Čaute bikeri,

chcem vám dať do pozornosti veľmi nepriaznivú situáciu ohľadom doručovania objednávok cez UPS.
V pondelok som objednal tovar, ktorý bol skladom, MTBIKER ho v pondelok aj odoslal, no stále ešte leží v sklade v Ivanke pri Dunaji.
Keď som to urgoval priamo cez UPS, povedali len, že je balíkov veľa a nevedia kedy to doručia.
Preto tí, ktorí ste smerom na východ od BA (Bernolákovo, Senec...), neobjednávajte s doručením cez UPS, inak musíte počítať so zdržaním aj niekoľko dní (u mňa zatiaľ 4 dni, keďže ani dnes objednávka doručená určite nebude...)

Neviem ako má MTBIKER nastavené zmluvy s UPS, ale ja na tovar, za ktorého doručenie som platil 4 eurá, práve preto aby bol doručený na ďalší deň, čakať nemôžem a objednávku kvôli tomu ruším. Je smutné, že MTBIKER takto prichádza o tržby, vinou nespoľahlivej UPSky.
02.12.2021 - 09:05:35
00
Toto sa netyka len okolia....priamo dorucenie v BA.... uz 3 den mam v Ivanke zasielku a neda sa k nej dostat.... pre zaujimavost ak sa snazite tam dovolat tak tam maju oznamenie ze linka od 2.12 nie je dostupna a vsetko vybavuju len online....asi im tam nonstop volali nastvani zakaznici.......cista katastrofa cela UPS
02.12.2021 - 12:32:14
00
Dpd zrusilo telefony uz davno. Pekne svinstvo.
04.12.2021 - 22:44:07
00
uvedomte si, ze nie je "bezna" situacia - je lockdown pred Vianocami, extremne vela nakupov cez Internet. vypadky personalu kvoli karantene a platove vojny o profesionalnych vodicov tiez urobili svoja

GLS sa v BA caka 3-4 dni, kym sa dostane zo skladu na rozvoz - kurieri dorucuju uz aj soboty, hovoril dnes ze prisli vypomahat, ze je extremne vela zasielok, inde napr. nestihaju zasielky v skladoch ani spracovat, chyba personal...
04.12.2021 - 23:59:45
01
scarinko: DPD som tusim vzdy riesil emailom, telefony by som zakazal uplne :D .. ludia nic nerobia uz len telefonuju furt :lol:
MageZ: tak , tak .. a ten Garmin530 to cele zaklincoval :lol:

inak by som toto presunul do temy skusenosti s kuriermi
05.12.2021 - 07:02:27
02
Tak to som mal potom šťastie. Za 12 hodín s Nemecka až po doručenie. 530 z Amazonu.

Prílohy:

UPS.jpg
UPS.jpg 44.81 KiB thumb_up0thumb_down

05.12.2021 - 07:30:10
00
keyboard_arrow_up