solarstorm ti asi rusi bezdratovy prenos, tachac dostava udaje z ktorych sa domnieva, ze ides autom /moc rychle/
22.11.2021 - 22:37:37
00
Hej dost mozne...viem ze tieto nove svetla resp bud diody alebo elektronika v nich teda v niektorych rezimoch doslova vydava zvuk a pri nizsich rezimoch rusi bezdratove tacho a pri vyssich zanika aj zvuk zo svetla a aj rusenie bezdratovych tachometrov...oks...Ď ?...skusime teda vypnut svetlo resp zvolit inu intenzitu svietenia
22.11.2021 - 22:42:45
00
Skor aj nekvalitna elektronika, robi to napajanie, resp. cast, ktora konvertuje napatie , ale malo by stacit, ak svetlo posunies kusok dalej od tachaca.
Mne napr. rusilo tusim tachac, ak som mal na rajdoch mobil a zapol datovy prenos /ale tam je uz vysielaci vykon/. Minule som poziciaval Lezyne GPSkovy tachac a ten rusil druhy. Muselo sa to poposuvat.
22.11.2021 - 22:53:03
00
Garmina solarstorm ani lezyne nerusi ale garmin uz pracuje na ANT+ ale SIGMU starsiu ci novsiu aj CATEYE a ine znacky rusi to je davno znama vec
23.11.2021 - 01:04:38
00
Spominany pripad, kedy lezyne tachac rusil iny tachac bola tusim podobna Sigma, bez ANTu. Tachac, co mi rusil mobil ale ANT ma. Taktiez su miesta, kde sem tam nieco nefunguje alebo zblbne. Stava sa to malo, ale stava sa. To, ze nieco ma ANT vobec neznamena, ze je odolne voci ruseniu, alebo zblbnutiu. Lezyne ale nepotrebuje ani rusicku, sam seba dokaze odrovnat :)
23.11.2021 - 10:33:19
00
Ahojte, snažím sa nejak rozbehať ghost režim...načítať zo sigma aplikácie do tachaca toho ducha...prejde 100 percent...ale v tachaci stále pri ghost no dáta...neviete mi poradiť ako to mam rozbehať?... ďakujem za každú radu
29.03.2023 - 21:36:00
00
keyboard_arrow_up