aj cela trat,niektore kamenostupania pekne psycho :shock: ,ako aj niektore zajzdy cisty DH-mat tak aspon 130/200 :twisted: ...super pocasie a vdaka za vetrik a mraky ktore vydatne dopovali moje sily...a slniecko zas v cieli dopovalo moje pivka :lol:
bolo super ludkovia vas zas stretnut! :lol:
...jedine minus u mna bolo,ze neboli fotografi..teda aspon ja som ziadnych za cely cas nevidel-vraj na zaciatku dlhej sa tam niekto ponevieral,potom asi niekde na polovicnej...ale dlhani to mali tazke..takze asi ziadne foto priamo z terenu mat nebudem-to je poprve v zivote! :evil: :evil:
aspon ze ti paparazzi sa najdu-ze konnky!!! :twisted:


Naposledy upravil shickmomber dňa 21.06.2008 - 22:51:07, celkovo upravené 1 krát.

21.06.2008 - 22:44:11
00
pocujte a kde su vysledky-bud som slepy alebo este na tej stranke ani odkaz na ne neexistuje :roll:
21.06.2008 - 22:49:32
00
Dnesny den mi vytvoril zasobu endorfinu na mesiac dopredu. Prva poriadna dlha trat v zivote, jedinym cielom bolo prezit a neskoncit posledny, nakoniec z toho bolo 50-te miesto z 89 startujucich v kategorii. :shock:

Zilincania zase po Fatre potvrdili, ze vedia spravit super zabezpeceny maraton s fantastickym znacenim. Slavo, mas u nas pochvalu :wink:

Akurat skoda tych fotografov :cry:
21.06.2008 - 22:52:28
00
pocujte a kde su vysledky-bud som slepy alebo este na tej stranke ani odkaz na ne neexistuje :roll:

uz su, len treba hladat
https://www.cyklo.sao-tatry.sk/2008/author/sulov/vyber.php?kde=vy&l=sk
21.06.2008 - 22:53:33
00
super akcia, trosku lutujem najrychlejsich z 25km trasy ze dobehli koniec startoveho pola "50tnikov" akurat ked sa to zuzilo...

ako uz odznelo vyborna trasa s uplne vsetkym(aj to tlacenie za Sulovom sa dalo v prezit), podla mna bezchybne znacenie, obcerstvovacky tiez vyzerali OK (teda nie ze by som na niektorej seriozne stal ale dojem bol dobry :) ), kuratko v cieli 1* :)

kvoli nebikovym technickym problemom som si dnes vyskusal start z uplne posledneho miesta par minut po ostatnych. celkom haluz predbehnut tolkych ludi...

Moj Zesty zasa raz podrzal! Co ma trochu mrzi zaregistroval som iba Robikka, Stax-a a turbiho...na pokec moc cas nebol..nuz identifikacia len podla bajku.......


uff sorry ze som ta na trati tak nespolocensky obisiel a ani si nevsimol druhu Zesty na trati ale dnes klapky na ociach a nahanacka za konkretnym cielom :oops:
skoda ze sme sa v cieli nestretli.

Dana: :lol: :lol: :lol: ved vies :lol: :lol: :lol:
Dana2: nezabudni si poladit ten tlak vo vidlici. dnes bolo vela miest kde si mohla vyuzit plny zdvih ;)

Candy: :twisted:

Slavo&Organizatori: Velka vdaka za tuto akciu, o rok znovu! 8)
21.06.2008 - 23:01:04
00
uff... nuž nebola to Arktída :(
práve som sa vyrochnil z chladničky :)
celú druhú polku som bojoval z pre mňa príšerným hicom a ku koncu som už v zjazdoch bol vyklepaný a chytal kŕče do plutiev pri brzdení
ale inak sjupr...
a takisto to bola pre mňa po rokoch preteková obnovená premiéra
21.06.2008 - 23:01:22
00
uz som ich nasiel :oops: :lol: -klöic na prihlasku-vstup do saota3-vysledky..hura :lol:
21.06.2008 - 23:03:08
00
tak na to ze som dva roky poriadne nejazdil a tentorok som nastastie kupil novi bicikel a najazdil som tento rok asi 400 KM tak ma potesilo krasne 187 miesto na 50km trase bol som totalne zniceny ale uzastny zazitok. Bol som prvi krat ale urcite nie posledny.... Som rad ze tu bolo strasne vela ohladuplnych bikerov. Najviac sa mi pacili tie retazove tlacenice ked jeden naspici sklzol a zanim secia ostatny a hibaj tlacit.... neviem kto to bol ale jeden nam pri tom aj zaspieval: "stúpanie to je na svete to najkrajsie, stúúpanie to je pre mna najmilsie" az to niekomu nieco hovori tak tam niekde som tlacil aj ja.....
21.06.2008 - 23:07:30
00
@Charlie: Diky za fotky, som bol v ciely chvilu mimo tak som si ani nevsimol, ze si fotil:)

Inak trasa teda pekne hard, hlavne ten zjazd po tom potoku do Pekliny...Som cakal, ze si v tom zjazde odpociniem ale toto som teda fakt necakal :shock: Teraz s odstupom casu mi to pride, ze to bolo super, ale v tu chvilu som si parkrat pekne zanadaval :oops:
Inak cely maraton super, velmi sa mi to pacilo...Akurat nebyt tej krizi na 70-80 km, vtedy som siel na gasparka snad vsetko to bolo aj vykonovo ok. Hold konkurencia je silna.
Aspon ze som dal Katka, aj ked v pomere najazdenych km to nebola ziadna slava :lol: Tie zaklady z kamennych dob MTB u neho stale pretrvavaju :wink:
22.06.2008 - 08:37:52
00
sikmo ti nedočkavec som tam hodil jednu peknu ritulku a tu su ostatne
tak serial o shickmomber :lol:

http://picasaweb.google.com/konnky/SuOvMtb
22.06.2008 - 08:42:33
00
keyboard_arrow_up