super akcia , fajne som si zabikoval. V pohode ludia co mam dodat... dikes ze som sa mohol zucasnit... Cierna macka pozdravuje bieleho kocura dufam ze si este nikedy dame nieco podobne :lol:

Prílohy:

poloniny_bikes.jpg
poloniny_bikes.jpg 89.42 KiB thumb_up0thumb_down

08.07.2008 - 13:54:11
00
super akcia , fajne som si zabikoval. V pohode ludia co mam dodat... dikes ze som sa mohol zucasnit... Cierna macka pozdravuje bieleho kocura dufam ze si este nikedy dame nieco podobne :lol:


Uz sa tesim na dalsi spolocny vyjazd. Mozno uz aj u vas v KE.
08.07.2008 - 18:47:00
00
a nahanala ho 60 kilova osoba na ciernom korenohltaci :D
60kilova? pridaj, 78 ;) :lol:


Dik Dejvo, dobre fotky, a zvlast dobry vyraz mladeho: )))
Som rad ze niesom jediny kdo hadze ksichty pod 'zatazou' jak na pri tlaceni na zachode :D :D

aaale ako tak pozeram.. predsa lepim dalej..

..takto vyzerala cela banda este pred tymi debilnymi kopcami :D .
vesele tvaare :D
geroy na tych dvoch 'skolskych' fotkach vyzera ze keby sa mu chcelo dakomu natiahnut tak sa dotycny asi nezdvihne :D

zovialny pan sprievodca by nalozil do vagonu aj dalsich 10 bajkov keby bolo treba...
taky keby boli vsade.... "ta vystri še!" :)

Nu a este teda pridam aj ja svoj kec, veru bolo to bohovske, sice skoda ze som akurat nestihol daky genuine-ovejsi am.en (dakdo tu spomenul ze toto bolo skor take leicht, na sceneriu apod.), ale co ma potom ked toto bolo viac jak fasa :) Ani nelutujem ze som si zobral moju 'kravu', 19+ kil sa zda vela len papierovo, ked som drzal ten Ferov SX tak to nebolo nejako zasadne lahsie.... to iste asi sa asi da povedat aj o RBckarovi (ktory btw tahal v predu na jednej pile, restekp :shock: ), ktoreho som zabudol meno :oops:

Tesim sa na nabuduci zajazd na Vyhod, hlavne by som chcel vidiet to u tej Slovnaftky, pocul som od Matheosa ze je to tutti frutti a tez som videl video a myslim ze to je to co chcem :)
08.07.2008 - 19:26:09
00
no uz sa tiez trasem na ten genuine-ovejsi am.en, lebo asi furt este do kelu neviem co to ten amen je :) /ako som bol napomenuty, dufam polozartom hehe/ tak ci tak, ja som si to pre seba uz zodpovedal a ako som uz pisal, tak sa tesim na nasledujucu akciju! ak sa mi bude aspon trosku dat, tak sa pridam velmi rad.

osobitne sa tesim na:
-kamene velkosti 15''CRTecka,
-koreniste traily, a co sme este na branisku nemali? :)
osobitne rad mam este:
-prudke padave serpentiny vracajuce tak o 180, kde sa takmer treba otacat na prednom kolese..mozem poprosit? :)
-velke terenne vlny
08.07.2008 - 22:39:00
00
taky keby boli vsade.... "ta vystri še!" :)

Nu a este teda pridam aj ja svoj kec, veru bolo to bohovske, sice skoda ze som akurat nestihol daky genuine-ovejsi am.en (dakdo tu spomenul ze toto bolo skor take leicht, na sceneriu apod.), ale co ma potom ked toto bolo viac jak fasa :) Ani nelutujem ze som si zobral moju 'kravu', 19+ kil sa zda vela len papierovo, ked som drzal ten Ferov SX tak to nebolo nejako zasadne lahsie.... to iste asi sa asi da povedat aj o RBckarovi (ktory btw tahal v predu na jednej pile, restekp :shock: ), ktoreho som zabudol meno :oops:

Tesim sa na nabuduci zajazd na Vyhod, hlavne by som chcel vidiet to u tej Slovnaftky, pocul som od Matheosa ze je to tutti frutti a tez som videl video a myslim ze to je to co chcem :)


Veru big respect to all riders on heavy shit. :lol: To chce riadnu kondicku na taketo vyslapy s takymi kravami. A Fero je specificky pripad. On by dokazal slapat do kopca aj na V10 :lol:
08.07.2008 - 22:40:33
00
pridávam gps záznam na satelitnej 3D google mape...

Prílohy:

amen_branisko.jpg
amen_branisko.jpg 233.6 KiB thumb_up0thumb_down

08.07.2008 - 22:57:57
00
a ešte popis k spoločnej fotke na marduni:
horný rad: vladol, zanzo, dancuľ, matheos, chrinik, zire
stredný rad: mar_tin, dancuľ jr., bajkboro-brat, neznámy ht rider, lunto, geroy, peterg, muffin, dijck
spodný rad: zombi, davhan, persing, feri, bajkboro, jfab, billes, maroshh, mliecko

09.07.2008 - 09:58:05
00
7.C po 20-tich rokoch :lol: pekne
09.07.2008 - 10:05:08
00
...alebo skor ziaci so svojimi byvalymi ucitelmi :). Len teraz kto je kto?
09.07.2008 - 10:25:04
00
Davam do znamosti (pre tych co to este nepoznaju) sikovny tool na cyklotrasy: www.bikemap.net - nejake trasy tam (Slovensko) uz su pridane, dalsie mozte pridat vy... napr.: http://www.bikemap.net/route/49196#lt=4 ... =undefined
11.07.2008 - 10:57:36
00
http://www.driveway.com/olMPCAe6Ct

nech sa paci :)

dodam aj LD verziu
11.07.2008 - 21:33:41
00
mne to seka :(
11.07.2008 - 22:04:58
00
http://www.driveway.com/olMPCAe6Ct

nech sa paci :)

dodam aj LD verziu

:shock:
11.07.2008 - 22:08:01
00
mne to seka :(


http://www.sendspace.com/file/ryio9r

uz by nemalo :D
11.07.2008 - 22:49:18
00
No co dodať super ekšn super zjazdy super ludia super video.
Ta co kedy dáme again ? :twisted:
11.07.2008 - 23:24:07
00
keyboard_arrow_up