Neznamena, ze ti dvaja su agenti. To mozu byt kludne len zmanipulovani. Ale s niekym sa stretavali...
07.11.2021 - 16:00:02
01
tak dnes sa náš mozgový trust borisko štartér vyjadril,že neočkovaní majú mať rovnaké práva ako zaočkovaní.... ja len dúfam,že keď táto vláda SNH skončí tak sa budú trestne zodpovedať za to čo tú teraz páchajú na životoch ľudí.

https://slovensko.hnonline.sk/12732233-kollar-nezaockovani-by-mali-mat-rovnake-prava-ako-zaockovani-dolezita-je-osobna-zodpovednost
07.11.2021 - 16:16:08
00
triki napísal:
tak dnes sa náš mozgový trust borisko štartér vyjadril,že neočkovaní majú mať rovnaké práva ako zaočkovaní.... ja len dúfam,že keď táto vláda SNH skončí tak sa budú trestne zodpovedať za to čo tú teraz páchajú na životoch ľudí.

https://slovensko.hnonline.sk/12732233-kollar-nezaockovani-by-mali-mat-rovnake-prava-ako-zaockovani-dolezita-je-osobna-zodpovednost


triki A co chces aby jedna skupina obcanov mala ine prava ako dalsia skupina obcanov? Cize cigana do autobusu nie, gadza ano?
07.11.2021 - 16:22:47
00
Osobnu zodpovednost ma vynucovat policia. Ta tu je na to aby sa dodrziavali zakony a nariadenia. Zial, tu je len na politicke boje a minister je neschopny. Ale to vieme dlho. A rovnako je to aj teraz. Aj epi team povedal - pravidla su dostatocne. Ale nedodrzuju sa.

Ale ine som chcel. ivan minule som ta nepravom brzdil, aby si sa tolko nerozohnoval, ze stat pracuje s debilnymi datami o pocte ludi v nemocniciach. Teraz som si pozrel databezpatosu a vidim, ze tie cisla si nemocnice cucaju z prsta.
Novozamocka nemocnica nema dnes 468 pacientov ale iba 65.
https://dennikn.sk/minuta/2601538/

Ale predvceromvykazovali 18 a aj to je asi uplna haluz. Vsak co strasne sa tam vcera stalo, ze im pribudlo k 18 z predvcera za vcera celych 47 novych ?
ivan mozes sa rozculovat. Uz ta brzdit nebudem. Ako mozu riadit nemocnice, ked nevedia spocitat pacientov na posteliach? Vsak ich nemaju poskryvanych v skatuliach pod postelami. Na kazdeho sa predpisuju lieky, na kazdeho ide diagnoza. Su podla rodnych cisel. A maju ich nizke tisicky.
07.11.2021 - 16:36:13
00
Takže sranda neskončila, gebula - zasmej sa :D

ešte dve, tri také chyby a máme prázdne nemocnice, chudák semafor - nestíha prepínat farby :D

https://www.cas.sk/clanok/2606219/nemocnica-v-novych-zamkoch-nahlasila-rekordny-pocet-hospitalizacii-no-vsetko-je-inak-priznali-omyl/
07.11.2021 - 16:37:43
00
Lúza slobodne nakupuje...https://www.cas.sk/clanok/2606193/nedaju-si-pokoj-dalsi-antiruskari-nabehli-do-piestanskeho-supermarketu-vykriky-a-zasah-policie/
07.11.2021 - 16:58:16
00
IQ hupacieho koňa. Míňaju energiu na blbosti. No chudáci.
07.11.2021 - 17:01:41
00
No a potom keď sa ti taký dostane do nemocnice , čo myslite , ako na neho “ pozerajú “ zdravotníci ?! … jedna z takej bandy antivaxerskej / sestra / si uz “užíva “ ten kovid “ čo nie je “ . Či to prežije či nie , liečba bude stáť daňových poplatníkov +/-20K€ . To ide z dani každého z vás … nie na liečbu onkologického pacienta , nie na liečbu kardiakov atd .
07.11.2021 - 17:08:51
02
will napísal:
Osobnu zodpovednost ma vynucovat policia. Ta tu je na to aby sa dodrziavali zakony a nariadenia. Zial, tu je len na politicke boje a minister je neschopny. Ale to vieme dlho. A rovnako je to aj teraz. Aj epi team povedal - pravidla su dostatocne. Ale nedodrzuju sa.

Ale ine som chcel. ivan minule som ta nepravom brzdil, aby si sa tolko nerozohnoval, ze stat pracuje s debilnymi datami o pocte ludi v nemocniciach. Teraz som si pozrel databezpatosu a vidim, ze tie cisla si nemocnice cucaju z prsta.
Novozamocka nemocnica nema dnes 468 pacientov ale iba 65.
https://dennikn.sk/minuta/2601538/

Ale predvceromvykazovali 18 a aj to je asi uplna haluz. Vsak co strasne sa tam vcera stalo, ze im pribudlo k 18 z predvcera za vcera celych 47 novych ?
ivan mozes sa rozculovat. Uz ta brzdit nebudem. Ako mozu riadit nemocnice, ked nevedia spocitat pacientov na posteliach? Vsak ich nemaju poskryvanych v skatuliach pod postelami. Na kazdeho sa predpisuju lieky, na kazdeho ide diagnoza. Su podla rodnych cisel. A maju ich nizke tisicky.


mali by dat občas fúkat - tým co nahlasujú počty hospitalizovaných :D

https://www.cas.sk/clanok/520107/lekarka-70-z-presovskeho-kraja-lieta-v-problemoch-kvoli-dychovej-skuske-na-alkohol/
07.11.2021 - 17:14:17
00
CyclopathicLaughs napísal:
triki A co chces aby jedna skupina obcanov mala ine prava ako dalsia skupina obcanov? Cize cigana do autobusu nie, gadza ano?

Porovnávaš diskrimináciu na základe farby pleti so znevýhodnením pre spoločnosť nebezpečných ľudí. Nepodsúvaj diskriminačný (či dokonca rasový) motív, ktorý si vymyslel z ničoho, len aby si nemusel rozmýšľať.
Viac ako vakcináciu neprispôsobivých spoluobčanov ako si ty, chumchum, porter, dellax, airbilly, goratrix a ďalší by som si prial aby ste začali konečne myslieť hlavou a nie zadnicou.
Mimochodom, ak chceš paralelu s autobusom, tak vodič má právo znemožniť nastúpiť/donútiť vystúpiť pasažiera opitého, smradľavého, nebezpečného.
07.11.2021 - 17:19:12
112
CyclopathicLaughs napísal:
triki A co chces aby jedna skupina obcanov mala ine prava ako dalsia skupina obcanov? Cize cigana do autobusu nie, gadza ano?


Presne tak, všetci musíme mať rovnaké práva. Nasledujúcu dovolenku budem pilotovať Boeing ja. Chcem si to skúsiť. Prečo by vždy mal pilotovať ten chlapík v smiešnej uniforme? Čo som ja občan druhej kategórie???

Poškuľujem aj po nejakej zaujímavej operácii. Nemusí to byť transplantácia srdca. Aspoň nejaký žlčník by som si rád skúsil.
07.11.2021 - 17:22:54
09
Volodja napísal:
pre spoločnosť nebezpečných ľudí


Zdravi ludia su "pre spolocnost nebezpecni"??? Zblaznili ste sa uz uplne?
07.11.2021 - 17:24:21
01
Goratrix ty by si nemohol hrať šachy. Nedokážeš uvažovať jeden-dva ťahy dopredu.
07.11.2021 - 17:29:37
04
Hosť napísal:
Zdravi ludia su "pre spolocnost nebezpecni"??? Zblaznili ste sa uz uplne?

Opäť podsúvaš motívy a opäť z dôvodu, aby si nemusel rozmýšlať. Prečítaj si, o čom sa tu bavíme. Bavíme sa o nezaočkovaných/neprisposobivých občanoch, nie o zdravých. To, že nejaká časť tejto množiny sa prelíná s množinou zdravých obyvateľov je úplne irelevantné.
Áno, nezaočkovaní sú pre spoločnosť nebezpeční a je žiaduce, aby ich mobilita bola minimalizovaná. Okrem toho, že sú o niečo väčší prenášači, kvôli nezaočkovaným zomrú a skrachujú tisíce ľudí. "Vďaka" nezaočkovaným budú riziku vystavení zdravotníci aj ich rodinní príslušníci a tisícom ďalších ľudí budú odložené zákroky, ktorých sa mnohí ani nedožijú.
A to sa nebavíme ani o tom, o koľko je viac medzi nezaočkovanými ľuďmi, neproduktívnych obyvateľov, (ukrivdených) obyvateľov s dlhmi voči štátnym inštitutúciam, či sociálnych prípadov samých seba vnímajúcich ako jednorožce.
07.11.2021 - 17:41:23
011
Hosť napísal:
Zdravi ludia su "pre spolocnost nebezpecni"??? Zblaznili ste sa uz uplne?


áno, sú smrteľne nebezpeční - ak na teba kýchnu zdraví infekční ľudia v šore v lidli, v autobuse bez respirátora počas pandémie, možeš umreť, uplne sa zbláznili tí čo chcú umreť - predčasne, mi pripadá že máš taký zahltený softvér množstvom odborných, ... informácií, že ti nedochádzajú triviálne záležitosti - kolko 1 + 1 a tak


Naposledy upravil Hosť dňa 07.11.2021 - 17:49:55, celkovo upravené 1 krát.

07.11.2021 - 17:42:21
02
keyboard_arrow_up