CraObs: rozumiem čo si myslel, ja som len chcel upozorniť na tú "masáž" ktorá sa spustila...
Si myslia že ľudia su ovce :wink:
30.06.2008 - 16:52:29
00
no toď sa mi stalo niečo podobné u nás v meste obieham policajtov lebo stáli na kraji ulice mimochodom v zákaze už som vedla nich a oni sa blazni začali rozbiehať
30.06.2008 - 18:15:50
00
ked sa ponahlal tak akurat tak za tou svojou ku..vickou modelkou s ktorou tato "celebrita" pachtluje.
Prajem mu len jednu vec,aby takuto bolest aku sposobil tejto rodine raz zazil na vlastnej kozi ked raz niekto zabije jeho decko...to mu uprimne prajem nic ine ziadna lutost nad hov..adom len smrt jeho decka ho prinuti rozmyslat nad tym co vlastne sposobil. :!: :!: :!:




TOTO NEPRAJTE NIKDY A NIKOMU!!!!!!!!!
30.06.2008 - 18:29:57
00



TOTO NEPRAJTE NIKDY A NIKOMU!!!!!!!!!



Presne,on si svoje este uzije,ale aby sa to neobratilo proti tomu,kto to praje :!:
30.06.2008 - 18:40:22
00
fakt je ten, ze cyklo sezona je v plnom prude a mnoho ludi co bike pouzivaju velmi prilezitosnte a skor ako spolocensky prostriedok nez sport je teraz na cestach a vozovkach. Policajti by mali na zaciatku bike sezony v TV spravach napominat vodicov aby brali do uvahy fakt ze na cestach je vdaka dobremu pocasiu niekolkonasobne viac cyklistov ako pred zaciatkom sezony. Proste treba robit awareness aby sa to vtlklo do hlav vodicov.
30.06.2008 - 18:53:20
00
Je strašné, čo sa stalo, sama mám syna, síce staršieho.Ak by človek bol nútený zažiť takéto niečo, nikdy by som sa stým nevyrovnala, ale keby môj syn spôsobil čokoľvek, vždy by som stála pri ňom, aj keby ho všetci odsúdili,ja som jeho mama a som tu pre neho.
30.06.2008 - 18:55:27
00
...chlapci len pozor aby niekedy aj niekto z vas nemal nejaku nehodu, ze niekoho zrazi...by som sa potom smial ako ste tu naneho *****... :roll:
30.06.2008 - 18:59:06
00
...chlapci len pozor aby niekedy aj niekto z vas nemal nejaku nehodu, ze niekoho zrazi...by som sa potom smial ako ste tu naneho *****... :roll:






Smiať sa fakt netreba, je to tragická vec, nikomu to neželám. Ani on to neurobil naschvál, hoci veľmi pochybil.Len nech sa s takýmto niečim nik z nás nestretne či už z jednej,alebo z druhej strany.
30.06.2008 - 19:07:32
00
a navyse, myslim si, ze od otca je dost nezodpovedne, aby nechal 5r. decko ist po takej frekventovanej ceste. zaujimalo by ma, ci mali prilby, hoci v tomto pripade by im asi velmi nepomohli.
30.06.2008 - 19:10:05
00
...chlapci len pozor aby niekedy aj niekto z vas nemal nejaku nehodu, ze niekoho zrazi...by som sa potom smial ako ste tu naneho *****... :roll:

... :idea:
Tu ide skôr o to, keď už riskuješ musíš počítať aj s následkami ktoré môžeš spôsobiť :!:
Nikto mú tu nohu na plyne nedržal :wink: a ak sa dokáže že tadiaľ išiel rýchlosťou akou píšu, tak potom.... nemám preto pochopenie, ani najmenšie.

alenazdravotacka: je jasné že ako matka by si pri ňom stála, len neviem čo by si si v skutočnosti vo svojm vnútri myslela.

...môjmu... hrozilo väzenie, vedel som za čo, no aj tak mi to nezaslepilo oči aby som stratil úsudok. Spravil si chybu? musíš počítať s následkami! Bohužial, nikto nikoho nenúti aby sa tak správal, vždy máš na výber :!:
30.06.2008 - 19:10:15
00
ano, ale neviete kedy niekoho z vas donutia hociake okolnosti ist za urcitych podmienok ist rychlejsie ako to povoluju predpisy...a vtedy sa moze tiez stat tragedia...
...viete, treba sa na to pozriet aj z tejto strany, ze to iste sa moze stat hocikomu z nas ked to nebude vobec ocakavat a vobec by na nieco podobneho ani nepomyslel...

a nemusi to byt vobec ani autonehoda...pojdes zjazd dolekop.com do zakruty rychlejsie, nahodou tam bude decko, neubrzdis, a uz si v nom...a urcite vacsina z vas ma rada rychle zjazdy, a aj ked si myslite ze zjazd si mozete uzit, ze urcite na ceste nikto nebude, a nakoniec tam predsa len bude, a je to...
30.06.2008 - 19:15:21
00
Si myslia že ľudia su ovce..

bohuzial su..
30.06.2008 - 19:23:52
00
Tak toto by malo skončiť ukážkovou basou na 25 rokov - výnimočný trest.... myslím si že by by si veľa dementov uvedomilo že nemusia do zákruty dupať na plyn a popritom telefonovať...... som tiež vodič ale 150 do zákruty ???? musel byť asi aj sfetovaný lebo to normálny človek nespraví - TREST 25 rokov alebo doživotie !!!!!!!!!!!
30.06.2008 - 19:51:49
00
...chlapci len pozor aby niekedy aj niekto z vas nemal nejaku nehodu, ze niekoho zrazi...by som sa potom smial ako ste tu naneho *****... :roll:


ok berem stať sa to môže každému ale veľmi silne pochybujem že v 150 v pravotočivej zákrute ???? nemyslíš ???? :?: :!: :!:
30.06.2008 - 19:54:34
00
ano, ale neviete kedy niekoho z vas donutia hociake okolnosti ist za urcitych podmienok ist rychlejsie ako to povoluju predpisy...a vtedy sa moze tiez stat tragedia...
...viete, treba sa na to pozriet aj z tejto strany, ze to iste sa moze stat hocikomu z nas ked to nebude vobec ocakavat a vobec by na nieco podobneho ani nepomyslel...

a nemusi to byt vobec ani autonehoda...pojdes zjazd dolekop.com do zakruty rychlejsie, nahodou tam bude decko, neubrzdis, a uz si v nom...a urcite vacsina z vas ma rada rychle zjazdy, a aj ked si myslite ze zjazd si mozete uzit, ze urcite na ceste nikto nebude, a nakoniec tam predsa len bude, a je to...


Billes: kde by malo byť to decko :?: za zákrutou, tam kde nevidíš :?: tam sa chceš rútiť :?:
Ak vidím na chodníku v lese turistu a hlavne deti tak zdaľeka spomalím, a to isté sa má robiť aj na ceste pokiaľ si vodič :!: Lebo to potom dopadne takto jak to dopadlo :(
30.06.2008 - 20:04:00
00
keyboard_arrow_up