ahojte, mam 1000 watt ebike, 100kg, jazdim na nom viac menej ako na motorke - les a tak.. cize neslapem ale salim sa na nom..

minule som kupil schwalbe dajake gumy to boli ale ked som robil take ciky-caky co rad robim tak som citil ako sa stale guma po naklone ako keby "zlomi" a cely bike to "hodilo" ako keby par cm do strany - bolo to neprijemne tak som vymenil za Continental Race King E-25 26x2,00" MTB plášť drôt - https://www.mtbiker.sk/shop/plaste-a-duse/mtb/26/continental-race-king-e-25-26x200-mtb-plast-drot.html

uz zadnu mam zjazdenu tak potrebujem vymenit ALE - ta guma je taka "zvlastna" - jazda v pohode a vsetko ale kazdy co ma na biku vidi mi povie "mas makku zadnu - dofukaj si" - ale ona je nafukana poriadne, ked ju stlacia a nesedim na biku tak je cela tvrda cize to vizera ako keby je plne nafukana ale "makka na okrajoch? moze take nieco byt?

nemate overenu gumu co proste spravne nafukana vizera ako nafukana ked sa sadne na bike a nie sfuknuta? a zaroven pri cik-cak jazde drzi pekne a "nezlomi" sa po naklone biku?

no.. snad som to opisal dost detailne :)

ps: je mi jedno co vazi ta guma, ide na ebike cize vaha nieje dolezita, proste za mensiu vahu nechcem priplacat..
dakujem za tip...
18.08.2021 - 10:27:22
00
Asi skor motorkarske forum ti poradi viac :lol: . ale co sa tyka toho Continentalu, tak 2.0" a jeho dezen na toto isto vhodny nie je :D, ak je makka pri sedeni, tak makka veru bude. Slabo stlacas. Aj mne sa stava , ze v ruke sa mi vidi dobre, a potom musim po 5km dofukovat.
18.08.2021 - 10:44:18
00
Ahoj, ako písal Ito tak motorkárske fórum ti poradí lepšie. No ak chceš ostať pri bike plášťoch tak by som volil Maxxis. Vždy ich jazdím a nikdy nesklamali. Najlepšie DHF https://www.mtbiker.sk/shop/plaste-a-duse/mtb/26/maxxis-plast-minion-dhf-26x2-50-dh-st42a-drot.html aj dopredu a kľudne aj dozadu.
18.08.2021 - 11:32:00
00
DHF dozadu asi naozaj iba pre parky a ebajky ...
18.08.2021 - 11:55:33
00
DHF dopredu a vzadu Rekon.
23.08.2021 - 19:37:42
00
KinDo napísal:
DHF dozadu asi naozaj iba pre parky a ebajky ...


Jazdim tuto kombinaciu na klasickom enduro bajku a spokojnost ( DHF/DHF)
31.08.2021 - 14:45:39
00
lto napísal:
Asi skor motorkarske forum ti poradi viac :lol: . ale co sa tyka toho Continentalu, tak 2.0" a jeho dezen na toto isto vhodny nie je :D, ak je makka pri sedeni, tak makka veru bude. Slabo stlacas. Aj mne sa stava , ze v ruke sa mi vidi dobre, a potom musim po 5km dofukovat.


no nakoniec si mal pravdu - v ruke tvrda jak kamen ale fukal som dalej na bomby a uz je dobra drzi ako ma..

ostatnym dakujem popozeram vase tipy... :)
07.09.2021 - 12:53:45
00
Pokial si mal Race King 2.0, a roloval sa v zakrutach (to je asi to, ze sa ti pri naklone "zlomi") tak ani nerozmyslaj nad Minionmi v sirke 2.5 palca. To by tvoje rafiky asi nezozrali a rolovali by sa. Okrem toho ta guma na Minionoch je ovela maksia ako na racekingoch a zoderie sa velmi rychlo - najma pri zabere s 1000 wattovym motorom.

Mozno by som dal nieco s vacsimi stuplami, ale zase - ak ti to neprehrabuje ten race king, tak si ho nechaj.

Ak si pozries napr. https://www.continental-tires.com/bicycle/tires/mountainbike-tires/cross-king-protection
tak si pozri aj technical details a vyber si zmes Pure Grip - je to lacnejsie ako najvyssia black chilli, ale hlavne ma vyssi najazd (mileage) - a pri silnom elektromotore potrebujes plast, ktory sa tolko nederie pri zabere.
07.09.2021 - 17:26:25
00
keyboard_arrow_up