Už som niesol teraz zopar z prvej aj druhej vlny , kde mali len soplik … už inhaluju 😷
18.11.2021 - 08:52:43
00
Ramon1 napísal:
Už som niesol teraz zopar z prvej aj druhej vlny , kde mali len soplik … už inhaluju 😷


Z mojej bubliny, ktora cini niekolko 100 ludi nepoznam nikoho, kto by musel ist s kovidom do nemocnice, drviva vacsina mala soplik, pripadne o tom ani nevedeli. Zopar malo teplotu, docasnu stratu chuti a cuchu.

Pocul som o 4-och ludoch, co zomreli, osobne som ich nepoznal, vek 70+.

Mal som dvoch znamych, zem nech im je lahka, ktori boli zdravi 30-tnici, kovid neprekonali, ockovani boli, zomreli na zlyhanie srdca.
18.11.2021 - 10:31:43
02
no vidis, a ja zas z mojho okolia poznam par ludi co zomreli, aj mlady zdravy 30tnik. aj ked povacsine stari, neockovani. jeden ockovany bol ale 80+ a mal uz kopec inych problemov aj bez kovidu tak otho to len dorazilo...
ale zas nepoznam nikoho pod 50 kto by bol ockovany a mal by nejaky horsi priebeh, vzdy stacilo polezat doma. na rozdiel od par neockovanych ktorych to teda seklo poriadne a boli radi ze nemuseli ist do nemocnice
18.11.2021 - 10:59:02
00
ano
U mňa úplne naopak.
Všetci zaočkovaní sme v pohode 30-85 niektorí už majú aj 3. dávku.
Ak aj boli pozitívni ani o tom nevedeli, až po teste keď im neočkovaný kontakt oznámil že leží v horúčkach. Očkovaní to dali bez príznakov.
Neočkovaní s rôzne dlhou dobou práceneschopnosti.
Kámoške zomreli obaja nezaočkovaní rodičia, boli hospitalizovaní naraz, zomreli tri dni jeden za druhým.
18.11.2021 - 11:01:39
00
CyclopathicLaughs napísal:
Z mojej bubliny, ktora cini niekolko 100 ludi nepoznam nikoho, kto by musel ist s kovidom do nemocnice, drviva vacsina mala soplik, pripadne o tom ani nevedeli. Zopar malo teplotu, docasnu stratu chuti a cuchu.

Pocul som o 4-och ludoch, co zomreli, osobne som ich nepoznal, vek 70+.

Mal som dvoch znamych, zem nech im je lahka, ktori boli zdravi 30-tnici, kovid neprekonali, ockovani boli, zomreli na zlyhanie srdca.


a podla mna si vymyslas/prekrucas a mal by si s tym uz vazne prestat - si jednoducho nula z okraja spolocnosti a my vsetci zaockovani tu sme na koni

tymto som dnes vycerpal fond prispevkov a som ukojeny
18.11.2021 - 11:05:38
24
CyclopathicLaughs napísal:
Z mojej bubliny, ktora cini niekolko 100 ludi nepoznam nikoho, kto by musel ist s kovidom do nemocnice, drviva vacsina mala soplik, pripadne o tom ani nevedeli. Zopar malo teplotu, docasnu stratu chuti a cuchu.

Pocul som o 4-och ludoch, co zomreli, osobne som ich nepoznal, vek 70+.

Mal som dvoch znamych, zem nech im je lahka, ktori boli zdravi 30-tnici, kovid neprekonali, ockovani boli, zomreli na zlyhanie srdca.


Je zaujímavé, že hlavný kovidovy patológ MUDr. Palkovič eviduje len 4 úmrtia ktoré vie priradiť bezprostredne s príčinnou súvislostou k vakcinacii !!! Nesir tu dezinformacie , na tieto vaše klamstvá si v zlom “ médiu “ . Tu sa bavíš s človekom, ktorý kovidom žije v reálnom každodennom svete .

A čo to akože ma pre svet a Slovensko znamenať , akú výpovednú hodnotu a veliditu ma tvoje tvrdenie , že si nikoho osobne nepoznal čo umrel na kovid … ty si iný “ Pijak “ . Ani ten neveril , no už verí .

Takze to zhrniem za seba … v minulych službách som niesol niekoľko kovidovych pacientov do nemocnice . 2 očkovaní sú doma . Z neočkovaných troch dvaja sú po smrti … o osude ostatných sa dozviem a môžem poinformovať . Pacientov s postkovidovym syndróm čo ich ošetrujeme, už ani nepočítam . Okrem dvoch deti /jeden udrubany palec a jednu intoxikáciou etalonom / sú všetky výjazdy týkajúce sa kovidu . Takze toto sú validne dáta , nie tie tvoje drísty , kto koho pozná .

thumb_up0thumb_down

thumb_up0thumb_down
18.11.2021 - 11:06:36
06
Moja bublina su predovsetkym sportovci, cize predpokladam, ze z toho dovodu nepoznam nejake tazke pripady.

Co som si vsimol na sebe je, ze od kedy sa mi hladina vitaminu D dostala do normalnych hodnot, tak v podstate nie som chory, aj ked vsetci okolo mna maju sopel, kasel, teploty. Tiez sa mi podstatne zlepsilo aj dalsie chronicke zapalove ochorenie - kvoli ktoremu som ho zacal uzivat. Musel som ho vsak uzivat pomerne velke mnozstvo, cca. 125mcg kazdy den rozpusteny v rybom oleji, co je asi 10 nasobok odporucanej dennej davky, ked som uzival len odporucanu dennu davku tak som mal stale nizku hladinu.
18.11.2021 - 11:14:20
00
Ramon1 Niekde som pisal, ze zomreli kvoli tomu, ze boli ockovani? Nevie sa preco zomreli, vie sa akurat to, ze to bolo zlyhanie srdca, pravdepodobne maligna arytmia. Ci to bolo kvoli ockovaniu alebo to nebolo kvoli ockovaniu nikto nezistoval.
18.11.2021 - 11:17:32
01
Všetko speje k tomu, že najväčšou zárukou nedostať sa do nemocnice, na ventiláciu, cintorín je odstrániť hlavné príčiny pre ktoré sa tam chodí. Komorbidity - spôsobené fajčením, prejedaním a nedostatočnou pohybovou aktivitou.
18.11.2021 - 11:18:08
02
Už viem , už viem …Ty si Bukovsky 😜

A mimo paralelného vesmíru v TN nemocnici sa majú takto ⬇️ . Že by malo Dèčka ?! …

Všetky lôžka s umelou pľúcnou ventiláciou v trenčianskej nemocnici sú obsadené. Od začiatku novembra tam zomrelo na covid 23 pacientov, 18 z nich bolo nezaočkovaných, piati zvyšní trpeli množstvom pridružených ochorení.

Vo FN Trenčín je momentálne hospitalizovaných 93 pacientov s koronavírusom, 76 z nich nie je zaočkovaných. Desať pacientov je na umelej pľúcnej ventilácii, osem z nich nie je zaočkovaných. Dvaja zaočkovaní pacienti na umelej ventilácii trpia viacerými pridruženými ochoreniami.

„Pre pacientov s novým koronavírusom máme aktuálne k dispozícii 19 lôžok s napojením na kyslík, kapacita lôžok s umelou pľúcnou ventiláciou na covid oddelení anestézie a intenzívnej medicíny je naplnená. Pre práceneschopnosť, ošetrovanie člena rodiny a karanténu je momentálne mimo pracovného procesu 98 zamestnancov nemocnice,“ doplnila hovorkyňa Martina Holecová. (tasr)
18.11.2021 - 11:19:16
02
Hintoho bipolarneho/multipolarneho paka ano nema zmysel komentovat. Okrem toho, ze je to zovseobecnovanie na zaklade zanedbatelnej vzorky, som presvedceny, ze klame. O ziadnych sportovcoch do 30r ktory by po vakcine zomreli na zapal srdcoveho svalu sa nepisalo ani dezole weboch. Velmi pochybujem, ze sa vobec medzi sportovcami pohybuje, ak neratame slovenskych hadzanarov.
Z mojej sirsej bubliny, ked sa tu uz generalizuje a bavime sa o sportovcoch a nie o "sportovcoch":
https://sport.pravda.sk/loptove-hry/clanok/603451-seda-tvar-cervene-pery-maslikova-sestra-vravi-ze-covid-ho-zozral-za-tri-dni/
https://www.tvnoviny.sk/publicistika/10-min-o-sporte/2023876_plavec-klobucnik-otvorene-o-covide-ked-ma-zacalo-pichat-na-plucach-a-pri-srdci-zacal-som-sa-bat
V NHL hra len nezaockovany Bertuzzi. Nezaockovani Archibald, Stalock a Rossi dostali zapal srdcoveho svalu,
btw airbilly zmyslom toho postu bolo Pijaka este viac zhovadit, alebo zhovadit aj Mesika? Na stranke Centra pre mononuklearne protilatky sa pise, ze Cieľom liečby je zabrániť úmrtiu alebo hospitalizácii. Pijak hospitalizovany uz je.
Mimochodom Ramon1 , tulenik co su tie mononuklearne protilatky? Viete nam laikom laicky vysvetlit? Lebo mne to pride ako taka horucou ihlou usita vakcina (resp protilatky, ktore by si efektivnejsie po konvencnom ockovani telo vytvorilo samo), ked uz ani svatena voda nezabera. Zaroven s nizsou ucinnostou a s vyssim rizikom neziaducich ucinkov.
18.11.2021 - 11:24:30
00
Ramon1 Bukovsky nie som, chodil som na krvne testy, kde mi okrem ineho zistovali hladinu vitaminu D, kedze sa nelepsila tak som musel nasadit vyssie davky.
18.11.2021 - 11:43:43
01
Ale veď v pohode . Aj dečko je dôležité , to všetci vieme … no kovid to nevylieči .

A taktiež kritická situácia v MT 😲 . Toto nech si neočkovaní uvedomia , toto sú tie sekundárne úmrtia a odvratitelne !!!

🔓 : https://dennikn.sk/2614576/primar-z-martina-kde-obmedzuju-onkologicke-operacie-mame-viac-pacientov-ako-v-druhej-vlne-su-agresivnejsi-maju-nacitane-hluposti-z-internetu/?cst=c804a31796641abe954efd9520abb19bac896986
18.11.2021 - 11:53:23
00
Ramon1 napísal:
Od začiatku novembra tam zomrelo na covid 23 pacientov, 18 z nich bolo nezaočkovaných, piati zvyšní trpeli množstvom pridružených ochorení.

Tych 18 neckovanych boli vsetko mladi a zdravi , alebo stari s pridruzenymi ochoreniami ?

ano: z bubliny niekolko 100 ludi konkretne kolko malo soplik ? drviva vacsina znamena niekolko sto ludi ?
18.11.2021 - 11:58:49
00
Mne sa na tej aplikácii monoklonálnych protilátok „na požiadanie a po odbornom zvážení zhoršeného zdravotného stavu“ asi najviac páči ich definícia v metodike MZ SR v kombinácií s vyjadreniami podstatnej časti fanklubu oboch expertov na tému „áno desiatkami rokov osvedčenému ivermektínu, rázne nie neschváleným experimentálnym vakcínam!!!“ ...

Prílohy:

mono.png
mono.png 130.26 KiB thumb_up0thumb_down

18.11.2021 - 12:01:36
03
keyboard_arrow_up