za vsetko mozu lajky
11.10.2021 - 11:30:14
00
No slovenské zdravotníctvo malo (teda stále má) problém s odvrátiteľnými úmrtiami už dávno pred koronou. Prečo sa teraz čudujete, že je to aj v prípade ventilovaných pacientov?
11.10.2021 - 11:32:18
05
Polozim jednoduchu otazku. Ako mozu zdravotnici ovplyvnit pocet ludi na JIS?
Ked su raz ludia enuti, nechrania sa, robia oslavy, nenosia ruska..tak je jasne ze ich tam skonci kopa.
Ja to vnimam len ako dalsi pokus dezol-sceny hadzat vinu na niekoho ineho.
Myslis ze to bude teraz ine? Oni sa neockuju, kopa ich pomrie a zas to budu zvalovat bude na vladu, ze nerobila nic, alebo na absolutne hockoho, len nie seba.
Vo mne vrie zlc ked si toto uvedomujem.
11.10.2021 - 12:19:41
02
To už sme znovu prešli do ďalšej fázy popierania. Prvá bola, že ten vírus ani neexistuje, neskôr to bola len chrípka a po tom ako za smrti mohla vláda sú aktuálne za to zodpovední zdravotníci. Mimochodom, ktorým všetci tak radostne tlieskali :)
11.10.2021 - 12:22:58
00
Ten pocit, ked si zdravotnici po druhej vlne s nastupom vakcin mysleli, ze konecne bude pokoj. Ono sa to ale cele zopakuje a este vinu za druhu vlnu dostanu oni. to je cisto Sizyfovska snaha. By som sa necudoval, keby zacali hromadne odchadzat prec a SR by zazilo absolutny kolaps zdravotnicvta a nesledne by kolabovalo vsetko.
11.10.2021 - 12:27:30
00
cokupit napísal:
Toto je prave uplne ukazkovy priklad sirenia hoaxov. V dobrej viere, chces zachranit svet (ved aj antivax zachranuju) , zacujes nejaku jpp zarucenu praUdu, ktoru si samozrejme neoveris, iba ju prdnes dalej na internety. Ukazkovy priklad, ucel splneny.

A ako by som si mal tie data overit? Ja neviem. Dal som to sem prave preto, ze ak niekto tie data ma, tak bud to potvrdi, alebo vyvrati. Je to forum a je tu dost ludi co posledne 2 roky nerobia pomaly nic ine, len vo svojom volnom case riesia pocty umrti, nepresnosti v statistikach zverejnene zo strany NCZI a pod. Z tohto naozaj ziadna senzacia neplynie. A este mi prosim vysvetli, aky ucel som tym splnil? Odradil som aspon jedneho od ockovania alebo co? Akoze tym, ze ak sa dostane na ventilator, tak to mozno neda? Mas dojem, ze sem davam kazdy tyzden novu "zarucenu" informaciu a cielene pracujem na podryvani dovery ludi v ockovanie alebo co? Chce to obcas aj trosku odstup a hodnotit veci triezvo a nie kazdeho hned zaradit do skatulky "siritel hoaxov" alebo "antivaxer". Btw. zjavne k tomu nemas nic relevantne kedze pises len tieto univerzalne omacky. Radsej dodaj data a vyvrat to ak to nie je pravda.
11.10.2021 - 12:31:14
09
juju_pepe napísal:
Ja to vnimam len ako dalsi pokus dezol-sceny hadzat vinu na niekoho ineho.

Takze som dezolat, lebo som na diskusnom fore kde sa dva roky riesi vsetko mozne aj nemozne suvisiace s koronou spomenul informaciu, ze sa robi analyza, preco na SK zomiera viac pacientov na ventilatoroch ako inde? Bravo, s takymito "logickymi" zavermi sa pokojne mozes zaradit k ostatnym absolventom VS zivota. :)
11.10.2021 - 12:45:19
04
Citaj s porozumenim. Zdroj vzniku informacie a to kto ju priniesol na forum su 2 rozne veci.
11.10.2021 - 13:17:43
00
Džízs. Posúvas tu neoverené informácie. Presne takto funguje dezol scena.
11.10.2021 - 13:18:23
01
Zda sa, ze som prilis optimista, co sa tyka ludi :)
11.10.2021 - 13:29:31
00
Tu informaciu o analyze mam od pre mna doveryhodneho cloveka, ale samozrejme chapem, ze pre ostatnych to nema ziadnu vahu a je to neovereny zdroj typu "JPP". Ja som to pri tom rozhovore dalej pitvat nesiel, lebo mne to ako informacia stacilo. Moja chyba, ze som to info zverejnil. Poucenie do buducna mam.
11.10.2021 - 13:40:46
00
Ja som neutocil na teba. Písal som to viac všeobecným smerom. To že to takto vyznelo je čiastočne aj z dôvodu mojej frustrácie v neriesitelnost a absurditu daného problemu.
11.10.2021 - 13:44:28
00
Vsak jasne, nic sa nedeje. :) Proste som nemal zverejnovat taketo info ak ho neviem podlozit konkretnejsimi informaciami, lebo to potom vyznie inak ako som zamyslal. Rozhodne som tym nechcel ani obvinovat zdravotnikov, ani sirit nejaku paniku. Proste mi to prislo ako zaujimave insiderske info, ale mal som si to nechat pre seba. Moja chyba.
11.10.2021 - 13:50:31
10
Jezus, v tejto téme je škoda niečo písať... Treba ju premenovať na "klub zaočkovaných .....".
Ked napíšeš niečo iné ako tu diskutujúci odchovaní na mainstreem médiach (ktorích informáciam naivne a odhodlane veria ale tiež si ich nikde neoverujú) tak budeš označený za dezoláta, hoaxera, komunistu a neviem čo ešte...
Zrejme asi všetko voliči súčasnej vlády idiotov čo si myslia že všetko vedia a len ich "pravda" je tá správna... ;)
11.10.2021 - 14:01:19
15
Nie, stačí sem nepísať neoverene spravy z hlavnych sprav, od bukovskeho, od Kotlebu a podobnych indivíduí...atd
11.10.2021 - 14:17:11
04
keyboard_arrow_up