ivan napísal:
Môže ale prísť doba kedy sa zistí že počas pandémie šírili zaočkovaní vírus menej. Strelím blbosť - že napríklad mali o niečo menšiu vírusovú nálož pre lepšiu imunitu ktorá viac likvidovala vírus a potom už to nebude že jedno či zaočkovaný alebo nezaočkovaný. Jedni z nich majú na svedomí viac úmrtí - kedže viac šírili vírus.


Ivan , veď už som to tu dával . Je to objektívny fakt . Áno šíria vírus, ale v neporovnateľne menšom množstve . Majú menšie príznaky , nosia oveľa nižšiu vírusovú nálož a aj emitujú menši počet virionov . Ja sa nebojím , že ma vakcinovany nakazi . Budem mat soplik , hrdielko a po tretej dávke by som mal byt do týždňa Fit … bať sa majú neočkovaný seba navzájom , a aj nás ockovanych . Samozrejme , že ich chranime prekrývaním dýchacích ciest , vyzivanim nech si dajú respirátor keď k neočkovanym vstúpime do pribytkov, karantenizaciou a testovaním sa keď mám príznaky … viac však spraviť nevieme .
18.11.2021 - 20:42:03
18
Ja viem. Tam čo som písal že dám príklad - blbosť tak to blbosť má byť v úvodzovkách. Je jasné, že očkovaní šíria vírus menej, majú na svedomí menej obetí. S týmto budú do smrti žiť neočkovaní. Očkujete budúci týždeň každý deň na Rastislavovej alebo na terase treťou dávkou Pfizer bez registrácie ? Ked hej od ktorej.


Naposledy upravil ivan dňa 18.11.2021 - 20:57:15, celkovo upravené 1 krát.

18.11.2021 - 20:50:27
00
Jimmi napísal:
Poraďte, podľa MZ sa neodporúča tretia dávka po dvoch dávkach a prekonaní. Ja to mám opačne- Covid a 2x vpich. Čo s tým?


Daj časovú os kedy si prekonal a bol vakcinovany .
18.11.2021 - 20:57:13
00
Ja mám od 16. nárok na Pfizer po druhej Astre polroka dozadu.

Teraz som našiel. Na Rastislavovej očkujú bez registrácie treťou dávkou Pfizer denne od 8.00 do 12.00
18.11.2021 - 20:58:10
00
Príloha:
Jak_to_ockovani_nefunguje.jpg
Jak_to_ockovani_nefunguje.jpg 65.31 KiB thumb_up0thumb_down

18.11.2021 - 21:18:23
05
Prekonal som covid pred rokom. Bál som sa hlavne o manželku, dcéru a rodičov. A v tejto covidovej domácnosti som ja musel udržiavať pozitívnu atmosféru aj keď ma skrúcalo od bolesti a špitál v TN bol full. Vyhodnotil som potom informácie, a išli sme do očkovania bez váhania. Najťažšie to bolo s rodičmi na dôchodku, prosby, návšteva všeobecného lekára po odbornú radu, každého separátne som 2x viezol do nemocnice na očkovanie, aby mali komfort. Mal som strach o dcéru po jej ockovaní? Samozrejme že ÁNO!!!
Stojím si za svojim očkovacím rozhodnutím na 100%. Čísla nepustia.
A čo spravili neočkovaní? Nič. Lebo: bla bla bla.
A zase je špitál v TN plný.
18.11.2021 - 21:19:20
426
Toto je celkom zujimava informacia: Cca 10% ludi, ktori pri covide mali priznaky straty chuti a cuchu, sa nevratilo do normalu ani 6 mesiacov po vylieceni Covidu. Vzhladom na to, ze ide o dost bezne priznaky, ide o velmi velky pocet ludi., v samotnych USA odhaduju nad milion postihnutych.

https://edition.cnn.com/2021/11/18/health/covid-loss-of-smell-wellness/index.html
18.11.2021 - 21:25:32
00
yojo napísal:
Toto je celkom zujimava informacia: Cca 10% ludi, ktori pri covide mali priznaky straty chuti a cuchu, sa nevratilo do normalu ani 6 mesiacov po vylieceni Covidu. Vzhladom na to, ze ide o dost bezne priznaky, ide o velmi velky pocet ludi., v samotnych USA odhaduju nad milion postihnutych.

https://edition.cnn.com/2021/11/18/health/covid-loss-of-smell-wellness/index.html


Potvrdzujem, slivovica chuti ako voda.
18.11.2021 - 21:31:00
00
Jimmi napísal:
Poraďte, podľa MZ sa neodporúča tretia dávka po dvoch dávkach a prekonaní. Ja to mám opačne- Covid a 2x vpich. Čo s tým?


toto presne ma jeden znamy, prekonal v januari a potom 2x vakcina a odmietli ho... ze ma rok cakat od prekonania... ale potom sme kdesi nasli ze ak by predsa len chcel ze ho musia zaockovat... akurat ked tam bol tak o tom nevedel
18.11.2021 - 21:44:39
00
https://www.aktuality.sk/clanok/b55dj1k/v-nemecku-zavedu-obmedzenia-pre-nezaockovanych-a-povinnu-vakcinaciu-zdravotnikov/
18.11.2021 - 22:06:26
00
Jomlc napísal:
Prekonal som covid pred rokom. Bál som sa hlavne o manželku, dcéru a rodičov. A v tejto covidovej domácnosti som ja musel udržiavať pozitívnu atmosféru aj keď ma skrúcalo od bolesti a špitál v TN bol full. Vyhodnotil som potom informácie, a išli sme do očkovania bez váhania. Najťažšie to bolo s rodičmi na dôchodku, prosby, návšteva všeobecného lekára po odbornú radu, každého separátne som 2x viezol do nemocnice na očkovanie, aby mali komfort. Mal som strach o dcéru po jej ockovaní? Samozrejme že ÁNO!!!
Stojím si za svojim očkovacím rozhodnutím na 100%. Čísla nepustia.
A čo spravili neočkovaní? Nič. Lebo: bla bla bla.
A zase je špitál v TN plný.


Máš to tak isto ako ja … kovid v októbri , prvá dávka 27.12 , druha 19.1 a teraz tretiu pred 3 týždňami . Otázka ešte znie , kedy si mal druhu dávku .
18.11.2021 - 22:28:30
00
Ja som na Ramona frflal v dobrych casoch - vtedy som nepovazoval jeho slovnik za primerany. Teraz vsak primerany je.

Realne sme vo vojne s virusom. Kto nie je ochotny riskovat ockovanie, pracuje pre nepriatela. To riziko vakcinacie je male, prinos pre spolocnost je vsak velky.

Teraz je vidno, kto je posraty sam o seba a kto je ochotny aj trochu riskovat pre polocne dobro. A toto riziko je uplny prd oproti postaveniu sa na front alebo pomoci partizanom.
18.11.2021 - 22:33:09
016
ale asi nemyslíš partizánov z Piešťanského lídlu :)
18.11.2021 - 23:13:14
00
ee. Ani slavienov.
18.11.2021 - 23:21:45
00
Vraj je už plno

https://www.cas.sk/clanok/2610599/heger-nemocnice-su-pred-kolapsom-plucne-ventilacie-maju-obsadene-na-100/


Holandským starým ľudom pomôžu deti, naivný Heger furt nevie o čom je táto naša tretia kataklizma

https://www.cas.sk/clanok/2610359/predlzia-im-prazdniny-holandsko-uvazuje-nad-sposobmi-ako-spomalit-vlnu-nakazy-medzi-detmi/


Naposledy upravil ivan dňa 18.11.2021 - 23:32:02, celkovo upravené 1 krát.

18.11.2021 - 23:31:05
00
keyboard_arrow_up