Ahojte, vedeli by ste mi poradiť nejakú solídnu servisnú pumpu, s ktorou by sa dali nastreliť aj bezdušové plášte?
Ideálne ak by ste vedeli poradiť "high-end" riešenie a aj niečo z "economy class" :)
Ideálne aby prežila aj viac ako jedno nahodenie.
Vopred vďaka za rady.
29.11.2020 - 12:40:29
00
Economy class- už tu párkrát chlapci dávali prerobené hasiace prístroje...
High-end bude original booster alebo pumpa s booster-om
Pri dobrom rafiku a plášti to ide úplne v pohode obyčajnou pumpou- mne bez akýchkoľvek predchádzajúcich skúseností tak išli Hutchinson Skeleton aj Vittoria Barzo+Mezcal.
29.11.2020 - 14:30:14
00
nemam nic one ako lidlo pumpu a este sa mi nestalo ze by som nenahodil ... ano niekedy to bolo na 5 pokusov, ale vzdy to nakoniec islo ... na stole mam pritom komplet matros na diy booster ale akosi som este nemal dovod skompletovat ...
29.11.2020 - 15:08:32
00
Mne na bezduse staci uplny zaklad od lezyne
https://www.mtbiker.sk/shop/servis-a-trening/pumpy-co2/servisne-pumpy/lezyne-sport-floor-drive-pumpa-cierna.html

    09.12.2020 - 18:13:22
    00
    ahojte, niekto v TN, kto by mi pozical booster? na predku mi fucalo, mlieko tam bolo uz 2 roky a bolo len dolievane, ale uz to proste netesnilo, tak som to dal dole, aby som nazrel a teraz to neviem nafukat, pretoze sa mi lepia patky zvnutra o seba ako je to lepkave od stareho mlieka. snazil som sa to namastit, aby sa to na seba nelepilo, ale akosi sa nedari, plast ma uz svoj hruskovy tvar (patky sa zvnutra tlacia k sebe a ptoem sa o seba nalepia) a neviem tam dostat vzduch, jedine narazovo to asi pojde. dik
    04.09.2021 - 17:52:43
    00
    keyboard_arrow_up