Tak pridam aspon 2 foto z trasy. :)

Dutchan, Dudo, lagonda & Tomas14.

Prílohy:

po_starte.jpg
po_starte.jpg 375.24 KiB thumb_up0thumb_down

24.06.2008 - 00:57:05
00
No a zaverecna foto. Btw. trat perfektna, ludia (organizatori aj miestni obyvatelia) tiez, obcerstvovacky bezchybne. Jedine slabsie miestecko (ale v pohode prezitelne) bolo, ked mi na piatej obcerstvovacke a potom aj na pitnej obcerstvovacke tvrdili, ze zo siestej je to este 10 km do ciela. Ked som prisiel na tu siestu, tak tam ma o tom presviedcali tiez, aj ked som argumentoval, ze uz mam na tachaci 90 km a cela trasa ma mat 95 km. :) A tak zdeptany tym mnozstvom cakajucich km a v domneni, ze to bude este nadlho som sa tam posadil na stolicku, dal si co to dobre pod zub a pockal Duryho. Potom sme kecali s babami a tak. Par minut na to prisiel aj lagonda a tak sme sa s Durym pobrali kade lahsie a poprosili dievcata, nech lagondu zdrzia. :lol: On nas vsak v poslednom stupani nielen dobehol, ale aj predbehol aj spolu s pinonkom. To som nemohol nechat tak a samozrejme v zjazde prisla moja chvila a do ciela som prisiel s tesnym naskokom a stihol spravit posledny zaber ako Dury este na paske stihol dat pinonka aj lagondu. Len skoda, ze lagonda je akurat v zakryte. Inak tieto suboje na konci balika maju pre mna rovnake caro ako boj o prve miesto. :)

Prílohy:

dury_dava_lagondu_v_cieli.jpg
dury_dava_lagondu_v_cieli.jpg 257.69 KiB thumb_up0thumb_down

24.06.2008 - 01:27:28
00
No teeda fakt by som sa rad videl aj ja ale tak pockam si kym to bue niekde na nete.... a neviem kto mi to vicital to moje 187 miesto ale ja som nan hrdy... na to ze som siel len na planovanu cyklo turu som sa poriadne namakal lebo som sa bal ze budem posledny a ked som po poslednej obcerstvovacke natankoval kamikaze tak som dupol do pedalov lebo sa mi zdalo ze je moc ludi predomnou ked som dochadzal k cielu a na poslednom zjazde som nevladal brzdit a zo smrtou v ociach som konecne dorazil k cielu myslel som si ze som az za stiristovkou ... ale som fakt nadseny a uz kukam najblizsi maraton ked mam volno a urcite idem proste super akcoska a perfektny ludia to sa musi uznat....Najviac sa mi pacilo ked som na 50-ke asi na tretej obcerstvovacke zakrical ci niekto nema imbusaky, a jedna taka baba sa ma spytala ci su to energeticke ticinky... ale potom sa vedla mna zastavil ochotny kolega len nemal trojku imbus tak tam nektory z organizatorov nasli tak som to nakoniec zvladol a pokracoval dalej.... proste parada... buduci rok na sto percent znova... tesim sa na vas

PS: keby nasiel niekto aspon jednu fotku s trate mna teda cvislo 758 tak bi ma moooc potesilo bo scem jednu foto do klubovne dikec
24.06.2008 - 01:57:29
00
Tak prvých 500 fotiek



http://picasaweb.google.sk/skicool1/Sulov

Večer sa pokračuje dalšie :!: :!: [/url]
24.06.2008 - 07:14:41
00
No a zaverecna foto. Btw. trat perfektna, ludia (organizatori aj miestni obyvatelia) tiez, obcerstvovacky bezchybne. Jedine slabsie miestecko (ale v pohode prezitelne) bolo, ked mi na piatej obcerstvovacke a potom aj na pitnej obcerstvovacke tvrdili, ze zo siestej je to este 10 km do ciela. Ked som prisiel na tu siestu, tak tam ma o tom presviedcali tiez, aj ked som argumentoval, ze uz mam na tachaci 90 km a cela trasa ma mat 95 km. :) A tak zdeptany tym mnozstvom cakajucich km a v domneni, ze to bude este nadlho som sa tam posadil na stolicku, dal si co to dobre pod zub a pockal Duryho. Potom sme kecali s babami a tak. Par minut na to prisiel aj lagonda a tak sme sa s Durym pobrali kade lahsie a poprosili dievcata, nech lagondu zdrzia. :lol: On nas vsak v poslednom stupani nielen dobehol, ale aj predbehol aj spolu s pinonkom. To som nemohol nechat tak a samozrejme v zjazde prisla moja chvila a do ciela som prisiel s tesnym naskokom a stihol spravit posledny zaber ako Dury este na paske stihol dat pinonka aj lagondu. Len skoda, ze lagonda je akurat v zakryte. Inak tieto suboje na konci balika maju pre mna rovnake caro ako boj o prve miesto. :)



....taaak to si bol TY....co tak fucal za mnou a potom sa ako vietor prehnal okolo nas... :D :D :D , a s tym opustanim sa, ja som sa skoro opustil tiez v jedniom kopceku po obcerstvovacke (som to prehnal s jedlom tak som skoro hodil kosu....) este ze siel okolo lagonda, to je solidak zisiel z bajku a dali sme to klasickou turistikou...niezeby sme nevladali ale xceli sme sa pokochat trochu vyhladmi.... :D :D :D
24.06.2008 - 07:24:20
00
ozi, Stax co sa stalo? neskoro si startoval? bo ked si ma dobehol na 32km, tak si hovorim - jakaaa som ja dobraaa :D :D :D ... ale tu bol asi nejaky iny problem vsak? :D :D :D
(sorry za slovnik - to uvolnujem prebytok energie, aby som neprebehla aj prveho muza a nebola prva v cieli 8) )
24.06.2008 - 08:38:58
00
2 skicool Fotky su perfis..skoda ze to skoncilo len co sa objavili prvi z 50km..to som teda netusil,ze to háďa na 50km je aaaž takéé dlhéé :lol:
Hura na zbytok...

2 dana Myslis pod rohacom? To asi nie,taky jazyk aky som tam pouzival by som si pred dámou nedovolil :oops: ..i ked niekde tu citam... :wink: Ale predbiehali sme sa na rosovinach...a pamatam si ta z Fatranskeho..si bola mrtva na tej luke,vravela si ze nemozes a ja ti na to ze pod,ze mozes..nakoniec si to zvladla :)

2 mars Sry..nemali sme s brachom mobily,ked si tu dusu potreboval,to od nas ako timovych kolegov vobec nebolo pekne,hanbime sa :(..ale mal si sa nas drzat :P
24.06.2008 - 08:44:30
00
ozi, Stax co sa stalo? neskoro si startoval? bo ked si ma dobehol na 32km, tak si hovorim - jakaaa som ja dobraaa :D :D :D
Dobra si aj tak! :wink: Je pravda, ze sme dorazili, ked uz bol start, takze par minutova strata tam bola, no ako vidiet - Juraj tuto stratu dobehol..
24.06.2008 - 09:01:55
00
Dobra si aj tak! :wink: Je pravda, ze sme dorazili, ked uz bol start, takze par minutova strata tam bola, no ako vidiet - Juraj tuto stratu dobehol..


a ja ked som Vás stretol som myslel že idete na krátku až potom som si všimol vaše číííísla :D

jo a proč si to obrátila ak sa smiem spýtať?. zasa alergia?
24.06.2008 - 09:29:37
00
Male macicky lubi Boh, hoc su len zvieratka.....


http://picasaweb.google.sk/skicool1/Sulov/photo#5215167086879303586
24.06.2008 - 09:32:34
00
a ja ked som Vás stretol som myslel že idete na krátku až potom som si všimol vaše číííísla :D

jo a proč si to obrátila ak sa smiem spýtať?. zasa alergia?
mali sme nejake technicke problemy s autom :( tak sme sa zdrzali..
ja som si v tom zhone zabudla vziat lieky, rukavice, ... a tak by som 50 km nedala :(
24.06.2008 - 09:33:21
00
Saldi.....
Skoda ze si tak skoro ufujazdila, som myslel ze ta konecna stretnem (aj Staxa ;-) )....

Snad nabuduce.....
24.06.2008 - 09:34:37
00
Ja som za posledny rok spoznala tolko novych tvari, ako este nikdy, no rada sa zoznamujem, takze nevidim problem, hoci obcas na trati len vyplestiam oci, ked ma niekto pozdravi :oops: (myslim, ze aj Juraj je na tom rovnako)
Ozaj Saldi, čo sa stalo?
Ak som v tej rýchlosti dobre počul, tak že si predala svoj bike.
Sorry, to bol zart 8) bike bol uz v aute..


Naposledy upravil saldi dňa 24.06.2008 - 09:58:07, celkovo upravené 1 krát.

24.06.2008 - 09:41:18
00
ozi, Stax co sa stalo? neskoro si startoval? bo ked si ma dobehol na 32km, tak si hovorim - jakaaa som ja dobraaa :D :D :D ... ale tu bol asi nejaky iny problem vsak? :D :D :D
(sorry za slovnik - to uvolnujem prebytok energie, aby som neprebehla aj prveho muza a nebola prva v cieli 8) )

jo, ako Saldi pisala, startovali sme par minut po oficialnom starte :)
24.06.2008 - 09:58:01
00
jo, ako Saldi pisala, startovali sme par minut po oficialnom starte :)

kks, ale pri tom jaky si dobry to musela byt pol hodina po starte :shock:
24.06.2008 - 10:23:21
00
keyboard_arrow_up